Windows XP

Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Restartuj ruter, tj zavisi koji internet imas, kablovski ISP-ovi uglavnom staticku koriste, kod ADSL-a je dinamicka, inace imas program Safe IP, procesljaj malo po netu, naci ces sigurno, ima i na torrentu
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Imam ADSL... Uzgred skinuo sam sve drivere i updatovao sam driver za graficku znaci trebao je update i sada hocu da promenim neke settingse da napravim fps 101 u cs-u posto mi je 60 to sam vido na kgb prvo dok nisam update tu je bila dole ikona od nvidia ali ja sam kliknuo change to classic menu znas i to je nestalo oni settingsi u control panel ali sam opet odozdo podesavao a sada kad sa updatovao nema nigde da podesavam graficku ?
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
I kad pretisnem desni click na desktop nema da pise NVIDIA settings da skidam opet drivere ?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Prvo jesi li odabrao dobre driver-e, trebao si tokom instalacije odabrati nvida control panel update, njega sad imas i u Control panel-u, idi tamo pa vidi podesavanja, mada ja stvarno neznam kako ti mislis da sa tom integrusom dobijes 101 frame, mozda na low podesavanjima, uostalom 60 fps-a nije malo, sto bi skidao ponovo, ako su ti u kompu?
Mozes i na deni klik pa properties, zatim odes na tab settings, u tom boxu ides na Advanced i tu imas nVidia pod Adapter
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Dobio sam ja 101 fps na prosli system to nije problem nego evo sada kao sto sam ti rekao to mi se desava...izbrisao sam driver za video ali ga je opet automatski comp nasao i ubacio ga skinucu opet taj chipset driver samo mi kazi koji da skinem imam XP SP3 32 bita onaj sto si mi dao i sta sve trebam da brisem da bi to ubacio kad sam skinuo jedan chipset driver u njemu si bile 2 nvidia instalacija ubacio sam ih obe ne znam vise sta je ovo sta da ubacim sta je dobro sta nije dobro
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Kada sam skinuo drivere ubacio sam onaj prvi setup znaci prvi folder mislio sam da je to to gotvo driveri samo restart ali ima i jedan VGA i to sam ubacio... Sada sam izbrisao Nvidia display driver i posto ima neki bag ovamo kod maticne mislim da bi mogo da skinem drivere sa nvidie officalnog sajta sta mislis ti ?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ne kapiram sto neces update, update ti treba, dobijas performanse sa novijim driver-om, instaliraj taj update, kakve veze, rekao sam ti gde mozes podesavati, dobio si jedan driver za chipset nForce 430 i jedan za Geforce 6150SE, poslednje drivere mozes skinuti sa nVidia, ali je bolje kroz taj update, kakav bug ima? sta ti pise, samo provuci update
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Skinucu drivere sa nvidie GeForce drivere ma nije bag nego dwnload speed 50kb/s pa zato skinucu ja sa Nvidia GeForce drivere trebam li jos nesto da skidam uz te drivre
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Scan sam system sa nvidia sajta izaso mi driver upravo ga skidam...
Sto mi pise na avast virus definsion version 121031-0 sa znakom uzvika idem update kaze nesto licenca ne valja nesto tako ?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
imas auto detect opciju, sam ce ti ponuditi drivere za chipset i geforce

Kod:
http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us

Moras dati dozvolu za java aplikaciju, kako bi izvrsio skeniranje.

To je to, nemam vise vremena, sve ostale i osnovne stvari mozes naci na google-u, sve to sto sam ti ja pisao ima na google-u i to odavno
 
Natrag
Top