Zablude protestantizma

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Zato moraju biti prevareni i jedni i drugi podjednako a za to već postoje mehanizmi ucenjivanja za država koje žele da pristupe savezu država. Recimo jedan uslov je sloboda za Gej populaciju da prave parade i brakove koji moraju da se priznaju ako želimo u svetsku zajednicu. .

Zasto je tvoj bog stvorio toliko gej populacije ako je protiv njih ? I to ne samo u nasoj vrsti, nego u skoro svakoj, od delfina i albatrosa sve do zaba ?
Kod:
http://www.livescience.com/3697-sex-behavior-animals.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Zasto je tvoj bog stvorio toliko gej populacije ako je protiv njih ? I to ne samo u nasoj vrsti, nego u skoro svakoj, od delfina i albatrosa sve do zaba ?

Hahaha koje su ovo gluposti :) , jasno je da ovakve clanke finansira gej lobi. I jasno je svakom ko poznaje biologiju da istopolni sex u prirodi ne postoji. Ove ptice na slici su zajedno da bi odgajile mladunce, u slucaju da nema muzjaka ili su oni retki, dakle postoji razlog, a ne zato da bi praktikovale sex i sl.. Toga u prirodi nema. Ili ako i ima onda su to hemafroditi a to je opet prirodno a ne neprirodno ponasanje. Ono sto ljudi rade je neprirodno ponasanje, a zivotinje tome nisu sklone...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Nije tacno, gej ponasanje je posmatrano u mnogim vrstama, i ne razumem zasto bi bilo ko mislio da su ljudi po tome posebni ?
Sve sto ukazuje na greske hriscanstva finansira sotona, novi svetski poredak, gej lobiji i tako dalje, cak i proverene naucne sajtove, samo da bi prastare knjige ispale tacne :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Nije tacno, gej ponasanje je posmatrano u mnogim vrstama, i ne razumem zasto bi bilo ko mislio da su ljudi po tome posebni ?
Sve sto ukazuje na greske hriscanstva finansira sotona, novi svetski poredak, gej lobiji i tako dalje, cak i proverene naucne sajtove, samo da bi prastare knjige ispale tacne :)

Nazalost nemas dokaza za ove tvrdnje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259

Hahaha :dtyste: aj molim te sta mislis da ces ovim dokazati majmuni, jeleni i delfini. Kao prvo zivotinjama upravljaju nagoni. Dok su ljudi razumna bica. Nijedna od ovih zivotinja ili ja bar nisam video ne zivi u homoseksualnoj zajednici. Ako i zivi nista ovim ne mozes dokazati.
Prirodno je da svaka zivotinja stupa u odnose sa suprotnim polom a ne sa istim. Zato i postoje polovi.. Nema razloga da postoje polovi onda , ako bi to bilo normalno ti bi onda morao da dobijes dete i sa osobom istog pola. DAKLE NIJE PRIRODNO I NIJE NORMALNO BITI GEJ. Kao i kod magneta imas + i -. Postoji razlika.
Ali posto ovo smatrate dokazom, ovaj mali uzorak nije dokaz, jer da bi se nesto okarakterisalo kao normalno mora da bude uobicajeno a ovo nije uobicajeno u zivotinjskom svetu. Svugde postoje izuzeci, na kraju krajeva i medju zivotinjama postoje ''ludaci'' :dtyste:.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Kakve veze ima homoseksualna zajednica sa bilo cim, ja sam samo rekao da se homoseksualnost nalazi svuda u prirodi, ne samo kod ljudi, a ako se nalazi svuda u prirodi, kako onda nije prirodno. Cak i kad kazes da su to njihovi nagoni, pa i nasi su da imamo seks sa zenama, znaci mi mozemo da pratimo nase, oni moraju da se kontrolisu, iako se oba muskarca ili zene dogovore da zajedno hoce istu stvar ?
Ne razumem zasto ljudima koji nemaju veze sa tim to toliko smeta.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Kakve veze ima homoseksualna zajednica sa bilo cim, ja sam samo rekao da se homoseksualnost nalazi svuda u prirodi, ne samo kod ljudi, a ako se nalazi svuda u prirodi, kako onda nije prirodno. Cak i kad kazes da su to njihovi nagoni, pa i nasi su da imamo seks sa zenama, znaci mi mozemo da pratimo nase, oni moraju da se kontrolisu, iako se oba muskarca ili zene dogovore da zajedno hoce istu stvar ?
Ne razumem zasto ljudima koji nemaju veze sa tim to toliko smeta.

Lepo nije prirodno jer kad bi bilo prirodno rekao sam, onda bi iz toga imao nesto korisno, istopolne osobe koje stupaju u odnose bi imale decu. A vidimo da to nije moguce. Ja licno ne verujem u evoluciju. A ako je to milionima godina to bila normalna pojava, onda bi evolucija nesto uradila da i te osobe imaju decu. Zar ne???
To pokazuje da su stare knjige verovatno u pravu kada kazu da je to neka vrsta degradacije...
Vidis da i kod muskog i kod zenskog muskarac je jaci a zena slabija po konstrukciji dakle postoji razlika u polovima i jedno drugo dopunjuju..
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Evolucija ne funkcionise tako, ne mogu muskarci odjednom da pocnu da dobijaju decu jer nekoliko posto populacije upraznjava homoseksualni seks. Stare knjige osudjuju ljude koji su se takvi rodili na smrt kamenovanjem, tako da niko ne moze da kaze da su u pravu, a pogotovo da su moralne ( i ako izuzmemo da osudjuju i vecinu ostalih ljudi na istu sudbinu ).
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Evolucija ne funkcionise tako, ne mogu muskarci odjednom da pocnu da dobijaju decu jer nekoliko posto populacije upraznjava homoseksualni seks. Stare knjige osudjuju ljude koji su se takvi rodili na smrt kamenovanjem, tako da niko ne moze da kaze da su u pravu, a pogotovo da su moralne ( i ako izuzmemo da osudjuju i vecinu ostalih ljudi na istu sudbinu ).

Vidis kako, ne postoji dokaz za evoluciju kao sto ne postoji dokaz ni za veru u Boga. To sto tvrdis da je moguce kroz milione i milione godina da oni pocnu da dobijaju decu je 1*00000000000000000000000000000000000000000000.... .
Isto kao kada ja ne bi zalivao cvece i ocekivao da ono dobije noge i ode samo na cesmu da se napije, sto je apsurdno, ne da se nece desiti, nego ce cvece uvenuti pre nego sto shvati, a ne moze da shvati jer nema mozak. Dakle apsurd, nema mu pomoci ni za bilione bilione godina. To je van svake pameti. A kompleksnost zivota je jos veca u poredjenju sa tim.
Zato kada stare knjige kazu da je svaka vrsta stvorena takva kakva i jeste, i da ciniti nesto suprotno tome je narusavanje prirodnog poretka, ja verujem da su u pravu...
 
Natrag
Top