Tetovaže i pirsing

Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Zanimljivo i lepo ako je odradjeno dobro. Nisam neko ko bi se tetovirao ali nemam nista protiv. Svidjaju mi se one slatke male, diskretne!
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne razumem ljude koji se tetoviraju. Ne vidim u čemu je tu lepota. Ako mi je Bog podario lepotu zašto je skrnaviti!
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Moja tetovaza ima simbolicno znacenje.

Durum drazesna moja ,hipoteticki gledano, mogli bismo da kazemo i da je preterano konzumiranje alkohola, masnoce i duvana takodje skrnavljenje tela.

sapica.jpg
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Zbog maljavosti tetovaže u mom slučaju gube smisao ali sam zato lud za pirsingom kao što se vidi iz priložene fotografije od prije godinu dana.

---------
522PIRSING.jpg
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Pirsing nema šanse da bih stavila, imala sam priliku da vidim kako to izgleda nekoliko dana nakon stavljanja, pogotovo donja usna i jezik.
To mi baš nije neophodno u životu.
Takođe nisam ni pristalica tetovaže, ali ova bluelangelina šapica mi je nešto najsimpatičnije što sam videla.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Zbog maljavosti tetovaže u mom slučaju gube smisao ali sam zato lud za pirsingom kao što se vidi iz priložene fotografije od prije godinu dana.

---------
522PIRSING.jpg


Da mi nisi forumski ujka ,bilo bi realne sanse da se zaljubim u tebe i to ne do usiju nego do bubne opne !!! :D

P.s. obozavam pankere .
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
prije par godina to me strašno privlačilo,jer su mi moji branili i jer sam zavisila od njih...pa bih im onda u tom slučaju trebala tražiti pare za nešto što oni ne mogu očima vidjeti...
ali sad kad imam svoj dinar,što bi rekli,rado bih uradila neku malo sićušnu tetovažicu...čisto da kad ostarim imam u šta da pogledam i vidim kako sam blesava bila...
2uge4p4.gif
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ni jedno ni drugo,po tom pitanju sam staromodan,nije mi to bas najnormalnije...
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
5
Svinjska inteligencija...

Kad sam bio baš mali, išao sam čestu u selo kod nekih rodjaka...tamo sam svojim očima gledao neke gazde i domaćine, kako jure SVINJE po dvorištu, ne bi li im stavljali neke PIRSINGE u njihove meke njuškice.

Tom prilikom dok su im te žice stavljali i bušili im NOS, Svinje su vrištale iz mozga.

Kako vidim danas , a i šire, ljudi, deca, ženske to rade sebi, bez da ih iko sili ili juri po dvorištu, i to dobrovoljno naravno

.
Eto krunskog dokaza koliko su svinje inteligentnije, osećajnije od ljudskog roda.
 
Natrag
Top