Tetovaže i pirsing

Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
140
Ako do sada nisam poželjela bilo što od toga, sigurno nikad ni neću, poznajem sebe... Ne vidim čar tih metalnih ukrasa i crteža, što je tu "sexy", "cool" etc... :dntknw: Ali nikoga ni ne osuđujem zbog toga, nek' svatko radi sa svojim tijelom što mu je volja... Pa ako hoće i ovo, samo da bi se razlikovao od drugih =>

bfb80869e6a918024fb1e8b5999de064.jpg


Meni je svejedno, ja biram neke druge načine... :)
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Nemam ni tetovazu ni pirsing. Imao sam u srednjoj skoli patent mindjusu u levom uvu, bilo je moderno, posle na fakultetu skinuo. Sada, tesko da bih se odlucio da busim ponovo. A tetovaze me nikada nisu privlacile.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
volite li tetovaze

dali volite tetovaze ja narimer obozavam svake godine stvljam po jednu dvije po rukama i nogama sad cu da stavim po vratu ili ruci ili nozi stavicu kostura sa krilima
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Svidja mi se kad neko na svom telu ima interesantne tetovaze....ali ja ne bih svoje ukrasila time..plasim se igle...ako bih se ikada usudila da je stavim ..to bi bila neka mala zanimljiva slicica na nekom diskretnom mestu...kao sto je donji deo ledja ili rame..smile3
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Волим тетоваже а о тетовирању нисам озбиљно размишљао..али ми падну свакакве идеје на памет па није искључиво да један дан из чистог мира прошетам до тату мајстора
 
Natrag
Top