Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Ima i Genesis i za Furk i Easynews isto kao i Istream.

Probaj samo čisto da vidiš dali je do Istreama ili možda nešto do tvog free acc? Ja ću da pokušam nekako da se snađem za Easynews da proverim ;)
aj pokusaj nekako da bi ti testirao dal radi easynews u Istream? moram da znam dal je do mene ili ne....:)
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Uspeo sam nekako da dođem do novog probnog acc-a :) Pitao jednog drugara na forumu da li hoće da napravi nalog na easynews samo probni plan da proverim nešto i srećom izašao mi je u susret. Inače ja neću ovaj mesec uzimati easynews jer ću imati veće troškove zbog N. Godine i ostalih praznika koji je prate tako da ovaj period no Easy :D

Elem, probao i kod mene radi odlično sve. Probao sam neke serije i ceo film odgledao i sve je išlo bez ikakvog problema ni seckanja ni prekidanja. Ne znam što kod tebe neće?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Uspeo sam nekako da dođem do novog probnog acc-a :) Pitao jednog drugara na forumu da li hoće da napravi nalog na easynews samo probni plan da proverim nešto i srećom izašao mi je u susret. Inače ja neću ovaj mesec uzimati easynews jer ću imati veće troškove zbog N. Godine i ostalih praznika koji je prate tako da ovaj period no Easy :D

Elem, probao i kod mene radi odlično sve. Probao sam neke serije i ceo film odgledao i sve je išlo bez ikakvog problema ni seckanja ni prekidanja. Ne znam što kod tebe neće?

onda meni nesto fali kod Istreama samo ne znam sta....onda je jedino resenje da bi negde postavio tvoj kodi folder pa da ga kopiram sebi....ali ne znam dal se mi isplati to raditi za jos 10 dana....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Moj Kodi folder je, sad sam video, nešto malo preko 3 GB-a tako da će taman za 10 dana da se uploaduje. :beee:

Ma nije mi problem, ako hoćeš postaviću ga negde pa ga ti skini.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Moj Kodi folder je, sad sam video, nešto malo preko 3 GB-a tako da će taman za 10 dana da se uploaduje. :beee:

Ma nije mi problem, ako hoćeš postaviću ga negde pa ga ti skini.

moze i drugacija varianta....mozes samo postaviti sve u vezi Istream addona....sad jedan folder vec si postavio ranije....sad treba drugi koji se nalazi u addon data ili user data...ne znam sad tacno jer pisem na pamet sa posla....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Kako ide Istream? :) Ja potrošio onih 10GB sa free acc-a na Easy-ju, sve radilo kako treba, nikakvih problema.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
hvala za svu pomoc oko toga....odustao sam, vratio se samo na what the furk addon...ostalo izbrisao....nikako nije sjelo to sa istream....nesto nije kompatibilno to u mom racunaru....da vidimo kasnije ako se nesto poboljsa....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Znaš šta ti ljudi koji se brinu o Istream addonu su i sami malo neodgovorni i ne mogu da verujem da se ponašaju tako s obzirom da je reč o jednom super addonu kad radi kako treba. Na početku sve je radilo svima odlično i instaliralo se u onih klasičnih 10-ak koraka kako se instalira jedan addon na kodiju/xbmcu. I onda je počelo da zajebava a ne mogu da verujem da i dan danas ljudi koji održavaju addon se nisu potrudili da poprave instalaciju nego na forumu pišu kako sve radi normalno, bio je update, bla bla... A jasno je da onaj ko sad hoće da instalira Istream imaće problema.

Ja sam ga instalirao još pre godinu, godinu ipo i nisam brisao i to sam ga instalirao preko onog Amber skina jer tako je hteo da prihvati instalaciju onih Istream ekstenzija i dodataka koji su bitni za normalan rad samog Istreama. Preko drugog skina javlja grešku i neće da ga instalira da radi normalno. E onda kad sam ga instalirao preko Amber skina prebacio sam na Titan koji koristim i nije bilo problema.

Evo našao sam još jedan video koji bi možda mogao da pomogne
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
da, neozbilnji su....bio sam tamo na forumu....sve mrtvo....nema pravih repositora za skinuti, nista.....sacekat cu, mozda bude neki update pa da opet moze svaki da instalira normalno.....kazem, ovo mi je prvi addon koji ne fercera kod mene a kodi koristim 5 godina.....znaci sigurno je do njih i ne znam dal bude nesto od njih ili ne.....na mene je da cekam....ali dobro, barem WTF addon mi fercera lepo....dosta addona su trenutacno u krizi....nema podrske a bili su super....recimo genesis stao, istream stao, pulsar stao......
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Jel ima neko da mi posalje account od furk.net ili easynews,nikako da nadjem?
 
Natrag
Top