Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ja primewire nikad ne štikliram tamo u izvore jer mi nikad nije davao hd rezultate.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Evo baš sad sam štiklirao da vidim šta radi kod mene od ovih free izvora koji imaju hd..

filmovi: afdah, cartoonhd, movieshdeu, izlemeyedeger

serije: cartoonhd, ororo

S tim što pretpostavljam da Plex (filmovi i serije) takođe radi ali treba mnogo da se čeka da učita, nekad i preko minuta pa me smara da proveravam :D Inače znam da je bio odličan i da nađe sve živo kao u 1080p tako u 720p.

Gomila njih n radi koji su radili pre neki dan kao 123 movies ili za filmove hdmovie.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ja sam istream podesio prema onom video klipu pa je zato primewire ostao ukljucen, ali jedino, kazem za besplatne izvore, CARTOON HD, CARTOON EXTRA, PLEX, Izlemeyedeger vrede nesto. Cartoon HD i Cartoon Extra uvek daju dobre 720p/1080p linkove, Plex isto samo sto ima dosta i ne rade, Izlemeyedeger izbaci i on ponekad neki 720p/1080p.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pa da otprilike to ti je to s tim što ti je i afdah dobar za filmove. Ne znam da li si njega probao ako nisi probaj. A što se tiče ovog cartoon extra meni to nikad nije htelo da radi. Čitao sam po forumima da i od provajdera hoće da zavisi da li neki izvor hoće da radi ili ne. Ne znam baš kakve to veze ima ali pisali su i to. :)
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Pa da otprilike to ti je to s tim što ti je i afdah dobar za filmove. Ne znam da li si njega probao ako nisi probaj.
Ukljucen je i afdah ali nema linkova, ne pokazuje. Samo ovi izvori gore sto sam naveo oni mi daju HD rezoluciju. A i realno gledano da nije njih istream bio bi neupotrebljiv. Kazem samo za besplatne izvore.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Ne znam sto u istream-u ne update-uju sezonlukdizi izvor,isti taj sezonluk dizi radi savrseno u Universal media provider addonu.Serije 95% u 720p i 1080p.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Mislim da je to zbog toga što većina koji su na Istreamu i koji posećuju njihov forum xunitytalk koriste premium servise i to najviše real debrid pa furk pa najmanje easynews pa ih onda ne zanima previše šta se dešava sa bepslatnim izvorima.

A kad se pogleda i Istream ima dosta bepslatnih izvora koji rade. A da su ljudi koji se bave oko Istreama manje lenji onda bi verovatno imao najviše. :D
Mada opet što se tiče toga šta radi a šta ne očigledno nije samo do Istreama jer eto meni ororo radi a Paradoxu ne, dok njemu radi cartoonextra a meni to nikad nije htelo da daje rezultate samo cartoonhd.

Meni su Ororo i CartoonHD, pored Sezonlukdizija koji sad koliko vidim ne radi, bili ubedljivo najbolji besplatni izvori za serije. U biblioteci imam preko 50 različitih serija i bukvalno svaku epizodu su mi ta tri izvora pokazivala. Jedino od dokumentaraca ne pokazuju ništa.

Ista stvar i za filmove Afdah mi je ubedljivo najbolji besplatan izvor za filmove jer u većini slučajeva izbaci i 1080p i 720p po jedan link, dok se desi neki put da izbaci samo 720p ali ređe. A eto Paradoxu ne radi taj izvor iz nekog razloga.

Takođe sam čitao kako su ljudi dosta hvalili HDTVShows kao najbolji izvor za serije, dok meni to nikad nije htelo da radi. Znači ima tu još neki razlog što nešto hoće a nešto neće da radi, nije samo do Istreama.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Mislim da je to zbog toga što većina koji su na Istreamu i koji posećuju njihov forum xunitytalk koriste premium servise i to najviše real debrid pa furk pa najmanje easynews pa ih onda ne zanima previše šta se dešava sa bepslatnim izvorima.

A kad se pogleda i Istream ima dosta bepslatnih izvora koji rade. A da su ljudi koji se bave oko Istreama manje lenji onda bi verovatno imao najviše. :D
Mada opet što se tiče toga šta radi a šta ne očigledno nije samo do Istreama jer eto meni ororo radi a Paradoxu ne, dok njemu radi cartoonextra a meni to nikad nije htelo da daje rezultate samo cartoonhd.

Meni su Ororo i CartoonHD, pored Sezonlukdizija koji sad koliko vidim ne radi, bili ubedljivo najbolji besplatni izvori za serije. U biblioteci imam preko 50 različitih serija i bukvalno svaku epizodu su mi ta tri izvora pokazivala. Jedino od dokumentaraca ne pokazuju ništa.

Ista stvar i za filmove Afdah mi je ubedljivo najbolji besplatan izvor za filmove jer u većini slučajeva izbaci i 1080p i 720p po jedan link, dok se desi neki put da izbaci samo 720p ali ređe. A eto Paradoxu ne radi taj izvor iz nekog razloga.

Takođe sam čitao kako su ljudi dosta hvalili HDTVShows kao najbolji izvor za serije, dok meni to nikad nije htelo da radi. Znači ima tu još neki razlog što nešto hoće a nešto neće da radi, nije samo do Istreama.
Hdtvshows se plaća,i dobijaju se neki bonus poeni za gledanje,nece bez premium naloga koji se ubaci u podesavanja istream-a.:D
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ja se razmisljam da za izvore ostavim samo Cartoon HD, Cartoon Extra, PLEX, Izlemeyedeger i Movie 25 jer samo oni mi daju HD rezoluciju, a ovo ostalo da iskljucim. Neki od njih mahom ne rade a i daju samo linkove sa SD rezolucijom, a ne treba mi. Plus manje bi cekao da pretzrazi izvore.
 
Natrag
Top