Windows 10

Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138
Nije sve u Igricama desetka mocno deluje sad da ne pricamo koliko sistem radi lakse i bolje nego sa sedmicom.
 
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
105
pozdrav...imam instaliran i aktiviran win 10 pro 1511 - 10586,29....dogradio sam ga pre 3 dana i već dva dana se mučim nemam zvuk iako je sve pre radilo...drajveri su tu...kada pokrene program za rešavanje problema,detektuje da nisam prikopčao zvučnike ili slušalice....apsurdno...sve programe koji dovlače drajvere i optimizuju win imam i svi su aktivni i sve je po njima ok...da li neko ima neku ideju kako da rešim problem
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138


Probaj da ovde nastelujes jedino da ti tu nije stavljeno na izlaz, treba da ti pise Front Speaker Out. Jedino mi to pada napamet. Imas dugmice u raznim bojama pogledaj koji ti je za izlaz klikni na njega i selektuj opciju Front Speaker Out. Trebalo bi da radi.
 
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
105
znam za to....danas sam ga vratio na polaznu tačku i dizao program po program....zvuk sve vreme ima sve radi i opet sam načinio istu grešku...skinuo sam android sa usb kabla,koji je prikopčan na komp a da predhodno nisam označio bezbedno skidanje...i opet nema zvuka....izgleda da sam to i uradio pre neki dan...uglavnom... verovatno sam prousrokovao grešku sistema još da naučim kako odkloniti tu grešku...hvala na trudu

...ima još jedan momenat koji mislim nije bitan za sve ali da napomenem da je u tom trenutku instaliran i aktiviran Marlwere Fagher 3.4 pro...mislim da ne bi trebalo da utiče na sve to...negativno
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
105
našao sam tačnije rešio sam problem...napajanje kompa je suviše slabo i kada sam isključio kameru koja se napaja preko USB-a kao i zvučnici dobio sam zvuk...nije win kriv...
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
Pregledo sam par stranica od pocetka i od kraja
i tu nisam video da li je neko vec upito da li je ovo besplatno za stalno il samo na godinu dana.
Posto sam pito u par radnji gde prodaju racunare i svi govore da je samo na godinu dana.

I jos jedno pitanje da li windows defender dovoljan za zastitu ili ipak treba jos nesto od programa za bolju sigurnost
 
Natrag
Top