Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
napisano mi je da je dodatak istream extension "incompatible", znaci tu se stvar zavrsava.....dok to pise istream kod mene ne moze raditi....
Ei03hb.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Ma nije problem, hoću da probam da ti pomognem.

Evo ja ću da ti iskopiram i pošaljem sve ono što mislim da je vezano za Istream a ti vidi šta misliš da treba.

e, ovaj fajl mi pomogao....iskopirao sam ono sve u vezi Istream i sad ima source te indexeri unutar Istream.....sad moram da vidim kako radi furk i easynews.....dal pronadje sve ili ne....javljam dal je ok ili ne.....hvala jos jednom na tim fajlovima...:)
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Super, ma moralo je nekako da proradi :D
.......
Moraš da imaš na umu da za Furk i Easynews moraš da imaš naloge otvorene tamo, tek tada će ti nalaziti rezultate. Kad otvoriš račune kod njih pa se sa tim podacima uloguješ.

Furk se lako otvara, odeš na njihov sajt furk.net upišeš kod koji ja mogu da ti pošaljem ako ne nađeš i registruješ se.

Easynews je malo komplikovaniji pošto ne možeš da se registruješ tek tako. Ja ti za početak preporučujem da uzmeš bespalatni njihov plan da probaš i vidiš samo kako je, čisto za početak. Možeš preko paypala slobodno da napraviš nalog na Easynewsu, neće ti skinuti ni centa slobodno, ja sam prvo tako probao pa kad video o čemu se radi bez razmišljanja otkazao kablovsku i te troškove prebacio na Easynews. Probno ti daju 14 dana i 10 GB da potrošiš.:)

Furk je za novije stvari (onako grubo do godinu ipo - dve) babaroga. Ima sve živo i filmova od 15 GB-a do serija u 720p i 1080p web-dl. Čim prođe taj period brišu dosta stvari, pretpostavljam zbog svojih kapaciteta koji nisu ogromni. Ali za novije stvari je odličan.

Easynews je i za novije i starije stvari. Drže dugo na svojim serverima sve uploadovano što ostane zbog one DMCA, ali ostane goooomila toga, ogrmna baza podataka koja se čuva 6 ipo godina od uploada. Svaki dan se kači na stotine raznih stvari i veoma su aktivni.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
furk mi je dobro poznat vec od ranije.....ima odlican izbor tako starijih kako novih materiala u 720 ili 1080.....za easynews morat cu jos testirati....mada ne znam koji imaju link da uzmem test...to da brisu material mislim da ne, bar zasad nisam od nikoga cuo....jer oni ne sme da to dopuste jer su placeni servis i moraju imati sav material na repertoaru....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pa šta znam, meni se čini da Furk briše stvari ali videćemo tek sam u ovome malo jače od pola godine pa ne znam 100% sa sigurnošću :D

A ako ti se sviđa Furk kad budeš video Easynews lepo ćeš kao i ja otići kod svog operatera i reći im hvala vam za sve godine pružanja usluge ali želim da odjavim iptv/kablovsku/sat tv :D

A razmisliću da uzmem šesto-mesečnu pretplatu Furka ubuduće. Ušteda 4,5 eura u odnosu kad uzimaš na mesec dana, a imaš svaki mesec 40 GB-a viška što realno nije malo.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Pa šta znam, meni se čini da Furk briše stvari ali videćemo tek sam u ovome malo jače od pola godine pa ne znam 100% sa sigurnošću :D

A ako ti se sviđa Furk kad budeš video Easynews lepo ćeš kao i ja otići kod svog operatera i reći im hvala vam za sve godine pružanja usluge ali želim da odjavim iptv/kablovsku/sat tv :D

A razmisliću da uzmem šesto-mesečnu pretplatu Furka ubuduće. Ušteda 4,5 eura u odnosu kad uzimaš na mesec dana, a imaš svaki mesec 40 GB-a viška što realno nije malo.

no IPTV tezko da cu odjaviti zbog sporta, fudbala.....a za filmske i ostale kanale mi je svejedno jer jih i sad ne gledam....pokusat cu testirat easynews mada vidim da nije jeftino....uzet cu test svakako da vidim sta ima stvarno u bazi.....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Ma sve dok radi Arenavision ja se ne brinem za sport :D
znam, koristio sam i ja to....ali meni mora biti pravi HD sa protokom vise od 10Mb/s.....arenavision radi na 2-3mb/s.....previse razlike u kvaliteti slike....sve sam ja to vec testirao i najbolji kvalitet je legalna pretplata....pricam za sebe naravno....

nikako ne mogu napraviti free trial account na easynews? jel to jos moguce trenutacno? meni nece....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Mora da može.

Ja sam preko ovog linka išao
Kod:
http://www.easynews.com/fromafriend.html?ref_key=69b4b66abd9d04e1bff70a14febf045276fbd107
pa na free acc, pa izabrao big gig plan, pa start free trial, pa napravio nalog, pa te valjda posle pita preko čega ćeš da platiš ti ideš na paypal i on ti automatski prebaci gde se preko njega pretplatiš. Onda ti pošalju na mail neke podatke i čini mi se verifikacioni mail i to je to. Ja sam uspeo za minut, sve iz prve.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
napravio sad free trial putem ovog linka ali ne otvori ni jedan link. sta god sam pokusao samo nakratko zavrti na dnu working i izbaci.....
 
Natrag
Top