Teretana

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Po meni postoje tri vrste ljudi kada je rec o teretani uopste, prvi su oni koji idu u teretanu iako ih nista ne zanima i nemaju pojma ni o cemu, drugi nesto znaju, idu u teretanu, praktikuju to znanje na sebi i trude se da nauce jos vise (tu spadam i ja) i treci koji jako mnogo znaju o svemu tome ali ne i u praksi...
Neznam dal spadas i u jednu grupu ovdje, ali nije ni vazno. Sto se tice i dijete i treninga bez tog ne bih sada izgledao ovako... Ja sam u glavi stvorio sliku sebe kroz par godina i sada tako i izgledam... I naravno, noge nisam zaboravio u cijeloj toj prici, vecina pcetnika u BB-u cim krene gleda da ima nabildane ruke, siroka ledja, velike grudi i to je to manje vise... a noge i ostali misici, to nista... uvjek jesam bio manje vise definisan, ali mi je trebalo vremena da dovedem do izrazaja svaki misic posebno, a o tome nije ovdje rijec... Poceli smo o masi pricati... i ima svakavih gluposti koje se mogu pronaci po netu i sam citam svaki dan tolike gluposti da je to za ne povjerovat... i ja sam jos uvjek daleko od profi bodybildera, imam malo vise mase, sa solidnom definicijom, a i trenutnih mojih 98 kg na moju visinu od 187cm i nije mnogo, zar ne...
 
Član
Učlanjen(a)
12.03.2010
Poruka
192
ti igore samo udri...
ja dobar deo zivota treniram..ranije teretana..dok nisam poceo da studiram.posle sam se bazirao na bodyweight..do duse sad ga radim sa opterecenjem :)
zavisi od ciljeva dosta.meni je ranije bila cilj masa.posle sam video da mi kondicija potrebnija..i tako je pocelo
ne kazem ja da se odmah prijavis za takmicenje :)
nego vidis da ti ide
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
ti igore samo udri...
ja dobar deo zivota treniram..ranije teretana..dok nisam poceo da studiram.posle sam se bazirao na bodyweight..do duse sad ga radim sa opterecenjem :)
zavisi od ciljeva dosta.meni je ranije bila cilj masa.posle sam video da mi kondicija potrebnija..i tako je pocelo
ne kazem ja da se odmah prijavis za takmicenje :)
nego vidis da ti ide

Ja nisam skontao da je Zelenilo uopste i pisao... zanjeo sam se malo, priznajem.... makar neko na forumu ko se imalo razumije u nesto... heh... o takmicenju, otom potom, doduse oni koji su me upoznali ovdje na ovom forumu znaju da imam druge ciljeve u zivotu, a vj. ili ne teretana mi je hobi... a i mogucnost da se otarasim stresa.... :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
:)
ja kad sam nervozan najbolje odradim trening

Da bas tako... a hajde da postavim i ja jedno pitanje... vidjeo si moje slike... e sada zanimam me kako da dobijem veci volumen trbusnih misica... Trenutno radim na kosoj klupi 3x150 sa opterecenjem od 10 kg, na rimskoj stolici 2x100 isto sa opterecenjem od 10kg... E sada nezz nikad nisam toliko obraca paznju na trbusnjake, toliko, sada zelim da imam veci volumen, a iskreno nezz kako...
 
Član
Učlanjen(a)
12.03.2010
Poruka
192
jesi ti cist? :)
sta ti fali trbusnjacima?
iskreno..po meni trbusnjaci su stvar genetike....
dobra dijeta uvek rezultira da trbusnjaci budu vidljivi...naravno trening
e....setio sam se....cuo si 100% za p90x trening?
imas tu prijatelju deo "ab ripper"
samo ga probaj....kida!
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2010
Poruka
6
brate jedem ribe,piletine,msm ta iskrana sportska i uzeo sam BETA K kreatin tako mi rekao taj cova sto prodaje..kaze da je skroz bezbedan i posebno dobar za kajakase a ja se time bavim :)
 
Natrag
Top