U/P Skeneri i kako skenirati

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Ne vidim ja mane listama sa jednom konekcijom. E sad što većina handrlja skenerima po jednim te istim domaćim listama.....mala bara a puno krokodila.
 
Učlanjen(a)
24.08.2020
Poruka
8
Ne vidim ja mane listama sa jednom konekcijom. E sad što većina handrlja skenerima po jednim te istim domaćim listama.....mala bara a puno krokodila.
Prijatelju,kako ne vidiš mane, pa sama riječ joj kaže lista za 1 konekciju, dobre su ako nadjes listu sto gazda slabo gleda,ili ako je gazda u ameriku a ti u evropu npr 6 sati razlike i onda ne gledate u isto vrijeme,one su dobre i bolje id visekonekcijskih jer su kompletne, visekonekcijske su često polovicne i bez videoteke, ali da dvojica gledaju u isto vrijeme xtream listu sa 1 kon. na smart tv a da ne prekida to nemože


Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Prijatelju,kako ne vidiš mane, pa sama riječ joj kaže lista za 1 konekciju, dobre su ako nadjes listu sto gazda slabo gleda,ili ako je gazda u ameriku a ti u evropu npr 6 sati razlike i onda ne gledate u isto vrijeme,one su dobre i bolje id visekonekcijskih jer su kompletne, visekonekcijske su često polovicne i bez videoteke, ali da dvojica gledaju u isto vrijeme xtream listu sa 1 kon. na smart tv a da ne prekida to nemože


Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Ne valja 1 konekcija, ne valja više konekcija - šta onda valja.
 
Učlanjen(a)
24.08.2020
Poruka
8
Ne valja 1 konekcija, ne valja više konekcija - šta onda valja.
Da si pazljivo čitao vidio bi sta valja..
Evo naprimjer ubacis diogen visekon.listu za iptv i pored toga diogen listu za vudeoteku, ili nadjes neku sa 1 konekciom sto je gazda ne gleda u isto vrijeme kao i ti..
I ne zamijeraj ,ja sam jako zahtjevan,ili ce to sto imam da valja ili neću ni da gledam polovično.

Envoyé de mon SM-A405FN en utilisant Tapatalk
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Neko ko sebi zeli nac listu dal sa 1 konekcijom ili vise sve to moze nac bez ikakvih skenera i skripti itd... postoji nacin kako.... samo se treba malo naci vremena i volje za to i rezultati su vidljivi ... ja sam nasao na nekakav moj nacin liste sa vise konekcija ima ih od 1 konekcije pa na dalje .... neke od njih sam stavio u VIP neke nisam

jedna od sa vise konekcija

sport5uhd.png

maloprije ova

11lonekcija.png11konekcija2.png

itd... sve to bez skenera i skeniranja na bilo koji nacin ... pa pozabavite se malo ;)

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Neko ko sebi zeli nac listu dal sa 1 konekcijom ili vise sve to moze nac bez ikakvih skenera i skripti itd... postoji nacin kako.... samo se treba malo naci vremena i volje za to i rezultati su vidljivi ... ja sam nasao na nekakav moj nacin liste sa vise konekcija ima ih od 1 konekcije pa na dalje .... neke od njih sam stavio u VIP neke nisam

jedna od sa vise konekcija

Pogledajte prilog 131538

maloprije ova

Pogledajte prilog 131539Pogledajte prilog 131540

itd... sve to bez skenera i skeniranja na bilo koji nacin ... pa pozabavite se malo ;)

Pozdrav
I kako? :)
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
Svi traže te neke Skenere a ja tvrdim da najbolje liste i s više konekcija sam nalazio i uzimao.. S votweb i rućno.. Samo treba znati sta se traži.. Ovi skeneri su dobri za povadit sve mac iz panela ali kad razmisliš ove s jednom konekcijom vrćina ni negledamo.. A i stacemi 1000 makova s jednom konekcijom.. To je moje mišljenje a sada kako tko voli..
imam i ja jedan port sa wot web gdje se nalaze visekonekcijske liste,mozda su isti?
 
Natrag
Top