Zablude protestantizma

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
problem je u tome da su protestanti u americi izumrli
izgleda potpuno ili ih je toliko malo još ostalo da im se jedva čuje glas
današnji protestantizam je čisti idolopoklonički RIMOkatolicizam,
evo pjevaju zajedno u zborovima, slave nedjelju, stvaraju ekumenu
i ne samo to nego če taj otpali protestantizam načiniti ikonu-kopiju zvijeri koja če prisiljavati cijeli svijet da se pokloni zvijer - RIMOkatoličkoj crkvi i primi žig zvijerin na čelo svoje i na ruku
dakle cijeli če svijet gurnuti u propast

današnja zabluda protestantizma je samo u tome što su prihvatili samo cijeli RIMOkatolički vjerski sustav

dragi moj kolega, gdje sam ja i gdje širim Biblijsku istinu ti ne brini
znaš i sam da tamo gdje je največa tama Bog podiže najjače svjetlo


U prvo vrijeme on obescijeni zemlju Zebulunovu i zemlju Naftalijevu, al` u vrijeme posljednje on će proslaviti Put uz more, s one strane Jordana - Galileju pogansku.
Narod koji je u tmini hodio svjetlost vidje veliku; one što mrklu zemlju obitavahu svjetlost jarka obasja.
čitaš Izaiju
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
današnji protestantizam u americi je 100x više kriv pred Bogom i Kristom od RIMOkatolika

Spedy, pokušaj već jednom naučiti koja je najvažnija Božja zapovjedi i počni je primjenjivati u svom životu i nemoj suditi. Ispadaš smiješan i vrijedan prezira, osim što pokazuješ svoje ružno lice. To svi vide i svima je jasno, jer svi znamo da sud pripada samo Bogu.
Ti djeluješ samostalno, hvališ se da ne pripadaš ni jednoj crkvi niti jednoj crkvenoj organizaciji...u redu.
To što ti misliš, osjećaš, pišeš - to je tvoje, samo tvoje, ali nitko se s tobom ne slaže.



Hrišćani i protestanti, kad bi i bili krivi za nešto u Americi, to se uopšte nebi primetilo. Ne mogu da dođu do izražaja zbog prekobrojnih, kojekakvih sekti, koja svaka ima svoje jevanđelje. (ti to najbolje znaš jer si i sam pripadnik jedne takve sekte)A i zlogukih proroka, poput tebe, u Americi ima više nego samih amerikanaca. Same krivnje za nešto u Americi možda ima, možda nema, ali zato neutemeljenih optužbi nekoga za nešto, neće tamo faliti dok je god tebe i takvih kao ti.
Koliko "čudnovatih" sekti ima u Americi, ti bi se tamo osećao kao "riba u vodi", ali ti očito smatraš da ti ovde trebaš da širiš svoje subotarenje...uzalud, na žalost tvoju.

:al:Tamane!
Uvijek pogodiš u sridu!
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
ljubi Boga svim svojim srcem umom i dušom,
moguče je samo ako se poštuje Božji Zakon
četiri zapovijedi sa prve ploče Zakona

ne djelujem ja samostalno, ne brini ti za mene,
kroz mene govori Spasitelj
jer
slavu svoju ja ne tražim, niti mi pripada ičime

rekao sam da NE pripadam nijednoj ovosvjetskoj crkvi
ključna riječ ovosvjetska podcrtavam ti
jer
današnje crkve NE priznaju temelj kršćanske religije
a to je Božji Zakon 10.zapovijedi

znaš i sama da iznosim Biblijski nauk, ne samo radi članova na forumu,
nego da i drugi ljudi vide, upoznaju istinu

Onaj koji me posla sa mnom je i ne ostavi me sama jer ja uvijek činim što je njemu milo.
Na te njegove riječi mnogi povjerovaše u njega.
Tada Isus progovori mnoštvu koje mu povjerovaše: "Ako ostanete u mojoj riječi, uistinu, moji ste učenici;
upoznat ćete istinu i istina će vas osloboditi.
Evanđelje Ivan 8:30-32
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2013
Poruka
39
Spedy, pokušaj već jednom naučiti koja je najvažnija Božja zapovjedi i počni je primjenjivati u svom životu i nemoj suditi. Ispadaš smiješan i vrijedan prezira, osim što pokazuješ svoje ružno lice. To svi vide i svima je jasno, jer svi znamo da sud pripada samo Bogu.*
Ti djeluješ samostalno, hvališ se da ne pripadaš ni jednoj crkvi niti jednoj crkvenoj organizaciji...u redu.
*To što ti misliš, osjećaš, pišeš - to je tvoje, samo tvoje, ali nitko se s tobom ne slaže.


Bozja Zapovijed, koja je najvaznija??

Sve su vazne. Jer su u skladu jesna s drugom. Niti se ima sto dodati niti oduzeti. Zar ne pise ko sagrijesi u jednome kriv je za sve.*
Znas sta to znaci pa molim te ******
Svatko covjek ima pravo i koji jos nije izgubio moralni princip da opomene ono sto nije pravo. Sto nije uredu. Evo danas onaj tko
ima oci moze dobro uvidjeti kuda je krenuo onaj tzv krscanski svijet. U rasulo u bezdan tamni i to bez dna. Ne moze biti uredu i ne moze biti dobrog kada se radi suprotno onog sto je Bog zacrtao. Papska crkva zajedno s palim protestantima koji umisljaju da su neko i nesto a ustvari nista. Jer da ste nesto drzali bi ste se Zakona Bozjega. Ne moze se raditi zlo i drzati Zakona. To nejde jedno s drugim. Kao sto se ne moze sluziti Bogu i sotoni. Da ste krscani digli biste glas protiv ove zapadne dekadencije. Ali necete i nemozete jer ste dio istog. Nece Sotona ici protiv svojih pa propalo bi onda carstvo njegovo. A carstvo je njegovo i zakon sve suprotno Bogu i Bozjoj objavi.*
Homoseksualne, pedofilske, sotonisticke i ostale sekte. Sve je to dio njegovog carstva prozeto od papske crkve pa preko protestanata. Sto ima danas dobroga na zapadu. Tu i tamo se cuje koji glas protiv. Slabi ali jaki glas. Jer to govori Bog preko tih postenih i iskrenih ljudi. Jer se kraj priblizava ovoga sustava. A sotona povraca od muke jer zna da mu je malo vremena ostalo. *
A sve ostalo je na ljudima dok jos ima vremena da biraju. Obratiti se Bogu i prijeci na stranu Svijetla ili ostati u zabludi i pripasti u stranu Tame u vjecu smrt u jezeru koje gori ognjem i sumporom!*
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
[WARNING]Budite dostojanstveni u raspravama. Ne upotrebljavajte uvredljive i neprimjerne izraze![/WARNING]
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
..
Papska crkva zajedno s palim protestantima koji umisljaju da su neko i nesto a ustvari nista.

S ovim riječima si upravo rekao tko si ti...:)



Homoseksualne, pedofilske, sotonisticke i ostale sekte. Sve je to dio njegovog carstva prozeto od papske crkve pa preko protestanata. Sto ima danas dobroga na zapadu. Tu i tamo se cuje koji glas protiv. Slabi ali jaki glas. Jer to govori Bog preko tih postenih i iskrenih ljudi.


Osim što govoriš ostrašćeno, pokazuješ svoje neznanje, predrasude ili čak mržnju. Ti najbolje znaš.
Ne znam to drugi vjerski poglavari rade, ali znam što Papa radi, a on doista radi...svoj posao: neumorno navješta Radosnu vijest!
Itd, itd...Ne prestaje govoriti o obitelji kao osnovnoj ćeliji društva protiv gay brakova, eutanazije i pobačaja koje Katolička crkva ne odobrava. U međuvremnu je excomunicirao svećenika koji je podržavao gay brakove, razriješio dužnosti biskupa koji je živio luksuznim životom, "čisti" Rimsku kuriju od "crkvenjaka". Ne prestaje s radom.

To što ti nećeš da vidiš, to je tvoj problem ili sljepoća.
Osim toga, tebi bilo krivo ili pravo, Papa je bio i ostao najveći kršćanski autoritet za čitav svijet. :blum3:

[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: Sakrament nije neki magijski obred nego susret s Isusom Kristom[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo svećenicima: U Crkvi ima skandala, ali i mnogo svetosti; svetost je veća od skandala[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo u podnevnom nagovoru: „Pravo je bogatstvo Božja ljubav podijeljena s braćom“[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: Rat je uvijek poraz za čovječanstvo[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: „Gospodin nas uvijek gleda s milosrđem, ne zaboravimo to“[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: Isusa treba sopoznati srcem, u molitvi[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo: Ako te tvoje pobožnosti ne vode Kiristu, nešto nie uredu[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo: Tko ogovara svoga bližnjega, licemjer je jer nema hrabrosti vidjeti vlastite mane[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo: Otajstvo križa se može dokučiti jedino u molitvi i suzama[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: Crkva je hrabra majka koja vodi svoju djecu na susret s Kristom[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: Za življenje Evanđelja treba razmatrati Isusovu muku i Marijinu blagost[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: Krišćani trebaju ozbiljno shvaćati svoju vjeru[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: Borimo se protiv „Jonina sindroma“ koji na vodi prema licemjerju i samodostatnosti[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo: Usrdna molitva čini čudesa[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papine poruke iz Asiza: „Crkva se mora osloboditi svjetovnosti“[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo: Pravi kršćanin ne izbjegava križ[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo: Bojim se tihih kršćana, umišljenih i onih koji gledaju samo na sebe[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papin angelus: Molitva i služenje bližnjemu uvijek idu zajedno[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: Ni kršćani nisu izuzetin od idolopoklonstva[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo: Budimo hrabri u molitvi i primit ćemo ono što tražimo[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo katehistima: Žaloste me periferije gdje se djeca ne znaju prekrstiti! Tamo valja ići![/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]„Tražimo to od Gospodina: da nikada ne ubijemo drugoga svojim jezikom“[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: „Boga možemo susresti ljubeći Isusove rane u najslabijoj braći“[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo: Pohlepa uništava osobe, obitelji i međuljudske odnose[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa Franjo: „Ne možemo biti kršćani na pola radnoga vremena“[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Objavljena enciklika Pape Franje – Svjetlo vjere[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]Papa: „Pravi je kršćanin čovjek radosti, a ne žalosti“[/FONT]

I još jednu stvar koju pokušaj zapamtiti prije nego počneš pisati nebuloze: Katolička crkva nema veze s protestantima. Protestanti, osobito oni fundamentalističkog i sektaškog duha su neprijateljski raspoloženi prema Katoličkoj crkvi 400 godina, a Katolička crkva je sve protestante smatrala krivovjercima. Prije 50 godina je malo ublažila ton stoga je službeni stav da protestanti imaju samo dio istine u svojoj nauci, ali ne posjeduju cjelovitost Istine. Stoga je zajedništvo s njima NEMOGUĆE ukoliko ne prihvate nauk svete Katoličke Crkve i Papu za poglavara. :dtyste: Eto, tako stvari stoje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Pogledala sam ovaj video. Ono što sam vidjela, zbog dužine neke dijelove sam preskočila, smatram da je dobar i prilično realan prikaz cjelokupnog stanja u svijetu. Nisam vidjela Obamu, ali on sada nije bitan.
Je si li obratio pažnju kad se govori o novom dobu u kojem će ljudi biti kao bogovi, kako će ršćani postati smetnja tome? Stoga će biti nepoželjni, proglasit će se neprijateljima...i to ima smisla.
Dalje, svi ovi silni duhovni pokreti i mediji (ljudi koji se smatraju glasnicima nekog drugog bića) su u biti sluge Sotone.
I svi niječu Isusovo božanstvo i nameću neke druge likove. Govore da je Biblija lažna, itd.
Ono o jednoj svjetskoj religiji: dakle, postoje dva mišljenja: jedni smatraju da će prevladati islam, a drugi katolicizam. I što kaže autor filma (moram pogledati tko je uopće taj...) Kaže da je to nemoguće iz razloga što će svi koji budu zavedeni dragovoljno prihvatiti Antikrista. Nitko ili malo tko će dragovoljno prihvatiti islam, kao što ni drugi kršćani neće biti ujedinjeni s Katoličkom crkvom.
Dakle, scenarij koji ovdje neki pišu je jako zastario.

Naravno, to je samo viđenje jednog autora. Dobro je ono što izrečeno pri kraju: nemamo se čega bojati, jer Isus je pobijedio svijet.
Ono što je na nama jest učvrstiti svoju vjeru u Boga. Ta znamo kome smo povjerovali!

Ej, odgledala si sve drugo samo nisi ono zbog čega sam postavio video. Možda Barak nije toliko simpatičan međutim kada prvi čovek najmoćnije protestantske zemlje na svetu kaže nešto o bibliji i našoj veri to vredi naše pažnje. Nakon onoga što je izjavio opet je položio zakletvu nad tom knjigom ali sada znamo da je to samo formalan čin a u stvari je protiv biblije i Isusa. Tim činom polaganja zakletve je pokazao da situacija za sprovođenje njihovog plana za religije još nije sazrela. Razumljivo je jer to uopšte nije lak projekat. Recimo kada bi se obrušili samo na Hrišćane ostavili bi veliki prostor za delovanje Islama i time bi im učinili veliku uslugu. Zato moraju biti prevareni i jedni i drugi podjednako a za to već postoje mehanizmi ucenjivanja za država koje žele da pristupe savezu država. Recimo jedan uslov je sloboda za Gej populaciju da prave parade i brakove koji moraju da se priznaju ako želimo u svetsku zajednicu. Drugi uslov je da moramo dozvoliti uvoz i proizvodnju GMO hrane bez toga je ulazak u zajednicu nemoguć. Samo je pitanje vremena kada će uslov biti izbacivanje religija iz državnog registra kao uslov za prijem u svetsku zajednicu. To je dobrovoljno kolektivno pristupanje antihristu a da toga niste ni svesni.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Ej, odgledala si sve drugo samo nisi ono zbog čega sam postavio video. Možda Barak nije toliko simpatičan međutim kada prvi čovek najmoćnije protestantske zemlje na svetu kaže nešto o bibliji i našoj veri to vredi naše pažnje. Nakon onoga što je izjavio opet je položio zakletvu nad tom knjigom ali sada znamo da je to samo formalan čin a u stvari je protiv biblije i Isusa. Tim činom polaganja zakletve je pokazao da situacija za sprovođenje njihovog plana za religije još nije sazrela. Razumljivo je jer to uopšte nije lak projekat. Recimo kada bi se obrušili samo na Hrišćane ostavili bi veliki prostor za delovanje Islama i time bi im učinili veliku uslugu. Zato moraju biti prevareni i jedni i drugi podjednako a za to već postoje mehanizmi ucenjivanja za država koje žele da pristupe savezu država. Recimo jedan uslov je sloboda za Gej populaciju da prave parade i brakove koji moraju da se priznaju ako želimo u svetsku zajednicu. Drugi uslov je da moramo dozvoliti uvoz i proizvodnju GMO hrane bez toga je ulazak u zajednicu nemoguć. Samo je pitanje vremena kada će uslov biti izbacivanje religija iz državnog registra kao uslov za prijem u svetsku zajednicu. To je dobrovoljno kolektivno pristupanje antihristu a da toga niste ni svesni.

Dobro, pogledat ću još jednom. Da si mi barem rekao da li je Obama na početku ili kraju, bilo bi mi lakše.
Ali, vjerujem ti i slažem se s ovim što si napisao. Sotona je lukav i pod vidom slobode, ravnopravnosti i ljubavi polako zavodi ljude i okreče ih protiv Boga. Upravo ovo što spominješ, gay populacija, istospolni brakovi, ili npr. treći spol. (Njemačka je 1. 11. zakonom uvela treći spol, ni muško ni žensko...)???

Ili ona vijest iz Belgije, da i djeca mogu imati pravo na eutanaziju, jer zašto bi djeca bila obespravljena.
wacko2
I ja sam čula da neke oranizacije financiraju udruge i pripadnike LGBT-a, i da ti isti dobivaju novac iz fondova EU. U Hrvatskoj se sada sprema referendum s ciljem da se u Ustav zapiše kako je brak zajednica između muškarca i žene. Nekoliko lezbijskih udruga su "podivljale" (ne pretjerujem!) i svim silama se trude da ospore pravo građana da uopće iziđu na referendum jer strahuju da će ta definicija naći svoje mjesto u Ustavu. I već se pokušava prikazivati vjernike kao koćnicu u razvoju demokratskog društva.
Vaš Jovanović se slizao s našim Jovanovićem i zdravstveni odgoj s rodnom ideologijom će sada biti uveden i kod vas,ako već nije.
Bezakonje ulazi malo po malo, ali na široka vrata. Ljudi sve gutaju, jer misle da se radi o napretku i slobodi i da čovjek bude gospodar svega.
Iz koje će točno religiozne sredine izići Antikrist, ne znam...neću nagađati. Adrianovi postovi o islamu i Kuranu daju realan scenarij, ali meni se čini da društvo koje je utonulo u materijalizam, hedonizam i idolatriju, dakle, bezboštvo stvara najbolji teren za Antikrista. Ili možda oboje uz spoj radikalnog ateizma.
Bog nek nam bude u pomoći! I bit će. Jedno sigurno znamo: Božje milosrđe će nas uvijek pratiti!
 
Natrag
Top