Заштита од спамера?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, ja uzalud pisah, jer ti svesno previdjas "DA SAM POMENUO TRIPA ADVENTISTU U NEGATIVNOM KONTEKSTU, A TOMU D PRAVOSLAVCA U POZITIVNOM.

Zar to nije najveci obllik postenja.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Bog nije dozvolio da me izbace sa foruma. Hvala Bogu.

Džabe su otvorili temu. Kada ne mogu da ospore nauku advent. ajde da ga (me) ućutkamo (ućutkaju).
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zahvali i meni, i ja sam se Bogu molio da te ne diraju, vidi:

"Ako Boga znate", čuvajte tripu na ovom forumu. Dok je njega ovdje, nijedan čitatelj neće pristupiti njegovoj sekti.

Tripo, i ako je protivnik, ja sam ove Stvarnoslapove reci uzeo za ozbiljno, jer nase je da budemo primer ljudima, a ne na sablazan, da ljude svojim recima i ponasanjem odvlacimo od istine.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire, ja uzalud pisah, jer ti svesno previdjas "DA SAM POMENUO TRIPA ADVENTISTU U NEGATIVNOM KONTEKSTU, A TOMU D PRAVOSLAVCA U POZITIVNOM.

Zar to nije najveci obllik postenja.
Nemoj da se ovde necasno izvlacis!

Kazi jasno i glasno: "Tripo je spamer"!

Onda cu potvrditi da si pravedan, i da prevare u tebi nema!

Ja sam rekao da je spamer i Slap i Taramana i Zaokret, a i drugi su spamovali od pravoslavnih, pa ne branim ja nikoga i za sebe kazem da sam spamovao jedno vreme odgovarajuci!

Jel to posteno?

JESTE!

Ali ovakvo izvlacenje i neupotreba pravih reci, izostanak osude za takvo ponasanje je licemerje i sramota!

Zahvali i meni, i ja sam se Bogu molio da te ne diraju, vidi:
I ja sam rekao isto, niko nece da ga izbaci sa foruma, vec da se slozimo oko ponasanja na istom!

Zavisi iz kog motiva, mada u svakom slučaju cijenim taj njegov stav.
Cenis to sto nije glasao da te izbace, a sam si glasao protiv nas da nas izbace!

Tu se vidi kakvi smo mi rod , a kakav si ti!

Ti si mene prijavio, pa sam dobio ban, i Taramanu si prijavio kad je spamovao i dobio je ban.

Znaci ti si tuzibaba! Zato je Adrijan i otvorio temu, jer si licemeran!

A ja sam ti jos tada rekao da te nikada ne bi prijavio, i ni sada ne glasam da te izbace, vec da te urazume!

Ali si se zeznuo, pa si prijavljujuci mene tada, i sam dobio ban!

To pokazuje da si spamer i izazivac (jer te ne bi urednik banovao), a ja sam banovan jer sam ti odgovarao pravednim recima osude, upotrebljujuci reci iz biblije (citirao sam bibliju, a urednik je to shvatio pogresno, ako biblija vredja onda i ja vredjam..) , i zato sve ovo sto kazemo za tebe itekako vazi, a pravis se nevinasce!

I jos nesto, sa takvim ponasanjem Bog nema nista! Nego ti pucas od ponosa, misleci da te Bog stiti! Pa kad bi te on stitio ti ne bi ni onaj put bio izbacen!

Buduci da se nikako ne mozemo sloziti, predlazem da se uvede nesto slicno:


IMG-20181022-225539.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nemoj da se ovde necasno izvlacis!

Kazi jasno i glasno: "Tripo je spamer"!

Onda cu potvrditi da si pravedan, i da prevare u tebi nema!

Ovo je gore od nivoa djeteta, ja sam priznao sada priznaj i to i odraz lične frustracije.

Znam ja da bi ti volio da mi ukrstimo koplja.

Tema je besmislena, očigledno je je da nasilu održavaš.
------------------------------------------------------
Ti si mene prijavio, pa sam dobio ban, i Taramanu si prijavio kad je spamovao i dobio je ban.
Znaci ti si tuzibaba! Zato je Adrijan i otvorio temu,
jer si licemeran!

---------------------------------
I opet vrijeđanje.
Nije isti motiv moj i vaš. Vama smeta istina.
-------------------------------------------------------------------
A ja sam ti jos tada rekao da te nikada ne bi prijavio, i ni sada ne glasam da te izbace, vec da te urazume!

Ali si se zeznuo, pa si prijavljujuci mene tada, i sam dobio ban!
-------------------------------------------------

Eto dobio i sam i ja jesi sada zadovoljan?

Adrijanu ako se ne sviđa neka ide sa foruma, kao što i vidimo da ga nema.

A da mi smo krivi za to. Pa svaki vaš koment. je za nas uvreda, ne lična. Adrijan se pozivao na arg. što mi dolazimo iz SAD,

Samo ja da znam nije Avram bio Amerikanac, ni Isus, ni JOvan , ni Pavle nisu bili.

I opet se nismo bunili za takve užasne arg.

Vi ste kaže nastali u 19. v. a jesu oni što su držali subotu živijeli u 19. ili u 1. i prije 6000 godina?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ovo je gore od nivoa djeteta, ja sam priznao sada priznaj i to i odraz lične frustracije.
Tebi je sve "nivo deteta", i onda kazes da ne vredjas!? Naravno da treba da bude reciprocno, ako ja za sebe kazem da sam spamovao onda i ti treba da priznas i Laodikeja. To je na kraju Hriscanski!


Znam ja da bi ti volio da mi ukrstimo koplja.
To bi ti voleo, ti si americki kauboj, ti potezes ne koplje, nego pistolj!


Tema je besmislena, očigledno je je da nasilu održavaš.
Onda ja podrzavam prisilu i protiv sebe!
Rekoh da i meni bude kao i svima, nego vama smetaju pravila jer "hocete da spamujete" i to je svima ocigledno!


I opet vrijeđanje.
Videli smo gore da ti vredjas nicim izazvan, od samog pocetka na ovom forumu si ponavljao citiram "shvatanje deteta od 3 do 5 godina", a onda kad ti se odgovori to nazivas vredjanjem! Ne ocekuj da ti neko cuti na takvo ponizavanje! Ja sam dugo cutao na to,ali kad sam video da si bezobrazan.. , ja sagovorniku koji je bezobrazan odbrusim!


Eto dobio i sam i ja jesi sada zadovoljan?
Nisam, nije meni zelja da tebe izbace sa foruma, vec da te upozore da to ne radis..


Adrijanu ako se ne sviđa neka ide sa foruma, kao što i vidimo da ga nema.
To je tebi i cilj, vi ste svojim spamom oterali sve sa foruma!


A da mi smo krivi za to. Pa svaki vaš koment. je za nas uvreda, ne lična.
Ko je koga prvi napao i vredjao njegovu versku pripadnost nazivajuci ga "paganinom"?

Naravno vi!

I to ti radis konstantno!

I onda kad vam se odgovori da ste svi vi masoni, da ste kauboji, da dolazite iz SAD i slicno, onda je to vredjanje. Ne vredja onaj koji odgovara na napad, on se brani, nego ste vi koji potezete oruzje! To je i temelj vase teologije, jer se ona bazira na napadu protiv tradicionalnih! Zato se i zovete "protestanti"!


I opet se nismo bunili za takve užasne arg.
Ma da, mi smo vas prvi napali i napadamo vas sirom celog foruma, pa vi morate da se branite od nas, a sami ste zapoceli taj napad, jer sustina vase teologije je napad!

Vi ne mozete ni da se kontrolisete, ni da razumno diskutujete, vi ste "radilice" za vase vodje, toliko su vam mozak isprali da ste postali kauboji!


Vi ste kaže nastali u 19. v. a jesu oni što su držali subotu živijeli u 19. ili u 1. i prije 6000 godina?
Ovo nije tema o suboti (tako spamujete svuda ponavljate isto), uvek skrecete temu , da bi sakrili istinu!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kažeš "izvlaćenje"

Dakle, I Isus se izvlačio ukoravajući Fariseje, da bi potom narodu objavljivao reč Božju.

Ni Hristu, pa ni meni ne treba pokriće za propovedanje reči.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
To je tebi i cilj, vi ste svojim spamom oterali sve sa foruma!

Pričaš besmislice, dugo vremena nisam ni bio na forumu i ko je bio manji broj ljudi nego sada.

Ostali koji dolaze povremeno tako su i prije kao i sada. Na ostalo neću ni da trošim mozak, jer su sigurno besmilice.

Ovdje ne smijete da rasp. ni o jednoj doktrinarnoj temi, nego nas zamajavate besmislicama.

Zato što vas Biblija obara. Pa hajmo pričati o nebitnim stvarima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top