U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
03.12.2014
Poruka
4
U kojim trenutcima se koristi proxy, posto ja radim bez ubacivanja? Jel svi radite preko MAC-a ili se neko usudio na user i pass da brut forsuje
 
Učlanjen(a)
18.03.2019
Poruka
25
Kod:
https://ibb.co/GQnVK3X
ako moze pomoc od stucnjaka ima li ovdje nesto i kako to da istrazim?
ili je ovo sve uzalud :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Da li ima nesto ako je nadjen Flussonic?
Pitanje kompleksno ,uopsteno...pa je teško dati odgovor precizno.
Ako nadjes stream koji radi gledas ga,neki imaju token-e nekada su se mogli izvuci lakse sada kako ko?ako imas gledljive slozis listu i teraj
Ako mislis na admin panel da se ulogujes i slicno mislim na flussonic ,tesko koji ces naci otvoren po defaultu(prosla vremena:))
 
Učlanjen(a)
01.08.2019
Poruka
73
ZELIM NESTA DA VAS ZAMOLIM JEL MOE D MI PUSTITE U pm NEKI SKENER ZA LISTE MOLIM VAS AKO OCETE
 
Učlanjen(a)
27.10.2019
Poruka
482
ZELIM NESTA DA VAS ZAMOLIM JEL MOE D MI PUSTITE U pm NEKI SKENER ZA LISTE MOLIM VAS AKO OCETE
Do takvih stvari se ne dolazi baš tako lako iz više razloga.
Najpre moraš da naučiš dosta toga kako funkcioniše ovaj iptv svet.
Skener nije mašina samo da pritisneš start i stop i pokupiš plodove skeniranja.
Moraš da čitaš i učiš što ovde, što po nekim drugim forumima, po google, youtube...
Da bi i dobio neki skener moraš da imaš nekoga koga poznaješ, ko ima poverenje u tebe da nećeš deliti, širiti dalje.
Nažalost u poslednje vreme puno toga se proširilo na sve strane, što po raznim forumima, telegram grupama, facebook grupama...
To onda povlači ono drugo, podižu se zaštite, pa je sve teže doći do bolje liste, maca...
Srećno :)
 
Učlanjen(a)
13.02.2020
Poruka
3
pozz
moze neko da me pomogne sa neki program da nadem koju port drze neki portale koju nemam njegov port ili menjaju port, pa da nadem ponovo port, posto mnogi portali promene port
hvala
 
Natrag
Top