Заштита од спамера?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
DarthShone, ne znam da li se u spamovanje podrazumeva i iznošenje neistina, ali očigledno je da ti to činiš, jer pripisuješ svoje i tuđe propuste i grehe drugima.

Kao prvo, ovde se jasno vidi ko najviše i isključivo spamuje, a to je Stvarnoslap, potom i ti lično, i Mire u manjoj meri, mada ga vaš loš primer povlači na to, i ako je nekada bio čovek za primer.

Može se reći "da ono što vi činite, to je nečuveno, jer spamujete skoro na svakoj temi, zatrpavajući ih istim pitanjima i tvrdnjama na koje je uvek iznova odgovoreno, a vi se ponašate kao da nikakav odgovor nikada nije dat, i to činite namerno"

Svaka čast Marku, Jovanu Prezviteru, pa i TomiD koji nije Adventista, jer ljudi ne greše po ovom pitanju, i trpe vašu hegemoniju.

Što se tiče Tripa, sam auditorijum na forumu zna, da sam Tripu u više navrata uputio kritike da pripazi na način pisanja.

Ja nikada tako nešto ne činim, već samo odgovaram na vaša pitanja i tvrdnje koje besomučno vrtite u krug.

Ja lično nemam maniju gonjenja, i potrebu da pišem protiv nekoga, posebno na način na koji vi to činite, već jednostavno da diskutujem na osnovu biblije.
Ali neprijateljski Duh uvek primenjuje liniju manjeg otpora, jer kada nema biblijske argumente za svoja lična verska uverenja, onda napada tuđa nedozvoljenim sredstvima.

Znači, vi nemate biblijske argumente za vaša uverenja, i zato se u gnevu okrećete napadima na uverenja drugih, pojedince i crkve, i kopate po istoriji ne bi li pronašli nešto u cilju diskreditacije, a najgore od svega je što se koristite lažima, izvrtanjima, pripisivanjima svega i svačega..itd..

Toliko od mene o trenutnom stanju na forumu.

Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
DarthShone, ne znam da li se u spamovanje podrazumeva i iznošenje neistina, ali očigledno je da ti to činiš, jer pripisuješ svoje i tuđe propuste i grehe drugima.

Kao prvo, ovde se jasno vidi ko najviše i isključivo spamuje, a to je Stvarnoslap, potom i ti lično, i Mire u manjoj meri, mada ga vaš loš primer povlači na to, i ako je nekada bio čovek za primer.

Može se reći "da ono što vi činite, to je nečuveno, jer spamujete skoro na svakoj temi, zatrpavajući ih istim pitanjima i tvrdnjama na koje je uvek iznova odgovoreno, a vi se ponašate kao da nikakav odgovor nikada nije dat, i to činite namerno"

Svaka čast Marku, Jovanu Prezviteru, pa i TomiD koji nije Adventista, jer ljudi ne greše po ovom pitanju, i trpe vašu hegemoniju.

Što se tiče Tripa, sam auditorijum na forumu zna, da sam Tripu u više navrata uputio kritike da pripazi na način pisanja.

Ja nikada tako nešto ne činim, već samo odgovaram na vaša pitanja i tvrdnje koje besomučno vrtite u krug.

Ja lično nemam maniju gonjenja, i potrebu da pišem protiv nekoga, posebno na način na koji vi to činite, već jednostavno da diskutujem na osnovu biblije.
Ali neprijateljski Duh uvek primenjuje liniju manjeg otpora, jer kada nema biblijske argumente za svoja lična verska uverenja, onda napada tuđa nedozvoljenim sredstvima.

Znači, vi nemate biblijske argumente za vaša uverenja, i zato se u gnevu okrećete napadima na uverenja drugih, pojedince i crkve, i kopate po istoriji ne bi li pronašli nešto u cilju diskreditacije, a najgore od svega je što se koristite lažima, izvrtanjima, pripisivanjima svega i svačega..itd..

Toliko od mene o trenutnom stanju na forumu.

Pozdrav!

Postoji nešto što se zove lična poruka koja se po svim pravilima pristojnosti koristi za lične rasprave i razgovor, tj odgovranje. Ne i forum.
Ovde su izneti napadi na mene lično, tj nazvan sam spamerom, zato što branim učenje Crkve od napada akolita sekte koja za sebe tvrdiu da je čuvar "istine" a nije ništa drugo osim klasiičnme korporacije nastale u državi u kojoj je najbolji biznis stvaranje crkve. Koja je da ne bude zabune izrodila i takve opskuren likove kao što je Rasel. Naravno vi mođete tvrditi da to nije istina, ali dokazi govore suprotno. Dalje, ja ne iznosim neistine, Pokušavati da se bilo šta što iznesem obori poređenjem sa subjektivnim sektaškim tumačenjem biblije je iznošenje neistina.

Takođe, neistina je da vi ne namećete hegemoniju na ovom mestu i spamujete do besvesti čak i teme koje se ne tiču vaše sekte. Vi vrtite pitanja u krug, vi konstanto imate potrebu da svima dokažete da greše a da ste vi u pravu. Vi, ne mi, ne ja, ne Slap, ne Mire. VI.

Biblijske argumente? lako je mlatarati onim što ste ukrali od Crkve i tumačite ga suprotno onome što u njemu piše. Sve što se ovde traži je poštovanje sagovornika, a ne maltretiranje i upadanje u svaku temu koja se vas i ne tiče. Šta će Adventisti na temi o pravoslavlju na primer? Da razgovaraju o svetima? Ili da napadaju pravoslavlje kao navodno "ne biblijsko" i da nameću svoju hegemoniju, tj hegemoniju svoje jeresi. Ko vas je postavio da tumačite? Ko vam je dao ovlaštenje da GOVORITE NEKOME DA GREŠI? Pismo? BOG?

Sve što pripisujete drugima je samo odgovor na vaše ponašanje. Na koji način drugačije da vam se odgovori kada vi kao gavrani na svki pokušaj odgovora grakćete BIBLIJA; BIBLIJA; BIBLIJA??? Sami ste se prglasili tumačima, sami sebe uzdižete na rang apostola, a to niste. Šta je to ako ne greh, isti onaj koji potiče od Sotone. Jer on je vikao i viče JA; PA JA!

Svako dobro
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kontradiktoran si, jer ukazuješ na pristojnost, a ti si sam u predhodnom komentaru osudio SVE Adventiste za spamovanje, ne pomenuvši ni jednog iz svog tabora koji to naveliko čine.

Pišep i o napadanju, a upravo to činiš u istom komentaru.

Ne postoji sekta, to su izmislili rukovodeći ljudi u Pravoslavlju, da bi blatili i sramotili SVE druge koji ne pripadaju ovoj crkvi.

Šta je sekta u ostatku sveta gde Pravoslavlje nije većinsko, u Kini, Indiji, Americi, Engleskoj, u Africi..itd.


Istorijski gledano jasno je ko se od koga odvojio, tako da prazne reči mogu samo da obmanjuju neupućene.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
ne znam da li se u spamovanje podrazumeva i iznošenje neistina
Tebi je spamovanje iznosenje neistina?
Znas li ti uopste sta je spam?

Kao prvo, ovde se jasno vidi ko najviše i isključivo spamuje, a to je Stvarnoslap, potom i ti lično, i Mire u manjoj meri, mada ga vaš loš primer povlači na to, i ako je nekada bio čovek za primer.
Bio sam covek za primer dok sam vama drzao stranu?

Izvini ali spam je "zatrpavanje" bilo postavljanje postova zaredom na jednoj temi ili redom po svim temama bez prekida!

To je isto spam!

Ja sam na drugom forumu bio upozoren upravo za to, jer sam trazio pomoc u vezi programiranja na vise povezanih tema zaredom sam pisao, jer niko nije odgovarao na jednoj! Pa su mi postovi prebaceni u "spam folder" i stigne mi obavestenje od admina da to ne sme da se radi!

To treba i ovde da se uvede, ali je to ovde dozvoljeno, pa vam niko nista ne moze!

Jednostavno, razumna mera pisanja, mora da postoji!

Spam je isto tako - "reklamiranje" a vi ovde suptilo koristite svaku temu da reklamirate svoju veru!

Kazes ja 'spamujem u manjoj meri'? Molim te da izneses dokaze kako ja to radim? Em ne pisem svuda po forumu, vec se drzim jedne teme dok ne zavrsim raspravu na njoj, em ne reklamiram svoju veru kao vi, em se trudim da ne skrecem temu o kojoj se razgovara!

Slap jeste spamovao ranije (to niko ne spori) , i ja sam to radio nekoliko puta, jer sam pisao od gore do dole po svim temama jer sam odgovarao Tripu koji je spamovao ceo forum ili Zaokretu koji isto to radi!

Slap je ocigledno iz istog razloga to radio!
Ali vise to ne radi, pa su tvoje optuzbe zlonamerne!

I sad si se ti nasao ovde merodavan da nas optuzujes a vas pravdas?

Sram te bilo!

Ja kazem da se uvede kontrola, i da svi budu sankcionisani, i mi ako spamujemo, a tebi se to ne svidja jer VI HOCETE DA SPAMUJETE!

Svaka čast Marku, Jovanu Prezviteru, pa i TomiD koji nije Adventista, jer ljudi ne greše po ovom pitanju, i trpe vašu hegemoniju.
Pa ti si totalno pristrasan!

Nasu hegemoniju???

Kako te nije sramota, neces uopste da optuzis Tripa, Zaokreta i druge koji spamuju, nego optuzujes nas koji na vas spam reagujemo!

Sramota jedna!

Ja s druge strane optuzujem Tripa i Zaokreta i Slapa i Taramanu koji je spamovao, pa i samog sebe. Dakle sve!

A sta ti radis???

Ti optuzujes samo nas!

Ja nikada tako nešto ne činim, već samo odgovaram na vaša pitanja i tvrdnje koje besomučno vrtite u krug.
Ma nemoj! Svi koji reklamiraju svoju veru krse pravilo protiv spama! Tako i ti!

Ti istina nisi nesnosan kao Tripo, ali nisi nikakvo nevinasce po tom pitanju, jer si i sam umeo da spamujes ceo forum postovima od pocetka do kraja podforuma!

Kazes "odgovarajuci" si to radio - prvo ste ispamovali ceo podforum, pa onda kad vam neko odgovori svuda, onda ste nastavili spam, i tako se to vrti vec u nedogled, koliko godina!

Jovan to ne radi, jer se on drzi jedne teme kao i ja, Marko isto tako nije covek koji ce ici redom da spamuje, ali i on "reklamira svoju veru" i to treba da se zabrani!

Ako hocete da reklamirate, to cinite na svojoj temi u odseku adventizam, a ne na svakoj temi i na temi pravoslavlje!

Dodjete na nasu temu pravoslavlje ili katolicizam da nas napadate a prvi ste to poceli! U ostalom nije bitno ko je poceo, to treba da se prekine!!!

Što se tiče Tripa, sam auditorijum na forumu zna, da sam Tripu u više navrata uputio kritike da pripazi na način pisanja.
Nisi ga ti optuzio ni za sta!

Ti si mu rekao da nastavi ali da bude blazi, da ne bude arogantan, nista drugo!
I to si uradio radi ugleda svoje crkve! Stalno reklamiras svoju crkvu i mislis da ti je duznost da na svakoj temi branis svoju crkvu sto je SPAM!

Mi ovde govorimo o spamu, a za sta ga ti ne optuzujes, sta vise ti ga pravdas i potstices, a svu krivicu za spam prebacujes na nas, koji smo neki i poceli da spamujemo zbog vas!

Ja lično nemam maniju gonjenja, i potrebu da pišem protiv nekoga, posebno na način na koji vi to činite, već jednostavno da diskutujem na osnovu biblije.
Jok mi pravoslavci i katolici imamo maniju gonjenja...

Ali neprijateljski Duh uvek primenjuje liniju manjeg otpora, jer kada nema biblijske argumente za svoja lična verska uverenja, onda napada tuđa nedozvoljenim sredstvima
Izvini molim te, ali spamovanje je nedozvoljeno sredstvo!

A vi se time koristite!

Ako i mi to cinimo, onda cemo tim uvodjenjem pravila i nase ponasanje dovesti u red!

Ali vi necete da se pravila uvedu, jer ste vi spamovanje zapoceli i jer vam odgovara, jer spamovanjem sakrivate istinu, nedajuci drugima da dodju do reci!

Znači, vi nemate biblijske argumente za vaša uverenja, i zato se u gnevu okrećete napadima na uverenja drugih,
Izvini, ali ne moze se videti ko ima a ko nema istinu na forumu gde vernici jedne crkve po celom podforumu mazohisticki nabadaju zadnje komentare, tako ne dozvoljavajuci drugima da dodju do reci, pokusavajuci da zatvore stranicu svojim postovima i sakriju sta je drugi rekao!

Tu ne moze biti reci o pravilnom predstavljanju!

Vi ste sve normalne i razumne ljude oterali sa foruma.

To bi bilo kao da pripadnici muslimanske veroispovesti organizovano krenu da po svim temama ismejavaju i napadaju Hriscane, tako da oni ne mogu da dodju do reci.

Pa koga ima vise i ko koga u brzini pisanja prestigne!

To inace rade u debati sa Zakirom Naikom, i to je ono sto vi radite (ista metoda je u pitanju) , ne date drugima da da dodju do reci!

Zato pravilo o spamu treba da bude poostreno! I da se vodi racuna ko i koliko postova dnevno postavlja i u kojem vremenskom intervalu.

Ne moze neko da krene i da od pocetka do kraja podforuma sebi nalupa 100 postova odjednom, dnevno, to nije normalno!!!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Što sam napisao napisao sam, nema potrebe da ponavljam, i svako može da vidi da ono što sam izneo predstavlja najveći oblik istine i poštenja.

Nikoga nisam svrstao tamo gde ne pripada, i kritikovao i pozitivno govorio o svima koji to i zaslužuju.

Nisam uzeo u obzir ni versku ni nacionalnu pripadnost, već su u mojim očima svi jednaki, a kriterijum je ponašanje.

Ja nisam urednik da zavodim red na forumu, već samo iznosim svoj stav, i moje viđenje stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
svako može da vidi da ono što sam izneo predstavlja najveci oblik istine i poštenja

Nimalo istine i postenja, jer ti selektivno osudjujes samo nas. Umesto da kazes 'jeste spamovali smo, spamujete i vi', pa da nadjemo neko resenje.

Nego vam ne odgovara uvodjenje pravila, jer hocete i dalje da spamujete, jel jedino tako mozete pobediti!

Nikoga nisam svrstao tamo gde ne pripada, i kritikovao i pozitivno govorio o svima koji to i zaslužuju.
Ma kako da ne, svoje si opravdao a nase optuzio...

Ajde optuzi Tripa da spamuje?

NECES!

Nisam uzeo u obzir ni versku ni nacionalnu pripadnost, već su u mojim očima svi jednaki, a kriterijum je ponašanje.

Vidimo kako su jednaki, neces svoje da optuzis, vec si ih sve opravdao i Tripa i Jovana i Marka i sebe i sve ostale vase.

Jedino si nas optuzio!

A sta sam ja rekao, optuzio sam i Slapa i Taramanu i Zaokreta - nijedan od njih nije vas. I jos sam rekao da i ostali ukljucujuci i mene treba da podlegnu istim pravilima!

Ali neeee.. Ja sam neposten, i jos si me optuzio za spam. Kao i sve sto namerno optuzujes i izmisljas!

Ja nisam urednik da zavodim red na forumu, već samo iznosim svoj stav, i moje viđenje stvari.

Hvala na iznetom vidjenju, pristrasno je!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Vi ste sve normalne i razumne ljude oterali sa foruma.

Čime dokazuješ. A šta su ostali nenormalni? :)
To bi bilo kao da pripadnici muslimanske veroispovesti organizovano krenu da po svim temama ismejavaju i napadaju Hriscane, tako da oni ne mogu da dodju do reci.

A šta ti ne možeš da dođeš do riječi.

Pa koga ima vise i ko koga u brzini pisanja prestigne!

Prvi je slap u tome, gdje god sam dao komentar, on je poklopio, samo nije oborio.

Zato pravilo o spamu treba da bude poostreno!

Šteta što ti nisi urednik.

I da se vodi racuna ko i koliko postova dnevno postavlja i u kojem vremenskom intervalu.

To je besmisleno pravilo, za razliku od tebe ja znam kako se ispravno vodi debata. Imao sam to na fakultetu.

Ne moze neko da krene i da od pocetka do kraja podforuma sebi nalupa 100 postova odjednom, dnevno, to nije normalno!!!

Pravi duh nasilja nad ljudskom ličnošću vlada vama, a i ne čudi me. Naravno da može i 300 tema da otvori ako postuje u skladu sa njima.

Što je urednik i rekao.

Evo ti mire uslikaj i ovo za uspomenu. :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pravi duh nasilja nad ljudskom ličnošću vlada vama, a i ne čudi me. Naravno da može i 300 tema da otvori ako postuje u skladu sa njima.
Ma jok, nije nasilje da jedna osoba nalupa 100 postova po raznim temama u roku od sat vremena, u kojima suptilno promovise svoju veru.

To nimalo nije spam!

Drugo je sto pravilo koje to zabranjuje ne postoji, a sasvim drugo je sto je na drugim mestima to sankcionisano!

Da vama muslimani nalupaju 100 postova dnevno svaki, i da vas spamuju kao vi nas na svakoj temi, onda bi se bunili, ali ovako ne! Jer vi ste u prednosti!

Spameri!

Što je urednik i rekao.

Evo ti mire uslikaj i ovo za uspomenu. :mig:
Ne bih se toliko uzdao i arogantno ponasao na tvom mestu, u toku je modernizacija foruma..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ma jok, nije nasilje da jedna osoba nalupa 100 postova po raznim temama u roku od sat vremena, u kojima suptilno promovise svoju veru.

Pa nasilje je ono što ti promovišeš, a to je ograničenje komentara i tema.

To nimalo nije spam!

Nije.

Da vama muslimani nalupaju 100 postova dnevno svaki, i da vas spamuju kao vi nas na svakoj temi, onda bi se bunili, ali ovako ne! Jer vi ste u prednosti!

:beee:

:warning:

Ne bih se toliko uzdao i arogantno ponasao na tvom mestu, u toku je modernizacija foruma..

:tease:
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ma jok, nije nasilje da jedna osoba nalupa 100 postova po raznim temama u roku od sat vremena, u kojima suptilno promovise svoju veru.

To nimalo nije spam!

Drugo je sto pravilo koje to zabranjuje ne postoji, a sasvim drugo je sto je na drugim mestima to sankcionisano!

Da vama muslimani nalupaju 100 postova dnevno svaki, i da vas spamuju kao vi nas na svakoj temi, onda bi se bunili, ali ovako ne! Jer vi ste u prednosti!

Spameri!


Ne bih se toliko uzdao i arogantno ponasao na tvom mestu, u toku je modernizacija foruma..

Mire, badava se mučiš, arogantni su i spremni na sve da izazovu samo dva moguća ishoda, priklanjanje njima, ili odlazak sa foruma. Shvati da se radi o veoma ispranim mozgovima, koje je njihova korporacija ubedila da su im argumenti ispravni jer navodno iza njih stoji biblija.

Bunili bi se ako bi im muslimani spamovali? Ne, ne bi se bunili uopšte, još bi se sa njima kulturno ispričali i nastavili drugima da spamuju. Jer ovo što oni rade ovde, rade možda u manjoj meri i na drugim forumima. A to što rade ide na ruku muslimanskoj tvrdnji da smo mi iskvarili PISMO. Ni jedan adventista i Džehovista se nikada nije usudio da raspravlja sa muslimanima, da staloženo i stvarno biblijski razbucava argumente sotoninih sledbenika. Ni jedan. To čini David Wood, a on nije Adventista. Sa njime bi iako je New Born Evangelista, bilo zadovoljstvo pričati. Takve Sola Scriptura poštujem i cenim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top