Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Šta se dogodilo sa Istreamom? Poslednjih mesec, dva koristim samo Pulsar za striming video fajlova pa sam izbrisiao Istream, ali sinoć krenem da ga intaliram kad prvo mi je pisalo Istream Incompatible i Istream Extensions isto. Ja uspem preko Maintenancea da popravim Istream i instaliram ga, Extensions i dalje ostale nekompatibilne. Odem u Istream kad ono nema ništa od izvora ni Furk, ni Icefilms, ni Superchillin ni Project Free TV ništa, samo stoji IMDB za indexer. Jel zna neko da nije možda prestao sa radom?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
Nisam pratio desavanja oko toga u poslednja tri meseca...mozda i vise....trenutacno hvala bogu mi je pulsar sasvim ok....i nadam se da ce se jos izboljsati...
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ma ja dobio premium na mesec dana za Furk.net pa rekoh da probam da vidim kako ide sa premiumom al očigledno Istream ili ne radi ili zeza nešto. Nije samo problem kod mene, pogledao sam na Xunity forumu i dosta njih se žali. Mada tamo tehnička podrška je onako malo lošija, retko ko postuje tamo vezano za Istream, što me čudi s obzirom da je addon njihov.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
Ma ja dobio premium na mesec dana za Furk.net pa rekoh da probam da vidim kako ide sa premiumom al očigledno Istream ili ne radi ili zeza nešto. Nije samo problem kod mene, pogledao sam na Xunity forumu i dosta njih se žali. Mada tamo tehnička podrška je onako malo lošija, retko ko postuje tamo vezano za Istream, što me čudi s obzirom da je addon njihov.
ako imas premium furk to mozes lako resiti....postoji samostojan adon za furk.net i mozes ga u potpunosti iskoristiti....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Aha What the Furk, znam al sam hteo kroz Istream. zbog intergracije sa XBMC bibliotekom, ma nema veze kad se oporavi instaliraću pa ću da probam a ovako mogu i What the Furk. :)
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Posle avanture sa premium nalogom na Furk.net odlučio sam da uplatim premium na mesec dana za Easynews, da probam kako ide sa njim. Mislim da ću se za ovih mesec dana ponovo vratiti na Istream a Pulsar ostaviti po strani. :)
Prednost Istreama sa Easynews-om nad Pulsarom je što ima mnogo više hd materjala dostupnog za neometano gledanje nego što je to slučaj sa Pulsarom koji još uvek koristi samo javne trakere kao source. U mojoj XBMC biblioteci trenutno imam negde oko 250 filmova i 120 serija i za bukvalno sve što sam proverio a proverio sam veliku količinu toga ima sve u hd na easynewsu, fenomenalna stvar. Najjače je što Easynews dozvoljava maksimum moje internet brzine pa nemam nikakvih problema sa strimovanjem filmova ili serija.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
nikako ne mogu instalirati ekstenziju za istream adon....instalacija je ok prosla ali nemam source i indexere unutar istream....znaci da je sasvim prazan istream....ako je neko vise iskusan oko tog istream nek kaze sta da uradim....htio bi testirati easynews i furk akaunt u njemu ali zasad ne mogu....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Istream su nešto zeznuli odavno za instaliciju i po tvom postu vidim da još uvek nisu to popravili s obzirom da sam ga ja instalirao još pre dve godine i nisam brisao. Danas Istream moraš da instaliraš preko Amber skina, ne znam što je tako ali znam da ljudima hoće da radi na taj način. Posle instalicije možeš da promeniš skin ali dok se ne instalira samo Amber.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
amber skina nema vec odavno u kodiju....znaci zaboravit cu na taj istream koji nikad nije sljakao kako treba....

ako neko ima neki zip da je ok za instalaciju ekstenzija, source i indexera u istream nek stavi tu....ja sve sto sam pronalazio prazno je.......
 
Natrag
Top