Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Wireless - pitanja i odgovori

• Začetnik teme konobar019
  • Datum pokretanja
D

djolekonak

Član
Trebam pomoc oko pdesavanja AP-a TP-Link TL- WR543G, naime do nedavno je koristen za povezivanje desktop racunara na wireless internet ZR Beotelnet i povezivanje je islo preko usera i pass(valjda kao PPOE), vrv i mac filtering-a i ta podesavanja su uradili momci doticnog provajdera ja samo dobio aparat i to je radilo, e sad sam uzeo MTS neki box sa internetom a voleo bi da se sa postojecom opremom nakacim na taj ZTE modem da ne vucem kablove ako nemora.Ja probo nesto i sve sam pomesao, vratio ruter na fabricko al nemogu da se nakacim na taj ZTE, ajde neka dobra dusa da mi pomogne .hvala unapred!

M

mrdojko

Pomenuti ZTE ima wireless n standarda tako da bolje koristi njega . User/pass za ZTE su telekom/telekom ,ukljuci wifi ,stavi password za njegov AP i uzivaj .

D

djolekonak

Član
Pomenuti ZTE ima wireless n standarda tako da bolje koristi njega . User/pass za ZTE su telekom/telekom ,ukljuci wifi ,stavi password za njegov AP i uzivaj .
ah niste me razumeli, zte je udaljen 15-tak metara od desktopa sa tp-linkom , desktop nema wireless karticu pa moram preko tp-linka da se bezzicno povezem sa zte modemom da ne bih vukao 20-30 metara kabla po kuci ili preko tavana...

D

djolekonak

Član
Da znam za to ali nikako nisam uz pomoc toga mogao da napravim podesavanja, u medjuvremenu sam naleteo na slican problem sa objasnjenjima korak po korak i uspeo hvala u svakom slucaju!
U principu podesavanja su trebala da se urade na dinamicku IP i posle svakog koraka da se oplete SAVE, zatim gasenje modema i rutera i ukljucivanje prvo modem pa ruter i posle par minuta uspostavljena komunikacija i sve radi.