Windows XP

Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Jel mozes sada molim te samo jos ovo da mi kazes sve lepo kako da instaliram windows msm ja znam ali ti si reko da treba nesto da se namesti boot-a cd-dva ja sam samo iso enter i odma ubacio sistem nista u bios nisam dirao ajde ako mozes da mi objasnis sve to sta treba da uradim i da mi das link od drivere i koje programe i koji antivirus da ubacim sve to ja lepo na fleskicu da stavim...
P.S: MNOGO SI MI POMOGAO HVALA UNAPRED!!! i da te pitam kad kupim novu grafu da brisem drivere od integrisane ?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.383
Da promenis boot uredja, ides isto u BIOS, ali u Advanced BIOS features, tamo gde pise First Boot device, tu menjas CD ROM ili Hard Disk, dakle kada je CD-ROM na First Boot device, Hard disk treba da bude na Second Boot device, posle instalacije im zameni mesta, da ti ne bi svaki put boot-ovao prvo CD-DVD rom uredjaj, Third i other Boot Device mozes da postavis na desabled, ne treba ti.
Drivere sam ti vec postavio, slabo citas moje postove, 5-ti post odozgo (pise #25).
Antivirius ti preporucujem Avast Internet security, ja cu ti poslati kljuceve na PP, naravno, prvo sad poskidaj sve drivere sa tog linka i avast, sa njihove stranice, ali obavezno Internet security
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Ee zasto nema driveri za integrisanu graficku... Nesto mi koci net protoc mi 5 sad sam ga testirao a skida mi se audio driver 20 minuta i vise -.-
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.383
naravno brate, dakle poskidaj sve drivere, sto se tice grafike koju ces da kupis, nemoras brisati postojeci driver, jer je to integrisana koju imas u chipset, to je ujedno driver i za chipset i grafiku koja je u chipsetu integrisana.
Mada ti ni processor nije neki, neces se puno naigrati sa tom konfom, moja ti je preporuka da kupis neku polovnu do 30 evra max, jer sa jacom nista neces dobiti, ploca bas low-end za nadogradnju, skupljaj bolje pare za neki Intel sandy ili ivy Bridge, iz G8xx serije ili i3-3xxx, cene su im pristupacne i neku grafiku oko 100 evra, tipa GTX 650 i furaces sve novije igre bez problema.
kako nema pa pise ti chipset, to je to i za VGA, ovaj vidis:
MCP61 Series Chipset and VGA XP driver

A brzina je do njih, ocajan im je server brate, nije do tebe, gde nadje tu jadnu plocu, to vise ne postoji niti malo ko i ima uopste, los brend
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Ok brate prvo cu poskitdati drivere promeniti sistem i posle cu te kontakritrati preko pm za cod za avast i da mi kazes koje jos programe da ubacim..
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Mada mislim da prvo promenin processor zbog ovog loseg skidanja poceo net da koci kao i comp sada cu sve lepo srediti hvala brate!
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.383
program za odrzavanje imas na forumu tuneUp utilities 2013, on ti je sasvim dovoljan.
A sta ti koristis za reprodukciju audio i video je na tebi, program za brisanje programa, koje neces vise koristiti ti je dobar Revo Uninstaller, npr ako hoces da obrises igrici, on ce obrisati igru potpuno i iz registra.
Ostatak za rezanje i slicno po tvom ukusu.
Ne nadogradjuj nista na tu plocu, ocajan je support, batali to, rekao sam ti kupuj novu Intel masinu ili AMD, samo to vise ne diraj....
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Ee hvala ti pomogo si mi odlican Win samo mi nije trazio key pre i posle instalacije i ako mozes da mi kazes kako da promenim IP adresu dali je to moguce posto mi ostala ista a ban su me na cs 1.6 srw -.- :)
 
Natrag
Top