Za Život Vječni - Što treba zadovoljiti?

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ne počinjite ponovo ovdje raspravu o Svetom Trojstvu! Imate odgovarajuću temu za takvu raspravu.
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Odgovor je na temi "Sveto trojstvo"


O tri ličnosti koje su tri osobe ali nisu tri nego jedan Bog treba da se izjasniš na temi Trojstvo.
A na ovoj temi bilo bi poželjno da i ti daš tvoj doprinos i pojasniš
Za Život Vječni - Što treba zadovoljiti

Ja sam dao primer kada sam priložio Biblijski stih:
Jovan 17,3.A ovo je život vječni da poznaju tebe jedinoga istinoga Boga, i koga si poslao Isusa Hrista.

Jesi svatio kako jedan pošten čovek po uzoru na starešinu kao "ugledan čovek" odgovara na postavljeno pitanje i kako on to dokazuje šta napiše?
Hajd sad probaj i ti, izvolte.







 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
188
, poznanje Boga koji je zajednica tri licnosti, i Isusa koji je Bog sa ulogom spasitelja.
Ostavi svoje znanje, i moli se da ti Bog objavi sta je istina.
Ja sam vec svoj doprinos temi dao na samom pocetku teme gde sam naveo sta pretstavlja osnovne uslove spasenja i vecnog zivota, a mozemo diskutovati o svakoj ovoj tacki ponaosob, samo da to ne bude o trojstvu na ovoj temi.

Moj doprinos je na prilozenoj stanici:

http://serbianforum.org/threads/za-zivot-vjecni-sto-treba-zadovoljiti.500344/#post-1353881
Izvini Laodikeja meni nisi dao odgovor sto znaci da izbegavas , uzecu to u obzir da nisi u stanju dati odgovor , jer se kosi sa tvojom logikom nejasnom koju ne mozes razjasniti nikome cas tvrdis jedno pa drugo nemas jasan stav .Vrati se natrag na broj 10 i odgovori mi na pitanja.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Izvini Laodikeja meni nisi dao odgovor sto znaci da izbegavas , uzecu to u obzir da nisi u stanju dati odgovor , jer se kosi sa tvojom logikom nejasnom koju ne mozes razjasniti nikome cas tvrdis jedno pa drugo nemas jasan stav .Vrati se natrag na broj 10 i odgovori mi na pitanja.

Dao sam ti odgovor - a on glasi: "Odgovor je na temi "Sveto trojstvo"

Ovakav odgovor sam dao iz razloga što je urednik dao upozorenje da ovo nije tema o trojstvu.

Dakle, predji na temu o trojstvu i pogledaj moj odgovor klikom na donji link:

http://serbianforum.org/threads/sveto-trojstvo.32949/page-167#post-1382852
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
O tri ličnosti koje su tri osobe ali nisu tri nego jedan Bog treba da se izjasniš na temi Trojstvo.
A na ovoj temi bilo bi poželjno da i ti daš tvoj doprinos i pojasniš
Za Život Vječni - Što treba zadovoljiti

Ja sam dao primer kada sam priložio Biblijski stih:
Jovan 17,3.A ovo je život vječni da poznaju tebe jedinoga istinoga Boga, i koga si poslao Isusa Hrista.
Jesi svatio kako jedan pošten čovek po uzoru na starešinu kao "ugledan čovek" odgovara na postavljeno pitanje i kako on to dokazuje šta napiše?
Hajd sad probaj i ti, izvolte.
Jovan 17,3.
A ovo je život vječni
da poznaju tebe jedinoga istinoga Boga
,
i
koga si poslao Isusa Hrista.

-----------------------------
KOJI je TO Jedini Istinskti BOG?
Kako Mu je Sveto IME?

A Tko je još ova druga osoba - Isus?

A gdje je SD?
-----------------------------------------

Da li je u stihu jasno da ISUS - NIJE BOG?
 
Natrag
Top