Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Evo probao opet ovo sto si mi predlozio i uvek dobijem ovo kao odgovor. Inace istream radi dobro, nema problema nikakvih. A ekstenzije kaze da su poslednja verzija, samo istream nije.
29cq6bk.png
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Promenio sam url za repo, i sad mi vise ne izbacuje obavestenje o novoj verziji. Istream je verija 1.0.0.41., a u repo je 1.0.0.44., ali mi ne daje obavestenje o novoj verziji, a kada probam rucno on mi kaze da je vec najnovija verzija.
2nrf2on.png

Jel zna neko sta se ovde dogodilo?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruka
29
Promenio sam url za repo, i sad mi vise ne izbacuje obavestenje o novoj verziji. Istream je verija 1.0.0.41. a pre promene url-a nudio mi je azuriranje na 1.0.0.44. Koja je verzija kod vas?
Ja sam sve obrisao, pa sam išao po uputama i napravio novu instalaciju. Sad mi je iStream v. 1.0.0.44. Kod ručnog pretraživanja primijetio sam da jako dugo treba vremena da pronađe naslov. TV serije koje sam probao, rade. Inače, iStream mi radi na Android boxu.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ma ako radi onda ko ga šiša dal je najnovija verzija ili ne :D Ja to i ne gledam uopšte nego tek gledam dal nešto nije u redu akoslučajno ne radi nešto.
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Promenio sam url za repo, i sad mi vise ne izbacuje obavestenje o novoj verziji. Istream je verija 1.0.0.41., a u repo je 1.0.0.44., ali mi ne daje obavestenje o novoj verziji, a kada probam rucno on mi kaze da je vec najnovija verzija.
2nrf2on.png

Jel zna neko sta se ovde dogodilo?
Kod mene je verzija 1.0.0.44. Preporucio bih ti da deinstaliras istream. Zatim u Maintenance tool, Purge Packages i Clear Cache. Onda ponovo instaliraj istream. Jednom sam ja imao problem da jedan addon nije hteo da se azurira. Resio sam na ovaj nacin.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Deinstalirao sve u vezi istream-a. Ekstenzije, instaler i sam adon. Nisam isao purge packages i clear cache (tek posle sam video poruku). Sada je zadnja verzija, sve lepo radi, i cak mi ostala podesavanja od prosle tako da nista nisam morao da namestam opet.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Evo sad ja probao i meni isto piše dependencies not met i za Istream i za ekstenzije. Samo što meni piše verzija 1.0.0.44 i radi sve kako treba tako da ako neće da se updatuje ne mora sve dok radi:)
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ne mogu da verujem da nema na istreamu jos uvek kopija Spectre i Bridge of spies u BR rip-u. Jedino nasao na torrenteru na nekom ruskom trackeru a da moze da se gleda.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top