Заштита од спамера?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Mire, badava se mučiš, arogantni su i spremni na sve da izazovu samo dva moguća ishoda, priklanjanje njima, ili odlazak sa foruma. Shvati da se radi o veoma ispranim mozgovima, koje je njihova korporacija ubedila da su im argumenti ispravni jer navodno iza njih stoji biblija.
-----------------------------------------------------------------------------------

To može svako svakome reći, ali djela pokazuju kome je takav mozak.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Mire, badava se mučiš, arogantni su i spremni na sve da izazovu samo dva moguća ishoda, priklanjanje njima, ili odlazak sa foruma. Shvati da se radi o veoma ispranim mozgovima, koje je njihova korporacija ubedila da su im argumenti ispravni jer navodno iza njih stoji biblija.
-----------------------------------------------------------------------------------

To može svako svakome reći, ali djela pokazuju kome je takav mozak.

Good morning, ili dobro jutro. Znate li koji je danas dan? Ako li znate, onda šta ćete na forumu, jer i to što kuckate na tastaturi je rad. Ovo što radite niti je obrezanje, niti bilo koji drugi dopušteni rad.

Svako dobro.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Good morning, ili dobro jutro. Znate li koji je danas dan? Ako li znate, onda šta ćete na forumu, jer i to što kuckate na tastaturi je rad. Ovo što radite niti je obrezanje, niti bilo koji drugi dopušteni rad.

Svako dobro.
--------------------------------------

Ovo je dokaz da ti ne shvataš smisao subote, kao i fariseji. Oni su isto mislili da ne smiju ništa rukom taći i da je to kršenje subote. Ovo ću da kopiram i da dam na FB.

Tako su Isusa optužili da krši subotu jer je liječio boelsne, onoga optužili da krši subotu jer nosi prostirku, apostole jer su trgali žito i jeli.

Odlično što si ovo dao, samo si potvrdio moje navode.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Good morning, ili dobro jutro. Znate li koji je danas dan? Ako li znate, onda šta ćete na forumu, jer i to što kuckate na tastaturi je rad. Ovo što radite niti je obrezanje, niti bilo koji drugi dopušteni rad.

Svako dobro.
--------------------------------------

Ovo je dokaz da ti ne shvataš smisao subote, kao i fariseji. Oni su isto mislili da ne smiju ništa rukom taći i da je to kršenje subote. Ovo ću da kopiram i da dam na FB.

Tako su Isusa optužili da krši subotu jer je liječio boelsne, onoga optužili da krši subotu jer nosi prostirku, apostole jer su trgali žito i jeli.

Odlično što si ovo dao, samo si potvrdio moje navode.

Slobodno kopširajte, mene Shabat ne obavezuje. Ujedno, nikakve navode ja ne potvrdih, nego upravo suprotno, dokazah ono čime vas je Isus nazvao. "Pismoznanci i Licemeri". Isti oni koji drugima na nos nabijaju zakon, a sami ga ne poštuju, jer im i ne služi drugoj svrsi nego da sebe izdižu nad drugima.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Slobodno kopširajte, mene Shabat ne obavezuje.
---------------------------------------------

Onda te ne obavezuje ni ostalih 9. Ko krši 1, krši sve. Nema podjele moralnog zakona. Dokazaće ti se da te obavezuje, samo se bojim kasno.

Džabe za tebe piše ono u Bibliji.

, nego upravo suprotno, dokazah ono čime vas je Isus nazvao.
--------------------------------------------
Ja sam dokazao da je tvoje shvatanje subote farisejsko.


"Pismoznanci i Licemeri". Isti oni koji drugima na nos nabijaju zakon, a sami ga ne poštuju, jer im i ne služi drugoj svrsi nego da sebe izdižu nad drugima.
-------------------------

Pa Isus je propov. zakon kao i mi istim arg. a ti baš kao i fariseji. Bez smisla, površno.

Ko je licemjer vidimo po dešavanjima. Kod vas je haos, ko vam je kriv vaš problem, moj nije.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Slobodno kopširajte, mene Shabat ne obavezuje.
---------------------------------------------

Onda te ne obavezuje ni ostalih 9. Ko krši 1, krši sve. Nema podjele moralnog zakona. Dokazaće ti se da te obavezuje, samo se bojim kasno.



Pa Isus je propov. zakon kao i mi istim arg. a ti baš kao i fariseji. Bez smisla, površno.

.

Ne obavezuje me, ponavljam. Uostalom, moj Shabat je sutra. Kasno? Ne. Bog od nas traži da mu se slobodnom voljom vratimo, tj odaberemo njega, ne da mu budemo robovi. Što se tiče Dekaloga, tri su različita izvora koja govore o njemu, Sveštenički, Yahvistički i Eloheistički. I sva tri se slažu samo u jednom da je original tablice od lapis lazurita Mojsije u besu razbio. Druge Bog nije pisao, nego Mojsije, a i to je upitno. Dakle, nemamo original.

Isus propovedao istim argumentima kao i vi? Koliko neko može da bude arogantan je neverovatno. No, nema veze
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ne obavezuje me, ponavljam. Uostalom, moj Shabat je sutra. Kasno?
----------------------------------
Isus i apostoli ga nisu držali.Taj tvoj lažni šabat.

Isus propovedao istim argumentima kao i vi? Koliko neko može da bude arogantan je neverovatno. No, nema veze
-----------------------------

Tvoje shvatanje subote je farisejsko, što sam dokazao Biblijom, naravno da je za tebe arogancija kada neko shvata smisao subote, pa svoje neshvatanje ti pripisuješ drugima kroz aroganciju.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
To čini David Wood, a on nije Adventista. Sa njime bi iako je New Born Evangelista, bilo zadovoljstvo pričati. Takve Sola Scriptura poštujem i cenim.
Nije uopste problem sto neko veruje samo pismo, jer crkva nije bez pisma. Ako je razuman i iskren covek u pitanju moze se lepo razgovarati, cak i ako postoji razmimoilazenje,niko nikog ne prisiljava..

Medjutim ovi "razvaljuju",napadaju,bombarduju i siluju um, prisiljavaju ljude da im se priklone..

Uopste ne razmisljaju niti ih interesuje suprotan stav. Jer "oni vec imaju istinu", i nemoj slucajno da si pokusao da ih obracas i nameces svoje, jer oni su "obraceni", ali zato ce oni svakoga i svuda obracati. I ako im se slucajno usprotivis, onda si ti neiskren farisej, ti si od djavola cim im se suprotis a oni su eto iskreni!

U jednoj takvoj atmosferi gde jedna strana namece svoje, a tudje je ne interesuje i nece ni da razmotri mogucnost sopstvene greske, se ne moze ni razgovarati..

To imamo ovde..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nije uopste problem sto neko veruje samo pismo, jer crkva nije bez pisma. Ako je razuman i iskren covek u pitanju moze se lepo razgovarati, cak i ako postoji razmimoilazenje,niko nikog ne prisiljava..

Medjutim ovi "razvaljuju",napadaju,bombarduju i siluju um, prisiljavaju ljude da im se priklone..

Uopste ne razmisljaju niti ih interesuje suprotan stav. Jer "oni vec imaju istinu", i nemoj slucajno da si pokusao da ih obracas i nameces svoje, jer oni su "obraceni", ali zato ce oni svakoga i svuda obracati. I ako im se slucajno usprotivis, onda si ti neiskren farisej, a oni su eto iskreni!

U jednoj takvoj atmosferi gde jedna strana namece svoje, a tudje je ne interesuje i nece ni da razmotri mogucnost greske, se ne moze ni razgovarati..

To imamo ovde..

Da, to imamo ovde, jer im se tako može. Pogledaj, raduju se raskolu u pravoslavlju, raduju se raskolu iz 1054, raduju se kada muslimani čupaju i ruše krstove, raduju se kada kolju Hrišćane. Raduju se zlu, jer misle da to potvrđuje njihovu doktrinu. Napisao sam da oni samo zlo čekaju pa da se razmile, oni i njihov otpadak Džehovisti. Misle u svojoj zabludi da nude "lek", a nude ga onima od kojih su pravi lek ukrali. Lek koji oni nude je otrov gujin, a ne evanđelje.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da, to imamo ovde, jer im se tako može.

Ovo je dokaz duh nasilja nad ljudskom savješću i zabrana slobode govora.


Pogledaj, raduju se raskolu u pravoslavlju, raduju se raskolu iz 1054,
Čime dokazujueš da se radujemo, ja ono dajem da dokažem šta znači lažna nauka, vezivanje vjere i nacije i saradnja sa politikom.

Očigledno je da nemate duhovnu moć, pa se oslanjate na političku moć.

Dakle veće rasulo i haos nego kod protes. sa tolikim zajendicama.

raduju se kada muslimani čupaju i ruše krstove, raduju se kada kolju Hrišćane. Raduju se zlu, jer misle da to potvrđuje njihovu doktrinu.

Ti nisi vidio ovaj stih iz Biblije i nisi ga povezao sa tim događajima.


"Ako povrgnete uredbe moje i dusi vasoj omrznu zakoni moji da ne tvorite sve zapovesti moje, i raskinete zavet moj, i ja ću vama učiniti ovo: Potrću ponos sile vase; oboriću idole vase; i obratiću gradove vaše u pustoš, i razoriću svetinje vaše. I opustiću zemlju da će joj se čuditi neprijatelji vaši koji će živeti u njoj. A vas ću rasijati po narodima, i zemlja će vaša biti pusta i gradovi vaši raskopani." (3.Mojs.26,15-16.19.30-33)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top