Tetovaže i pirsing

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Kad sam bio baš mali, išao sam čestu u selo kod nekih rodjaka...tamo sam svojim očima gledao neke gazde i domaćine, kako jure SVINJE po dvorištu, ne bi li im stavljali neke PIRSINGE u njihove meke njuškice.

Tom prilikom dok su im te žice stavljali i bušili im NOS, Svinje su vrištale iz mozga.

Kako vidim danas , a i šire, ljudi, deca, ženske to rade sebi, bez da ih iko sili ili juri po dvorištu, i to dobrovoljno naravno

.
Eto krunskog dokaza koliko su svinje inteligentnije, osećajnije od ljudskog roda.

A to ima veze sa ovim delom Foruma...kakve? :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
5
A to ima veze sa ovim delom Foruma...kakve? :lol:
Zbog čega sve to stavljaju u usta, ušima, pupku, polnim organima !?
Zbog filosofije, poljoprivrede, školastva !?
Ovaj sajt je strašno nepregledan, zbijen, nevidjeno komplikovan što se tema tiče , tako da: gde bi ovo trebalo da ćuti od teme ?
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
A to ima veze sa ovim delom Foruma...kakve? :lol:

Ima velike. Pogledaj dublje.

Mada, autor je već rekao tako da ....

Zašto stavljaju? Radi mode. Fashion je ovladao njihovim ženskim umovima. Tu se više ne može pomoći. Po ovom tekstu jedino mogu da zaključim da su svinje pametnije od osoba ženskog pola jer vrišteći one jasno odbijaju ono što im ne godi ....
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Jeste Blek,u pravu si,treba organizovati akciju i sve zene (bez muskaraca,naravno,oni ne rade tetovaze,pirsinge...) na kolektivno lecenje,mozda imamo nekih sansi ipak... :lol:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Kad sam bio baš mali, išao sam čestu u selo kod nekih rodjaka...tamo sam svojim očima gledao neke gazde i domaćine, kako jure SVINJE po dvorištu, ne bi li im stavljali neke PIRSINGE u njihove meke njuškice.

Tom prilikom dok su im te žice stavljali i bušili im NOS, Svinje su vrištale iz mozga.

Kako vidim danas , a i šire, ljudi, deca, ženske to rade sebi, bez da ih iko sili ili juri po dvorištu, i to dobrovoljno naravno

.
Eto krunskog dokaza koliko su svinje inteligentnije, osećajnije od ljudskog roda.

Ne, ova tema apsolutno nikakve veze nema sa forumom Ljubav, seks i romantika, pa će zato biti prebačena u već postojeću temu o tetovažama i pirsingu.

Milutine, mislim da grešiš i da forum uopšte nije nepregledan, ali se treba malo potruditi pa pregledati čega sve ima, a ne postaviti temu bilo gde.
 
Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
1
da se konsultujem sa nekim.. ja sam andreana :) i planiram drugu tetovazu.. prva mi je stvarno super prosla, nije mnogo bolelo.. ali sada hocu i drugu.. planirala sam da uradim jednu recenicu duz kicme, odnosno preko prsljenova, od vrata ka na dole, do kraja.. ali sam citala da mnoooooooogo boli, jer je koza tanka i odmah je u dodiru sa prsljenovima i da je tu splet zivaca... ima li neko iskustva sa tim mestom? ili je cuo nesto? stvarno bih zelela tu, savrseno je. hvala svima unapred..
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ma kakav običan piercing - pogledajte najnoviji hit!


Ljudska potreba za ukrašavanjem tijela prisutna je od davnih dana, a svako malo pojavi se i nešto novo. Nakon što su bušenja raznoraznih dijelova tijela i tetovaže postale već pomalo 'dosadne' - novi hit je korzet piercing.


Stoji oko 400 eura i možete ga napraviti na bilo kojem dijelu tijela gdje je koža dovoljno elastična. Kroz kožu se provlače kukice kroz koje se kasnije provuku ukrasne trake.
Iako je procedura prilično bolna, a korzet se treba skinuti nakon nekoliko tjedana jer inače ostaju ožiljci, mnoge to uopće ne sprječava da se podvrgnu ovom tretmanu.

60455519.jpg


60455520.jpg



Izvor:dnevnik.hr



:???:.... kakva moda...:(
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Nemam ništa protiv tetovaža. Ne kažem da ću se ja tetovirati, ali mi ne smeta kad vidim kod drugih. Neke tetovaže čak i lepo izgledaju.
Pirsing? Užas! Ne volim da vidim ni na kome, a kamoli da se sam pirsingujem.
 
Natrag
Top