U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Ako se dobro sjecam stalkeri su bili na port 88 i desno je pisalo nesto kao ubuntu 2.4.7
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Imas jih na portu 80, pa pravi redirekciju na najvise puta 88. A ima jih podosta i na 89. Sve receno.
Wootweb, portove 88 i pod custom 89.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
bio bih zahvalan ako može odgovor na pitanje: kako wotweb pronalazi i prepoznaje stalker_portal-e? a što se stalker_portala tiče, gotovo da nisu ni potrebni portovi (klasika port:80) osim nekih posebnih, to je neko moje mišljenje. pozdrav samsontm :mig:
Najlakse na shodan, a najvise ih ima na port 88.
500.png

Moze i polje search i stalker_portal. Shodan ima problem sa serverima, zna i po nekoliko dana da stoji isti rezultat.

Nema pravila da je port 88 stalker, portal ima ih i po ostalim portovima:
Kod:
http://62.210.31.158:8086/stalker_portal/c/

Ranije je bilo lakse pronaci validni mac, a samo skeniranje je druga prica.
Uglavno ono sto je ovde za nas bitnije imamo plejer koji otvara veliku vecinu klasicne stalker portale.
 
Učlanjen(a)
27.10.2019
Poruka
482
Zasto neki portali rade samo u sfvip player a ne u stbemu?
Jer je povučena podrška sa servera za tu aplikaciju. Postoji rešenje i zataj problem.
Instaliraj aplikaciju Kshaw sa google play store
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stoysh.stoyshstalk&hl=en_US
i u kombinaciji sa ludio playerom
Liste koje ne rade na stb emu aplikaciji oživeće :)
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Ima li neko Scaner by HackeR 64bit? Najnoviju verziju ili koju god... Gde nadjoh taj program da izgubim......
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Svi traže te neke Skenere a ja tvrdim da najbolje liste i s više konekcija sam nalazio i uzimao.. S votweb i rućno.. Samo treba znati sta se traži.. Ovi skeneri su dobri za povadit sve mac iz panela ali kad razmisliš ove s jednom konekcijom vrćina ni negledamo.. A i stacemi 1000 makova s jednom konekcijom.. To je moje mišljenje a sada kako tko voli..
 
Natrag
Top