Tetovaže i pirsing

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
nemam nista protiv imam tri planiram da uradim jos jednu samo moram dobro da razmislim sta...stavila sam u prof jednu pa mozete videti

tetovaze mi deluju jako privlacno i sexy ....
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ni za ni protiv - stvar ličnog izbora svakog pojedinca!

Moj, lični izbor je bez pirsinga i tetovaža.
Što se tiče mog sina dokle god je maloletan to nesme da uradi a kad napuni osamnaest - stvar njegovog izbora (nadam se da će napraviti pravi) .

Ne vidim lepotu u pirsinzima ali to je moj problem. Što se tiče tetovaža, ono što mi smeta je, ne tetovaže kao tetovaže već to što većina ne poznaje pravo značenje određenih tetovaža (pauk, mislim na vratu ili laktu znači da ste nekog ubili na primer, to je zatvorska tetovaža a vidim mnogima je kul) ili meša neke religijske momente pa vidite obelešja svih konfesija ne jednom čoveku...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Ja vise volim pirsinge,nego tetovaze...Ali na normalnim mestima :D
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ja sam za :) imam već jedan tatoo i radiću ih još :)

Pirs bih radila na obrvi,ali se bojim da mi tjelo neće prihvatiti minđušu(jednostavno,nekim ljudima minđuša sama ispadne) wacko2

Ma,koji sam baksuz,meni bi oko ispalo! wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Ja sam htela isto obrvu,ali sam odustala,jer je drugarica busila,pa joj je pao kapak i svakakvih komplikacija je imala,pa sam se uplasila,i reko bolje ne :)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne znam tacno ....ali mislim da tetovaze poticu iz Japana a srha im nije bila ulepsavanje tela ....nego oznacavanje ljudi prema onome cime se bave i kome pripadaju......a izvonom pirsingu postojbina je Afrika.....divlja crnacka plimena...
Mada nesto od toga i izleda " Lepo " .....definitivno sam " Protiv "
 
Natrag
Top