Šta je novo?

Za Život Vječni - Što treba zadovoljiti?

• Začetnik teme piramida4
  • Datum pokretanja
Jurivaka

Jurivaka

MODERATOR
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.467
Ne počinjite ponovo ovdje raspravu o Svetom Trojstvu! Imate odgovarajuću temu za takvu raspravu.

Laodikeja

Laodikeja

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
15.427
Odgovor je na temi "Sveto trojstvo"

AApocketz

AApocketz

Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Odgovor je na temi "Sveto trojstvo"

O tri ličnosti koje su tri osobe ali nisu tri nego jedan Bog treba da se izjasniš na temi Trojstvo.
A na ovoj temi bilo bi poželjno da i ti daš tvoj doprinos i pojasniš
Za Život Vječni - Što treba zadovoljiti

Ja sam dao primer kada sam priložio Biblijski stih:
Jovan 17,3.A ovo je život vječni da poznaju tebe jedinoga istinoga Boga, i koga si poslao Isusa Hrista.

Jesi svatio kako jedan pošten čovek po uzoru na starešinu kao "ugledan čovek" odgovara na postavljeno pitanje i kako on to dokazuje šta napiše?
Hajd sad probaj i ti, izvolte.

harmagedon 1

harmagedon 1

Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
188
, poznanje Boga koji je zajednica tri licnosti, i Isusa koji je Bog sa ulogom spasitelja.
Ostavi svoje znanje, i moli se da ti Bog objavi sta je istina.
Ja sam vec svoj doprinos temi dao na samom pocetku teme gde sam naveo sta pretstavlja osnovne uslove spasenja i vecnog zivota, a mozemo diskutovati o svakoj ovoj tacki ponaosob, samo da to ne bude o trojstvu na ovoj temi.

Moj doprinos je na prilozenoj stanici:

http://serbianforum.org/threads/za-zivot-vjecni-sto-treba-zadovoljiti.500344/#post-1353881
Izvini Laodikeja meni nisi dao odgovor sto znaci da izbegavas , uzecu to u obzir da nisi u stanju dati odgovor , jer se kosi sa tvojom logikom nejasnom koju ne mozes razjasniti nikome cas tvrdis jedno pa drugo nemas jasan stav .Vrati se natrag na broj 10 i odgovori mi na pitanja.

Laodikeja

Laodikeja

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
15.427
Izvini Laodikeja meni nisi dao odgovor sto znaci da izbegavas , uzecu to u obzir da nisi u stanju dati odgovor , jer se kosi sa tvojom logikom nejasnom koju ne mozes razjasniti nikome cas tvrdis jedno pa drugo nemas jasan stav .Vrati se natrag na broj 10 i odgovori mi na pitanja.
Dao sam ti odgovor - a on glasi: "Odgovor je na temi "Sveto trojstvo"

Ovakav odgovor sam dao iz razloga što je urednik dao upozorenje da ovo nije tema o trojstvu.

Dakle, predji na temu o trojstvu i pogledaj moj odgovor klikom na donji link:

http://serbianforum.org/threads/sveto-trojstvo.32949/page-167#post-1382852

piramida4

piramida4

Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.786
O tri ličnosti koje su tri osobe ali nisu tri nego jedan Bog treba da se izjasniš na temi Trojstvo.
A na ovoj temi bilo bi poželjno da i ti daš tvoj doprinos i pojasniš
Za Život Vječni - Što treba zadovoljiti

Ja sam dao primer kada sam priložio Biblijski stih:
Jovan 17,3.A ovo je život vječni da poznaju tebe jedinoga istinoga Boga, i koga si poslao Isusa Hrista.
Jesi svatio kako jedan pošten čovek po uzoru na starešinu kao "ugledan čovek" odgovara na postavljeno pitanje i kako on to dokazuje šta napiše?
Hajd sad probaj i ti, izvolte.
Jovan 17,3.
A ovo je život vječni
da poznaju tebe jedinoga istinoga Boga
,
i
koga si poslao Isusa Hrista.

-----------------------------
KOJI je TO Jedini Istinskti BOG?
Kako Mu je Sveto IME?

A Tko je još ova druga osoba - Isus?

A gdje je SD?
-----------------------------------------

Da li je u stihu jasno da ISUS - NIJE BOG?