Zvezde u mracnoj noci

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ostalo necu ni da komentarisem, ponavljas se samo. Najgore je kad je neko ubedjen u gluposti. A tvoja glupost nikad nece postati istina.

Misliš? Nisi uzeo u obzir da on, i njemu slični, za šta je dokaza puno, slede Gebelsovu maksimu o hiljadu puta ponovljenoj laži....
Dobro znam ušto vjeruješ , i zatomije drago date zovem bratom po vjeri
Pozdrav

Znam da znaš, zato i ja tebe zovem sestrom. Jer svi smo mi deca jedne Majke.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da ma nisu jaci a amerika im stavlja sankcije i crne liste, posebno Huaweiu.

Od neprosvjećenih ljudi se to može očekivati.

Nisu jaci a u americi se prodaje sve kineska roba.

I obrnuto, auta itd.

Nisu jaci a plata im veca nego amerikancima.

Rekao Mire.

Aj molim te, ti zivis u nekom svom imaginarnom svetu.

:beee:

Ostalo necu ni da komentarisem, ponavljas se samo.

Hoćeš reći da ne možeš da osporiš.

Tačnije ja sam tebi osporio. Počeo si čak da izbjegavaš neke arg.

Najgore je kad je neko ubedjen u gluposti. A tvoja glupost nikad nece postati istina.

Vidim da imaš činjenice. A činjenice govore da smo mi za vas zvezda u mračnoj noći.

Za vaše nazadne i bijedne države.


Ni ja se ne čudim favelama i kriminalom.

To je vaše prirodno stanje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Od neprosvjećenih ljudi se to može očekivati.

Pa nisi li ti rekao da ste vi "prosveceni"?
Sad od jednom vise niste kad drugima stavljate sankcije.

I obrnuto, auta itd.

Americke robe nema nigde po svetu, sve kineska, obrnuto ne vazi. Niti je ima u evropi niti kod njih, oni egzistiraju na "kradji"!


Rekle te tvoje statistike koje ti volis da je kinezima veca plata za 1000 dolara od americke, da im je stopa kriminala 0, i da cak duze zive od amerikanaca.

Izgleda je vas "bog"blagoslovio budiste!

Hoćeš reći da ne možeš da osporiš

Hoces ti reci "da ces 99 puta ponoviti" kako ja ne mogu da osporim?

Vec sam dokazao biblijom da su paganski narodi i drzave uvek bili nadmocniji bogatiji i vojno i tehnicki superiorniji od drugih, odnosno onih koji se mogu nazvati Bozjim!

Samo onaj koji ne razmislja moze tvrditi da "Bog blagosilja drzave novcem" , ali posto ti mislis da jeste tako, ti onda obozavas satanu, jer onaj koji novcem blagosilja drzave je satana!

Bog nece blagosloviti ameriku za sankcije koje stavlja izgladnelim zemljama, za bombe koje salje napacenima, za trovanje uranijumom, za trovanje GMO, za kapitalizam, industrijsku revoluciju, za bogacenje, za kradju i crpljenje tudjih resursa, za imperijalizam.. I ne blagosilja je Bog nikako vec djavo!

Vidim da imaš činjenice. A činjenice govore da smo mi za vas zvezda u mračnoj noći.

Jeste vi "zvezde"! Pa vas bog je "svetlonosa", pali andjeo, nekada najsvetliji a danas mracniji da mracniji ne moze biti!

Imate i "Los Angeles" grad "palih andjela" i "Holy Wood" (sveto drvo - carobni stapic) odakle vam dolaze vesci i vestice, prelepe filmove - Harry Poter i ostale..

Muzicki izvodjaci vam se zovu "stars" (zvezde) a njihovi sledbenici ih zovu "idolima"!

Ni ja se ne čudim favelama i kriminalom

Ni ja se necudim sto je amerika "kriminalna drzava", sto nose puske po gepecima, ubijaju se po skolama svakodnevno, sto im je kriminal veci nego u bilo kojoj drzavi sveta, sto su im samoubistva veca nego igde.

Te tvoje statistike o manjem kriminalu - "okaci macku o rep", oni su "legalizovali kriminal" , kod njih vlada kapitalizam iskoriscavanje ljudi, industrijalizacija, borba za prestizom koja je dozvoljena i koja se podstice. Takmicaraki duh i "trka za novcem" - "zlatna groznica", pravilo je "iskoristiti druge", ako ces pri tome "gaziti po mrtvima" i to se podstice! Nije im stalo do ljudi, oni su za njih stoka i robovi, koje iskoristis i odbacis kad se razbole, kada ne mogu platiti lecenje, das im stan na koriscenje, zaduzis ih za zivota, a pritom ih lagano trujes da im smanjis zivotni vek i oglupavis da ne primete tvoje mahinacije, jer kad prestanu biti produktivni ne zelis im vise placati ni penziju ni lecenje, namestis da sto pre crknu. I ljudi srvarno na kraju crknu kao robovi koji nikada nisu ni ziveli vec su samo radili "za svoje velike gazde"! Pozive najduze 5-10 godina kao penzioneri, posto nisu ziveli zivece tad..

To su vrednosti i sistem koji nam vi nudite i koji ste stvorili, to je put iskoriscavanja, gde "uspevaju samo bogati ili oni koji gaze preko drugih" - preko mrtvih, koji se laktaju i namecu, koji koriste zakon da pronevere i opljackaju druge, a da ovi to i ne primete..

Da li su ljudi ovoga svesni ili nisu to je drugo pitanje, ali ste vi legalizovali kriminal, kriminal protiv ljudi, i nemate nikakve ljudskosti ni brige za coveka..

To je pravi kriminal, a ne kada neko da bi preziveo i prehranio porodicu ukrade hleb ili prevari nekog. Kod vas vlada kriminal na visokom nivou, sofistviciran i zamaskiran..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Još u 13. veku je Luj 9. donio odluku da Jevreji nose žute trake.

Opet rod Katoličke crkve.

Znamo da ovaj nije mogao da bude kralj bez pape.

Miroslav će da dobije odg.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Još u 13. veku je Luj 9. donio odluku da Jevreji nose žute trake.

Opet rod Katoličke crkve.


1544177736272.png


Propagandni izborni plakat iz 1933. godine - piše: "Hitlerova borba i Lutherova poduka su najbolja obrana njemačkog naroda".

Njemački filozof i psihijatar Karl Jaspers:Što je Hitler činio, to je Luther nalagao s iznimkom izravnog usmrćivanja u plinskim komorama.“

Adolf Hitler: „Luteransko kršćanstvo jeste i ostaje najveće Božje otkrivenje na njemačkom jeziku.“

Adolf Hitler: Luther je bio veliki čovjek, div. S jednim zamahom probio je sumrak, vidio Židova kako ga mi tek danas počinjemo gledati“.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Još u 13. veku je Luj 9. donio odluku da Jevreji nose žute trake.

Opet rod Katoličke crkve.

Znamo da ovaj nije mogao da bude kralj bez pape.

Miroslav će da dobije odg.
Naravno da kralj nije mogao nista da radi suprotno odluci Pape, niti je mogao postati kralj bez Pape. Zato su se vladari po celoj evropi i pobunili protiv njega i podrzali protestantizam, koji im je isao na ruku!

Zeleli su da se oslobode Pape i postanu suvereni vladari, da mogu da rade sta hoce!

Zato je Luter uzivao podrsku kralja u svemu sto je radio, bio je finansiran od strane njega cak su mu i knjige distribuisali i organizovali su mu 'predavanja' i javne skupove!

Cela evropa je ubrzo nakon toga postala zarazena ovim virusom "protivljenja Papi" i tvrdnjama "Papa je djavo"! Izazvali su bunt u narodu da lakse sprovedu svoje delo, jer nisu mogli protiv Pape bez podrske naroda, jer bi ih narod u protivnom samleo!

Manipulisali su narodom a to rade i dan danas.

Nakon sto je narod prozreo vladare da su oni zeljni samo vlasti i da o njima uopste ne brinu, trazili su republiku,i dali su im republiku, dali su im demokratiju, a onda su se oni povukli u tajna udruzenja u raznorazne klubove, odakle su kovali zaveru kako da se ponovo se vrate na vlast. To su radili tako sto su podmetali narodu svoje"kandidate"!

I zato danas imamo sve jedne iste na vlasti, sve iz istih klubova, i nista se ne menja na politickoj sceni, zato sto su svi oni piuni u vlasti mocnih vladara iza scene!

Tako nas svet danas funkcionise i sustinske demokratije nema!

A ovo sto se desavalo u vreme protestantizma, nista veze nije imalo sa verom, niti je kraljeve bilo briga za veru! Niti su oni bili pobozni! Interesovala ih je samo vlast!

O vasoj saradnji i "kurvanju sa vlastima" ipak ne pricate. A o nasoj navodnoj saradnji sa njima "trubite na sva zvona"!

To je cisto licemerje!

_
Ja cu dobiti odgovor? Hvala lepo, ali tvoji odgovori su do sada bili toliko smesni i nikakvi, da ja sumnjam da ces biti sposoban da bilo sta pametno da izjavis a da ne upadnes u kontradikciju sa samim sobom!

I ako neko treba da se "ismejava" ovde, i da se ruga i "siri necije postove" onda mi treba da sirimo tvoje.. Niko nije smesniji i niko ne radi protiv svoje zajednice kao sto ti radis. I niko toliko ne potkopava svoj autoritet i ono za sta se zalaze, koliko ti potkopavas svoj!

Dok god si ti ovde na forumu, mi smo blagosloveni, jer niko nece ni pomisliti da postane adventista!

Ludost je cak i pomisliti da te tvoji u pisanju podrzavaju. Naravno da te ne podrzavaju, a ni tvoju suludu pricu, koja nije dostojna jednog intelektualca i "profesora" kakvim se predstavljas. Ti ne poznajes ni ono o cemu pricas, ne baratas terminologijom, filozof si a nisi bio u stanju da se nosis sa istima ovde, vidimo gore..

Sem toga "profesori se ne izruguju narodu" vec ga "poucavaju"!

A rekao sam vec da tvoji zele da te izbace iz crkve, i bilo bi pozeljno da se jednom pokazes "mucenikom", kao sto i radis , i dozvolis im da te prijave uniji i izbace!

Posto si rekao da "ti je cast da te drugi sramote i progone" jer to dokazuje da si u pravu"! Pa cega se onda plasis ako te i izbace?

Eto, cisto da vidis da ja ne izmisljam nista i ne blefiram!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A rekao sam vec da tvoji zele da te izbace iz crkve, i bilo bi pozeljno da se jednom pokazes "mucenikom", kao sto i radis , i dozvolis im da te prijave uniji i izbace!

Posto si rekao da "ti je cast da te drugi sramote i progone" jer to dokazuje da si u pravu"! Pa cega se onda plasis ako te i izbace?

Eto, cisto da vidis da ja ne izmisljam nista i ne blefiram!

Mire, nisi pomislio da on samo glumata? Ko bi mogao da donese dokaze protiv njega, pa da ga njegovi izbace? Ko? Oni koji na njegov mig skaču i nastavljaju tamo gde je on stao?

Da ga izbace? Ne, Mire, neće ga niko izbaciti, niti sa ovog foruma, posebno ne iz "ostatka" Ujedno on je najbolji primer adventizma. Onog pravog. Veruj mi, iz iskustva znam

Njega progone? Da nije žalosno bilo bi smešno. Niko njega ne progoni, nego on unakažava svaki post svojim trolovanjem, svojim Bibličarenjem po EGW ključu.

Ti možda i ne izmišljaš, možda i ne blefiraš, ali on to sasvim sigurno radi. Potpuno identično razmaženim derištima koja misle da se sve vrti oko njih, i koja kada nije po njihovom vrište da su napadnuta, bacakaju se po podu i histerišu. Mogu da zamislim kako u slučaju da neko od njegovih "đaka", ne da tačan odgovor, počne da ih vređa, a kada ni to ne da ploda, onda se bacaka po podu i vrišti kako je to sotonsko maslo i zavera protiv njega usmerena na to da ga maknu s posla. Roditelji dece (pod uslovom da je stvarno to što tvrdi da jeste, a za šta postoje ogromne sumnje) moraju da ćute, jer bi im isti, samo ako se usprotive i kažu mu da greši, mogli da prisustvuju igranci....

Pitam se samo kojim instrumentom bi im svirao na toj "igranci"... no već naslućujem....
 
Natrag
Top