Vaš odnos prema homoseksualizmu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Nije Tito izmislio kompjutere, nego je tebi, ili tvome roditelju, omogućio da se besplatno školuje. Ne mora biti da je konkretno takav slučaj sa tobom, ali jeste sa desetinama onih koji ga danas napadaju i krive i za ono za što jeste kriv i za ono zašto objektivno ne može biti kriv.

Opet titoistička mitomanija,a kako to danas da i Austrija i Grčka (za koju znamo šta je sve preživela) Nemačka, Holandija,Belgija Češka, Slovačka,Mađarska itd imaju neuporedivo bolju obrazovnu infrastrukturu,obrazovaniji kadar . Nego naši titoisti to izgube iz vida,pa samo ponavljaju milion puta iste parole. Ajmo svi u glas "Kad bi Jugoslavija devojčica bila Tito bi joj bio tata"take_example
Ovim zavšavam sa Titom jer o njemu postoji već tema , nije zaslužio dve.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Opet titoistička mitomanija,a kako to danas da i Austrija i Grčka (za koju znamo šta je sve preživela) Nemačka, Holandija,Belgija Češka, Slovačka,Mađarska itd imaju neuporedivo bolju obrazovnu infrastrukturu,obrazovaniji kadar . Nego naši titoisti to izgube iz vida,pa samo ponavljaju milion puta iste parole. Ajmo svi u glas "Kad bi Jugoslavija devojčica bila Tito bi joj bio tata"take_example
Ovim zavšavam sa Titom jer o njemu postoji već tema , nije zaslužio dve.
Opet površno i tendeciozno. A, kakva je obrazovna struktura u zemljama koje pominješ, bila 1945. a kakva u Jugoslaviji? E, moj prijatelju, takve komparacije i zaključke izvode samo diletanti.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Tolerancija u Srbiji postoji prema lopovima, pljackasima, razbojnicima, lazljivim i smutljivim politicarima - kad je neko predlozio ili pokusao da organizuje skup za osudu takvih pojava?

A to je glavni izvor njihovih frustracija i otuda i potreba (ili teznja) da se kao takvi (kakvi jesu) iskazu i javno.
Tolerancija se uci...
Nema potrebe da se organizuju skupovi da bi se osudile pojave o kojima pišeš,za to je zadužena policija i sudovi! Poslednji put kad oni nisu "hteli" da reaguju organizovani su protesti i skupovi (5. oktobar)! Pošto homoseksualizam nije krivično delo i ne spada pod "udar" državnih institucija, svaki pojedinac iskazuje svoje mišljenje na svoj način!
Izvor njihove frustracije je očajnička želja da budu isti, i ako znaju da nisu! Pogledaj sliku koju je Mihajlo postavio, pa reci da li je to normalno??? Gomila drogiranih idijota u kožnim gaćama i kaiševima preko grudi... Radi šta i sa kim hoćeš u svojoj kući-briga me (to je tolerancija), nemoj glumiti budalu na ulici, izigravati žrtvu kojoj treba dodeliti medalju za hrabrost i životno delo (to je bezobrazluk)!
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Opet površno i tendeciozno. A, kakva je obrazovna struktura u zemljama koje pominješ, bila 1945. a kakva u Jugoslaviji? E, moj prijatelju, takve komparacije i zaključke izvode samo diletanti.
Tačno je to da početne pozicije kod nekih zemalja nisu bile iste ali je tačno i da je recimo obrazovna struktura u Grčkoj bila na nižem nivou nego kod nas .
Danas pominjati Titovu diktaturu kao primer na koji treba da se ugledamo je više nego problematično . Ceo sistem se zasnivao na jeftinim kreditima i inostranoj pomoći, zapravo korišćenju blokovske podeljenosti radi bogaćenja.Ali to nije moglo večno da traje .Privreda nije funkcionisala na tržišnim principima i već osamdesetih ceo ekonomski sistem se urušio. To su videli neki privrednici pokušavajući da je reformišu .Da ne dužim. Tito da je ostao živ još desetak godina završio bi kao Ćaušesku , šteta ,no matori je kao i uvek imao sreću. Ali ovo nema veze sa temom, ja obećah da o Titu neću pisati a eto opet. Pioniri maleni miiiiiiirno !! :sheep::sheep::sheep::sheep:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ja pre svega govorim o heteroseksualizmu kao i o homoseksualizmu kao uruođenoj pojavi (to sam i podebljao) a to plašenje ljudi kako čemo svi postati pederi i lezbejke je jedna izmišljotina i podlost kakve nema. Uzimajući sve ovo napisano , ovde se ne radi o nekakvoj deviaciji i bolesti već o urođenom afinitetu kao što su pokazala istraživanja najpriznatijih psihologa.A pošto ti ne priznaješ te studije a ti psiholozi za tebe predstavljaju grupu pedera i pošto čezneš za Titom i titoizmom , njegovim likom i delom nisi ni u mogućnosti da sagledaš neke stvari izvan tvrdolinijaškog titoističkog diskursa - za tebe je to izvan granica spoznajnog.



Ja pisah o pedofiliji samo treba to čitati šesti post odozgo http://serbianforum.org/off-topic/89735-vas-odnos-prema-homoseksualizmu-3.html

Ako pročitaš moj post, videćeš da piše, "kao što neko reče"...Pročitaj i ti :)


Urođena je nekome i srčana mana, pa to ne znači da je to prirodno i normalno i da je takav čovek zdrav.
Naprotiv, pokušava celog života da se izleči od te urođene bolesti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ako pročitaš moj post, videćeš da piše, "kao što neko reče"...Pročitaj i ti :)


Urođena je nekome i srčana mana, pa to ne znači da je to prirodno i normalno i da je takav čovek zdrav.
Naprotiv, pokušava celog života da se izleči od te urođene bolesti.
Pa nema smisla da ponavljam ono što sam napisao. Pa naravno da ima urođenih mana i devijacija.Pa rađaju se monstrumi ,deca bez ruku i nogu , nije to uopšte upitno , ali proučavajući homoseksualizam neki tamo psiholozi zaključiše da to nije bolest ,ni devijacija već seksualni afinitet i ja im verujem.
A na osnovu čega ti tvrdiš da je to bolest?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Pa nema smisla da ponavljam ono što sam napisao. Pa naravno da ima urođenih mana i devijacija.Pa rađaju se monstrumi ,deca bez ruku i nogu , nije to uopšte upitno , ali proučavajući homoseksualizam neki tamo psiholozi zaklučiše da to nije bolest ,ni devijacija već seksualni afinitet i ja im verujem.
A na osnovu čega ti tvrdiš da je to bolest?

Na osnovu nekih tamo psihologa i psihijatara, koji zaključiše da je to bolest i poremećaj ponašanja, kao što su i sklonost (seksualna)ka deci, životinjama i mrtvacima.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Koji su to psiholozi? Ja sam svoje postavio, ne mogu da ponavljam. I koji su to argumente oni koristili da to dokažu?
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Koji su to psiholozi? Ja sam svoje postavio, ne mogu da ponavljam. I koji su to argumente oni koristili da to dokažu?


Iste one argumente koji važe i za one koji vole decu, životinje i mrtvake. Ne mogu da ih postujem ni ja, mrzi me, ko zna zna, a koga interesuje pronaćiće.
Ne želim da se bavim homićima u toj meri jer nisu vredni moga vremena ni truda.
Poremećenom ne dokazuješ da je poremećen jer je to uzalud, možeš samo da ga lečiš. Jer, kad bi taj znao da je poremećen, prestao bi da to bude.

Kad bismo sve neprirodne sklonosti (kao što i homoseksualizam proglašavaju samo sklonošću) proglašavali normalnom, onda bi se i ubice i hanibali i sadisti i ostali mučitelji takođe tretirali kao sasvim normalni ljudi sa svojim ljudskim pravima.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Tačno je to da početne pozicije kod nekih zemalja nisu bile iste ali je tačno i da je recima obrazovna struktura u Grčkoj bila na nižem nivou nego kod nas .
Danas pominjati Titovu diktaturu kao primer na koji treba da se ugledamo je više nego problematično . Ceo sistem se zasnivao na jeftinim kreditima i inostranoj pomoći, zapravo korišćenju blokovske podeljenosti radi bogaćenja.Ali to nije moglo večno da traje .Privreda nije funkcionisala na tržišnim principima i već osamdesetih ceo ekonomski sistem se urušio. To su videli neki privrednici pokušavajući da je reformišu .Da ne dužim. Tito da je ostao živ još desetak godina završio bi kao Ćaušesku , šteta ,no matori je kao i uvek imao sreću. Ali ovo nema veze sa temom, ja obećah da o Titu neću pisati a eto opet. Pioniri maleni miiiiiiirno !! :sheep::sheep::sheep::sheep:

Smiješno je kako se stalno eksploatiše floskula, koju je nekad neka budala smislila, - o jevtinim kreditima i inostranoj pomoći, kao da je to nekakav minus, ili nekakva greška. Tito je samo znalčki koristio političku situaciju u svijetu i poziciju Jugoslavije u toj situaciji. Za tvoju informaciju, i najbogatije zemlje koriste kredite i to ogromne kredite za svoj razvoj. Bez toga se ni one ne mogu razvijati, a kamo li zemlje u razvoju kakva je bila Jugoslavija. Uostalom, tim jevtinim kreditima izrađena je takva infrastruktura i industrijski kapaciteti, kavi se neće izgraditi, u sadašnjim uslovima, u narednih 150 godina.
Ovo nije tema, ali ti si počeo priču o Titu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top