Verni i Mudri Sluga na Strazarskoj Kuli - Matej 24:45

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
45 Tko je dakle onaj vjerni i razumni sluga kojega je gospodar postavio da upravlja ukućanima i da im daje hranu u pravo vrijeme?" Mt 24.45

Gde je ovde "kula stražara"?!!!!!

Nema je, kao što nema ni "jehove boga" - koji Bog nije.

Ponovit ću za one kojima je prokuvao CPU a OS im radi kao singerica šivajući sukna ....

YHWH nije jehova
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.416
Verni i Mudri rob jeste Prvi Strazar na Strazarskoj kuli .
On se takodje brine o cistoci hriscanske skupstine,i sve koji su necisti od krvi,kurvarstva i slicno iskljucuje iz svoje organizacije.
da nema mozda i kod vas neko ko ce nekoga da iskljuci ako je u nekoj banditskoj ili sotonistickoj organizaciji?
da nema mozda i kod vas nekoga ko ce da iskljuci nekoga zbog kurvarstva ili polnog odnosa sa zivotinjama???
Da nema mozda i kod vas nekoga da iskljuci one koji sire bogohulne nauke naprimer o tome kako se Bog ne zove Jehova?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ima kod nas Generalna konferencija na svetskom nivou.

Ima i divizija, i Unija.

Ali, vi ste se uhvatili za jedan tekst koji je simbolican i predstavlja sce ljude u pripremi za Hristov dolazak.

Ako bi i postojao nekakav verni sluga strazar - to bi vio neki Adventista ili Adventisticka crkva, jer ona je jedina Bogompodignuta crkva kao stozer istine.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.416
Ima kod nas Generalna konferencija na svetskom nivou.

Ima i divizija, i Unija.

Ali, vi ste se uhvatili za jedan tekst koji je simbolican i predstavlja sce ljude u pripremi za Hristov dolazak.

Ako bi i postojao nekakav verni sluga strazar - to bi vio neki Adventista ili Adventisticka crkva, jer ona je jedina Bogompodignuta crkva kao stozer istine.
Eto sad,mi se uhvatili samo za jedan tekst,a vi nemate zsto da se uhvatite,pa ga jos i ismevate,kao to je "simbolicno".
Isus Hrist je jasno video ceo I svetski rat i video ko se i kako ponasao tokom rata.Taj rat je zapoceo cim je on dobio krunu od svoga Boga Jehove,i potom zbacio sotonu sa neba na zemlju koji je i inicirao I svetski rat kao pocetak kraja ovog pokvarenog svetskog sistema .
Gde ste vi adventisti tada bili i sta ste radili i na cijoj strani ste se borili,ratovali???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Adventisti ne ratuju.

Ratovi su samo jedni od znakova blizine kraja, ali ne i samog kraja, jer tako Isus kaze "CUCETE RATOVE I GLASOVE O RATOVIMA...ALI TADA NIJE JOS POSLEDAK"
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.416
Adventisti ne ratuju.

Ratovi su samo jedni od znakova blizine kraja, ali ne i samog kraja, jer tako Isus kaze "CUCETE RATOVE I GLASOVE O RATOVIMA...ALI TADA NIJE JOS POSLEDAK"
A gde ste bili u I svetskom ratu,pa i u II svetskom ratu?,hajd sad posle II svetskog rata zaduzujete samo vojne uniforme i polazete zakletvu ,ali kao ne uzimate oruzje???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Rekoh.
Adventisti ne idu u rat.

Ko je zeleo u vreme kad je sluzenje vojnog roka bilo obavezbo po savesti da sluzi vojsku, bilo u civilstvu ili u uniformi - on je to mogao.

Bog moze na taj nacin i da se proslavi, jer ima slucajeva gde su mladi ljudi u vojsci spoznali istinu od vojnika Adventiste.

Ja znam licno takve slucajeve.

Jedan brat Adventista je cak u vojsci drzao biblijske casove vojnicima.

Vi sve gledate sturo, svetovno, ekstremisticki, nemate dubinu i sirinu misli, jer covek ne gresi nista dok se ono sto radi ne suproti Bozjim zapovestima
.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.416
Rekoh.
Adventisti ne idu u rat.

Ko je zeleo u vreme kad je sluzenje vojnog roka bilo obavezbo po savesti da sluzi vojsku, bilo u civilstvu ili u uniformi - on je to mogao.

Bog moze na taj nacin i da se proslavi, jer ima slucajeva gde su mladi ljudi u vojsci spoznali istinu od vojnika Adventiste.

Ja znam licno takve slucajeve.

Jedan brat Adventista je cak u vojsci drzao biblijske casove vojnicima.

Vi sve gledate sturo, svetovno, ekstremisticki, nemate dubinu i sirinu misli, jer covek ne gresi nista dok se ono sto radi ne suproti Bozjim zapovestima
.
Cuj ovo licemerje.
Polozis zakletvu da ces da branis drzavu,pa kad bude stani pani,bacis oruzje i ostali budu pobijeni zbog tebe sugavog.
Strasno.
Budi musko ,pa kazi necu da sluzim vojsku i da uzimam nikakvo oruzje jer sam dao zakletvu Bogu.
JS zbog svog cvrstog stava o vojnoj neutralnosti robijaju jos od I svetskog rata do dana danasnjega.
Sta mislis kako Bog gleda na ljude koji se zaklinju nekome pa onda poreknu zakletvu???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pusti te ekstremisticke filozofije.
Adventista ne mora da izgovara zakletvu, moze da cuti, a i moze da se pomoli Bogu da on vodi u takvoj situaciji, jer Bog zna nase srce, i razume nase iskrene pobude.

Koliko znam neki Adventisti su sluzili civilni vojni rok.
U vojsci nema samo nosenja pusaka
.
 
Natrag
Top