Wireless - pitanja i odgovori

G

gicko24

meni radi prestigio i tp link samo imam bolji od tog 4505 duo i ruter sa dd-wrt wr740n se preporodio
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
236
Jel zna neko zasto ne mogu da se spojim sa mrezom, kad ukucam sifru pise mi connected ali ima neki znak upozorenja.. kao da blokira... firewall je iskljucen , antivirusa nema... korsitim win 7 ??
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
Jel zna neko zasto ne mogu da se spojim sa mrezom, kad ukucam sifru pise mi connected ali ima neki znak upozorenja.. kao da blokira... firewall je iskljucen , antivirusa nema... korsitim win 7 ??

druze mozda ti ne dodeljuje ip adrese preko tog porta na ruteru,sad sam se setio,na adsl ruterima 2 porta su ti za iptv a 2 za internet,proveri u koji port si ubo kabal pa probaj da promenis.taj znak znaci da nisi dobio ip adrese od rutera a to moze da bude jer je promasen lan port.
Untitled.jpg
ovde se vidi da su kod mene port 1 i 4 za internet a da ako ubodem kabal za komp u port 2 i 3 imacu isti problem ko i ti jer su 2 i 3 za iptv.
proveri ovo neznam kako sam zaboravio za ovo da ti kazem.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
236
druze mozda ti ne dodeljuje ip adrese preko tog porta na ruteru,sad sam se setio,na adsl ruterima 2 porta su ti za iptv a 2 za internet,proveri u koji port si ubo kabal pa probaj da promenis.taj znak znaci da nisi dobio ip adrese od rutera a to moze da bude jer je promasen lan port.
Pogledajte prilog 45243
ovde se vidi da su kod mene port 1 i 4 za internet a da ako ubodem kabal za komp u port 2 i 3 imacu isti problem ko i ti jer su 2 i 3 za iptv.
proveri ovo neznam kako sam zaboravio za ovo da ti kazem.

Konobar de isprazni inbox da ti posaljem pp. nesto...
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
pozdrav svima na forumu.ako može mala pomoć u vezi sledećeg:imao sam problema sa povezivanjem pc-a na internet preko wireless routera.problem je bio takav da svaki put kada hoću da se povežem morao sam isključiti i ponovo uključiti router.ovi iz telekoma su došli i to popravili.međutim sada ne mogu da se mobitelom povežem na internet(do njihovog dolaska to je odlično radilo).router je zte zxhnh108l.na routeru se nalaze ove komponente:power,dsl,internet,lan1-4,wlan i wps.aktivni su power,dsl,internet i wlan. mobitel je huawei ascend y 200 i u mobitelu je sve urađeno šta treba . znači meni je poznat pasword sa kojim bi se normalno trebao povezati na internet sa mobitelom .pokušavao sam ući u postavke routera međutim tu su stavili drugi pasword .šta su oni mogli zeznuti ako neko ima ideju.hvala
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top