Windows 10

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Rok u kome mozete preci na windows 10 je godinu dana, ukoliko predjete na windows 10 u tom roku, licenca ce trajati neograniceno. Posle roka od godinu dana, MS ce naplacivati nadogradnju.
Windows defender nikako nije dovoljan, potrebno je da korisnik ne bude rizican :D
Ukoliko mislite da li je Windows defender dobar kao Antivirusna zastita, onda slobodno mogu reci da nije, ima mnogo boljih antivirusnih programa, windows defender takodje pravi probleme sa nelegalnim software-om, posebno ukoliko taj software je pravio MS.
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
hvala na odgovoru
moze neka preporuka za Internet Security u 7 sam koristio NIS ali on
nece da radi u 10 mesto njega sam instaliro ESET SMART SECURITY
ali on mi blokira wife i nijedan toronet koji pokusam da skinem
nece da krene sa skidanjem a za brzinu obicnog skidanja ne koristi ni 10% brzine
a i znekog razloga zamrzava i veb pregledace pa nisam mogo da ih iskljucim dok ne
restartujem racunar pa sam i njega deinstaliro posle njegovog deinstaliranja sve je
opet proradilo normalno

naso sam neko resenje u ponudi da se dobije Avast Internet Security legalno na 6 meseci
da li neko ima iskustva kakav je on po pitanj zastite
Kod:
http://serbianforum.org/threads/poklon-softver-igre-itd.515380/page-18#post-1785254
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2010
Poruka
17
Prije mjesec dana sam kupio laptop i instalirali su mi win 10. Nije loš sustav, malo su pokupili sa win 7, malo sa osmice, vidim neke sitnice su maznuli i u linuxa. Uglavnom mi se sviđa.
Jučer mi izbaci upozorenje da win 10 nije aktiviran i da ga je potrebno aktivirati.
Čitao sam ovdje kako šta, sve verzije idu k tome "instaliraj win 7, rokni ga s dazom i onda win 8.". probao sam i sa KMSpico, ne mogu downloadirati. Vjerojatno nešto blokira.
Sad ako ima tko da mi pomogne: ima li ikakav način da se win 10 aktivira naravno mukte.
Kako se kaže: ako ne može nikako onda ćemo probat legalno.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
111
Najbolje ti je "legalno" preko Wndowsa 7 i aktivacije DAZ loaderom. Posle kad istaliraš 10-u imaš legalne "prozore"...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2010
Poruka
17
Da. Jasno mi je. Al pošto mi je previše posla pošto laptop nema bios nego uefi, pa onda treba napraviti win 7 dvd da ga uefi prepozna.... Pa sam mislio da uštedim sebi vrijeme.
Hvala na odgovoru, pričekat ću još malo da vidim ima li tko drugu ideju. Ako ne uspijem onda jedan dan i promučit se da valja...
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Evo link sa KMS activatorom koji provereno radi, ja ga koristim josh od 29.07.2015 i dalje je aktivan Win 10 bez problema, moj savet da se iz ovog paketa uzme KMS portable, nema potrebe za instalacijom iako u rar fajlu mozete naci i install KMS


Kod:
https://www.sendspace.com/file/jwbv34
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Microsoft toolkit aktivira win 10. Sto se tice UEFI, laptop mozda ima UEFI BIOS, ali obicno ima i opciju da ne koristi UEFI boot i da koristi legacy boot. Jeste malo vise posla, ici preko 7ce, ali kada se to jednom uradi, dok se ne menja konfiguracija, trebalo bi da se windows aktivira sam pri sledecoj instalaciji.
 
Učlanjen(a)
23.01.2011
Poruka
2
Pozdrav,imam jedan problem sa win 10 povremeno mi iskace start sam od sebe kao kad stisnes ono dugme na tastaturi start isto tako i sve sam probao ne znam sta vise da radim pa ako neko ima neki predlog ili zna kako to da namestim. Hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Evo link sa KMS activatorom koji provereno radi, ja ga koristim josh od 29.07.2015 i dalje je aktivan Win 10 bez problema, moj savet da se iz ovog paketa uzme KMS portable, nema potrebe za instalacijom iako u rar fajlu mozete naci i install KMS


Kod:
https://www.sendspace.com/file/jwbv34

Probao ga, ali mi win 10 aktivira samo na 180 dana. Bolje je kako kaže Torgandwarf!
 
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
Pozdrav,imam jedan problem sa win 10 povremeno mi iskace start sam od sebe kao kad stisnes ono dugme na tastaturi start isto tako i sve sam probao ne znam sta vise da radim pa ako neko ima neki predlog ili zna kako to da namestim. Hvala :)
Mozda te zeza tastatura, glavi dugmuc start isl.
 
Natrag
Top