Vaš odnos prema homoseksualizmu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Odnos društva i pojedinaca u njemu prema homoseksualizmu kroz istoriju je bio različit. Od zabranjivanja preko preziranja , tolerancije pa do društveno poželjnog ponašanja.
Pitanje je kakvo vi mišljenje imate prema ovoj pojavi.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Izuzetno loše mišljenje imam o homićima,nije za forum.Znači 1:0 za nasyes3.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Apsolutno nista protiv.Ima mnogo onih koji nisu homoseksualci a vecu stetu nanose drustvu.Neka se svako voli,ili sta vec,kako njemu odgovora.Jedino nisam pristalica toga da im se deca daju na usvajanje jer,ako su oni imali pravo na sopstveni izbor,mislim da i to dete zasluzuje da ima i oca i majku.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
I ja imam tolerantan stav prema toj pojavi. Istina, ne poznajem nijednog homoseksualca i govorim u načelu . Svako ima pravo na vlastito seksualno opredeljenje. A za decu, ne znam? Verovatno će i to jednog dana biti normalno.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Apsolutno nista protiv.Ima mnogo onih koji nisu homoseksualci a vecu stetu nanose drustvu.Neka se svako voli,ili sta vec,kako njemu odgovora.Jedino nisam pristalica toga da im se deca daju na usvajanje jer,ako su oni imali pravo na sopstveni izbor,mislim da i to dete zasluzuje da ima i oca i majku.

Znas sta?Kad se kaze da je to bolest uvezena sa zapada,ljudi kazu fraza.Sutra ce nam ti isti reci da je narkomanija,pedofilija,incest...njihov izbor i da je to demokratija.Sto se mene tice nikad,ali nikad sa takvim bolesnicima necu da imam ista:(.
P.S. **** ** *** *****!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Pa,zar narkomanija,pedofilija,incest...nije izbor,mada totalno iscasen,svakog pojedinca?
Samo,mislim da postoji razlika izmedju homoseksualaca i vec navedenih-narkomana itd.
Recimo,da imas dete (mozda i imas),da li bi vise strahovao da se to tvoje dete druzi sa homoseksualcem ili narkomanom?
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Nemam nikakav stav prema tome, ne zelim ni da razmisljam o tome jer se samo nerviram bez veze... Da je to dobro tako bi svako ziveo a ne samo neko koji verovatno nema u glavi nista ;)

koliko je to? 150:0 ? :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Branjenje homića je pomodarstvo,a ustvari svi isto mislimo samo neko to kaže javno,neko neyes3.
Ma bre muka mi je i da pišem o njima i odoh na spavanje mada nisam još planirao.Ustvari idem prvo da popijem pivo da se smirim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top