U/P Skeneri i kako skenirati

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Da vas ne cudi kako @Sota pronalazi liste. Ovde smo od samog pocetka ovog dela foruma, kada je bila samo jedna tema (internet radio i tv).
Tada je ponuda strimova bila skrta uglavnom smo vadili strimove preko sajtova pomocu urlhelper i coojah6. Bio je uspeh pronaci recimo eurosport, a glavno pitanje kako da sklopim m3u listu. Jos tada su se pojavili tokeni koje je @D3n1s uspesno probio. Razvaljeno je bukvalno sve jos od tada recimo noobroom ili kako se zvao, neznam dali postoji taj sajt sada. Vec se ne secam sta je sve bilo, a nekad ovde je probijena i databaza nettv. Tek kasnije su se pojavili prvi skeneri kad su se pojavili ove platforme xtream i stalkeri.
Znaci korak po korak kako se pojavljuju strimovi tako smo resavali probleme. Sto znaci ovako ili onako svako ima svoj metod na osnovu vec prethodnog znanja.
@Sota se ne hvali (kako je neko napisao) vec koristi znanje koje je ovde stekao godinama unazad.
Meni ja najteze pitanje "nauci me kako da skeniram", pa ne moze se preskociti osnovni razred. Ja ne mogu da ucim lekciju koja je tebi zadata, svako mora sam da nauci.
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
ja sam nekad molio isto,niko mi nije nista dao,nasao sam sam,mucio se,gubio dane i dane skenirajuci i trazeci,nasao sam slucajno port koji je nemam pojma sta,ali su puni visekonekcijskih lista
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
33
.
@Sota se ne hvali (kako je neko napisao) vec koristi znanje koje je ovde stekao godinama unazad.
Meni ja najteze pitanje "nauci me kako da skeniram", pa ne moze se preskociti osnovni razred. Ja ne mogu da ucim lekciju koja je tebi zadata, svako mora sam da nauci.

Uz svo duzno poštovanja @darkon Ne znam samo zasto ste mi obrisali post ako sam nesto kritikovao. Ako ne sme da se kritikujte, recite da se odjavim sa foruma...

Smatram da svaki forum pa i ovaj sluzi za razmenu misljenja i da se nesto nauci. Ja iz posta @Sota nisam to video....

Mozda gresim, jasni su mi razlozi zasto se nesto ne deli, ali malo vide edukacije fali...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Moje mišljenje je da bi bilo bolje da se neki alati, skeneri i sl nikad nisu pojavili. Kad su već tu mi ne možemo birati ko će ih koristiti i šta raditi sa onim što pronađe. Dovoljno je par kretena koji iz različitih pobuda objavljuju na sve strane - šta će se desiti, udaraće još neko vrijeme dok se vlasnici ne snađu i zaobiđu taj problem. A onda opet iznova, ti isti će moliti za listu i čekati da neki pametniji momci riješe problem.Ne znam kakav je to bio komentar ali znam da će Sota uvijek imati šta gledati za razliku od većine.

p.s. eto ne prođe ni sat vremena i dobih potvrdu za sve napisano. Tamo negdje na onom komšijskom forumu neki paćenik objavi hrpu višekonekcijskih listi - budala i krvih drva će uvijek biti.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
ja sam nekad molio isto,niko mi nije nista dao,nasao sam sam,mucio se,gubio dane i dane skenirajuci i trazeci,nasao sam slucajno port koji je nemam pojma sta,ali su puni visekonekcijskih lista
Eto primjera... Ti neznas ni o ćemu prićas... Jel znaš sta je port? Ajde odgovori.. Nemoj se ljutit ali kako da te bilo tko sta naući kad neznas osnove.. O ćemu prićaš kakv si ti port našao sa listama... Jel znaš sta je port
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Mozda misli kako je sa wotweb skenirao neke rangove, a on je slucajno naletio na to koji port treba staviti pod custom
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Uz svo duzno poštovanja @darkon Ne znam samo zasto ste mi obrisali post ako sam nesto kritikovao. Ako ne sme da se kritikujte, recite da se odjavim sa foruma...

Smatram da svaki forum pa i ovaj sluzi za razmenu misljenja i da se nesto nauci. Ja iz posta @Sota nisam to video....

Mozda gresim, jasni su mi razlozi zasto se nesto ne deli, ali malo vide edukacije fali...
[/QUOTE
Moje mišljenje je da bi bilo bolje da se neki alati, skeneri i sl nikad nisu pojavili. Kad su već tu mi ne možemo birati ko će ih koristiti i šta raditi sa onim što pronađe. Dovoljno je par kretena koji iz različitih pobuda objavljuju na sve strane - šta će se desiti, udaraće još neko vrijeme dok se vlasnici ne snađu i zaobiđu taj problem. A onda opet iznova, ti isti će moliti za listu i čekati da neki pametniji momci riješe problem.Ne znam kakav je to bio komentar ali znam da će Sota uvijek imati šta gledati za razliku od većine.

p.s. eto ne prođe ni sat vremena i dobih potvrdu za sve napisano. Tamo negdje na onom komšijskom forumu neki paćenik objavi hrpu višekonekcijskih listi - budala i krvih drva će uvijek biti.
Taj ti je poznat po uništavanju i onda još kaze da on pomaže... Samo neznam kome.. Mislim na onog elmu
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
Eto primjera... Ti neznas ni o ćemu prićas... Jel znaš sta je port? Ajde odgovori.. Nemoj se ljutit ali kako da te bilo tko sta naući kad neznas osnove.. O ćemu prićaš kakv si ti port našao sa listama... Jel znaš sta je port
neznam nista,za to se ne ljutim,ok,ali hajde poduci me osnovnim stvarima ,ja cu ti pokazati port sa listama visekonekcijskim
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
Jer je povučena podrška sa servera za tu aplikaciju. Postoji rešenje i zataj problem.
Instaliraj aplikaciju Kshaw sa google play store
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stoysh.stoyshstalk&hl=en_US
i u kombinaciji sa ludio playerom
Liste koje ne rade na stb emu aplikaciji oživeće :)
Da samo sto sam stbemu ocitava neke hostove i na nekima radi ova kombinacija ali ako ne moze da ucita samu listu kao ni u stalker 4.0 onda ovo gore napisano ne vredi za takve hostove i liste.
 
Natrag
Top