Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
tako ide instalacija ali instalira se prazan istream....onda je potrebno instalirati jos ekstenzije ali toga nema.....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
moze se vidjeti sta imas instalirano....ali to moras sam procackati.....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
moze se vidjeti sta imas instalirano....ali to moras sam procackati.....
Ma nije problem, hoću da probam da ti pomognem.

Evo ja ću da ti iskopiram i pošaljem sve ono što mislim da je vezano za Istream a ti vidi šta misliš da treba.

http://ul.to/5ule4r3q


mada probaj i ovo sa ovog videa, video je iz aprila ove godine i lik kaže da imaju neku novu adresu pa sad možda su nešto izmenili
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
amber skina nema vec odavno u kodiju....znaci zaboravit cu na taj istream koji nikad nije sljakao kako treba....

ako neko ima neki zip da je ok za instalaciju ekstenzija, source i indexera u istream nek stavi tu....ja sve sto sam pronalazio prazno je.......
Pokusaj na ovaj nacin. I ja sam imao isti problem kao ti. Samo prati uputstvo. I nije ti potreban Amber skin da bi se instaliralo istream. Instalirao sam ga u Confluence skinu.

Kod:
https://seo-michael.co.uk/how-to-install-istream-for-xbmc-manually/
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
nisam uspio....Istream kod mene ne sljaka nikako....fali instalacija ekstenzije.....ovde se pojavi problem kao sto na slici......nema instalacije za .xunity talk istream extension.....
0B-9ewpmLdTHqRGdqOEtQUUtKbjA
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
nisam uspio....Istream kod mene ne sljaka nikako....fali instalacija ekstenzije.....ovde se pojavi problem kao sto na slici......nema instalacije za .xunity talk istream extension.....
0B-9ewpmLdTHqRGdqOEtQUUtKbjA
Bas cudno ja sam ceo postupak instalacije uradio po uputstvima sa linka koji sam ti postavio. Instalirao na Kodi 15.2.
Evo sta je sve instalirano kod mene:
jp4kBzL.png

6iZUZlg.png

aLo6KZe.png

GTkFxNl.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
ovo dobijam i ja.....ali fali ono sto je u crvenom kvadraticu obeljezeno na slici sto sam stavio.....ono je najbitniji deo da bi istream radio.....
 
Natrag
Top