Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Kod nas u Srbiji krenuo Netflix pre neki dan bez titlova doduše ali će ispraviti to brzo verujem, i Furk mesečno je za nijansu skuplji ali mislim da je bolje uzeti to nego Netflix.
Kako trenutno stoje stvari bez prevoda i nekih serija i filmova naravno da se vise isplati Furk ali kada se pojavi prevod bice to bas dobro. I legalno i nema limita. Samo zale se da nema novijih filmova i nekih serija pa ne znam kako ce to da se zavrsi.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
A nije Furku toliko problem taj limit koliko na prvu izgleda. Zaista nije. Dosta je to gigabajta za neko pa i čak zahtevnije gledanje a plus što i kad istekne taj limit vi opet možete da kupite još i to ako ne potrošite vam se prebacuje u sledeći premium ciklus.

Ja prvi put kad sam video i razmiljao da li da uzimam Furk i Easynews primetio sam te njihove limite i to mi je baš smetalo onako na prvu. Ali i pored toga sam rešio da probam i video da je ustvari to stvarno jedna solidna količina gigabajta za mesec dana.

A što se tiče kvaliteta slike stvarno nema bolje. Ja sam jedno vreme imao i HBO HD na RV digitalnoj kablovskoj i recimo kad izaberete na Furk film od 5,6 GB-a (ne mora više) i uporedite sliku na HBO HD slika filma sa Furka je osetno bolja nego na HBO i to HD, a šta onda reći za ostale kanale.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Slazem se...furk daje 180 giga mesecno....ja nikad jos ni blizu te cifre nisam stigao....najvise do sad 127 giga....furk vredi tih para sigurno.....i kvalitet vrhunski....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Šta, na tv addons forumu je zabranjeno spomenuti reč Istream?? :ludd/:

Nisam ni znao do malo pre kad me je jedan od admina upozorio da ne smem da pišem to na njihovom forumu. Bože sveti kakve su to gluposti? Došlo mi je da ga oteram u tri lepe preko pm-a, nego se ohladi ipak za čas. Al me iznervira čovek, neću više ni da odem na onaj njihov Genesis sajt. Dal svesni oni koliko je Istream bolji addon od njihovog Genesisa?
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Šta, na tv addons forumu je zabranjeno spomenuti reč Istream?? :ludd/:

Nisam ni znao do malo pre kad me je jedan od admina upozorio da ne smem da pišem to na njihovom forumu. Bože sveti kakve su to gluposti? Došlo mi je da ga oteram u tri lepe preko pm-a, nego se ohladi ipak za čas. Al me iznervira čovek, neću više ni da odem na onaj njihov Genesis sajt. Dal svesni oni koliko je Istream bolji addon od njihovog Genesisa?
Ciganin hvali svoga konja. Mnogo je bolji iSTREAM.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Gotovo,kraj za Genesis.Vise nece biti apdejtovan.Lambda je planirao da update-uje genesis ali kako je mnogo ljudi na internetu sirilo lazi o tom addonu,odlucio je da je to kraj za genesis.Izbacice uskoro neki drugi addon slican genesisu ali on nece imati tzv.library integration i vecinom ce se oslanjati na premium servise tipa furk,easynews,premiumsize itd.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Gotovo,kraj za Genesis.Vise nece biti apdejtovan.Lambda je planirao da update-uje genesis ali kako je mnogo ljudi na internetu sirilo lazi o tom addonu,odlucio je da je to kraj za genesis.Izbacice uskoro neki drugi addon slican genesisu ali on nece imati tzv.library integration i vecinom ce se oslanjati na premium servise tipa furk,easynews,premiumsize itd.
Nazalost u pravu si.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Istream ima mogucnost da pusta serije sa ororo tv, registrovao sam se preko googe naloga i uneo podatke u ororo sekciji u istream ali nema nikakvih rezultata. Trebalo bi da za free korisnika moze da odgleda 2 serije dnevno. Jel zna neko u cemu je problem?
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Mogu tri epizode dnevno valjda za free korisnike sada. Bilo je dve ali su povećali na 3.

Inače radi ororo bar kod mene. Nekad hoće da zeza cartoonhd, čas radi čas ne. Inače za tako free izvore za serije dobar je još i 123 movies a bio je i Sezonlukdizi dok je radio ali koliko vidim sad neće a ima maltene svaku seriju u 1080p i 720p.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ne znam kod mene ne radi ororo. Radi li kod vas primewire izvor? Kod mene moram da cekam po minut kad dodje do njega i ne nadje nista
 
Natrag
Top