Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Odgovor je upravo zato što posle 5 meseci smanjenje se drastično. Pa i vaši portali su na tome i gradili svoju priču protiv vakcina, kada su ukazivali koliko slabo štiti kada je već posle par meseci slaba odbrana od virusa. Sećaš se? Tačno je da vakcina ne daje trajni podjednak imunitet. Već on traje nekoliko meseci. To je i rekla struka.

Što se njegove priče o spajku tiče, čuo sam, hteo sam samo tebe čuti da potvrdiš jer ako je ovako zabrinut za spajk protein i izneo ovakve tvrdnje, čudi me kako to ne tvrdi za virus koji ima hiljadama puta više tog spajk proteina?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ovo dakle veze sa medicinom nema!!!

Medicina?????!!!

Dve, ponavljam dve stvari me teraju da budem i te kako sumnjičav prema medicini.

Prva je da je istoj pripadao Jozef Mengele, a druga je da je ista, tačnije medicina sebi dozvolila da učestvuje u nakaradnostima tipa N polova i rodova.

Treći razlog je lične prirode... Nesposobni lekari su mi majku oterali u smrt pre, sada će 15.02. biti deset godina.

Ako i prenebegnem lični razlog, ova dva prethodno navedena su sasvim dovoljna da na medicinu gledam kao na potencijalnu sotonsku rabotu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Odgovor je upravo zato što posle 5 meseci smanjenje se drastično.

Jovane, nije svaki covek isti, zato ne mozes znati da li ce se svakom coveku smanjiti imunitet nakon 5-6 meseci ili nece! Da bi to utvrdio potrebno je testirati svakog pojedinca! Proveriti nivo antitela i ostale parametre! Ne mozes generalizovati! Pogotovo ako se radi o mladom ili starijem coveku, razlika u imunitetu kod mladih i starijih je drasticna! (nije li to i sama bolest potvrdila kad mladi ne oboljevaju?).

A davati novu dozu nekome kome prethodna vakcina jos uvek deluje, je kontraproduktivno i deluje negativno na imunitet! Pogotovo ako ti jos skracujes vreme izmedju bustera, kao sto sada rade na 4 meseca! Pa ga onda pucas neprestano novim dozama bez ikakve potrebe! To narusava imunitet!

Dakle, cemu to? Ako je tacno kao sto pises, da vakcina deluje 5-6 meseci, nebitno, zasto onda nekome ko je dobro odreagovao na prvu, i imunitet mu je jos uvek jak, ti dajes novu dozu?

Dok onome koji nije primio ni jednu, ti dajes cak po 4 doze u sto kracem vremenskom roku???

Kakve to veze ima sa naukom i medicinom?

Kao sto sam rekao nikakve! Nego su tako odlucile vlasti pojedinih zemalja, a tvoja "struka" nije im rekla NE - zapravo oni su govorili ranije da je to OPASNO, ali su na kraju pod pritiskom zacutali! I sada se prave blesavi!

Isto je i sa Djokovicem! Objasni mi onda, zasto coveka koji je prelezao Covid i ima imunitet narednih 6 meseci, teraju da primi vakcinu? To nije dozvoljeno po medicini! Moze mu samo naneti stetu i oboriti imunitet! Nista mu nece korostiti da primi vakcinu sada, nego ce ionako oslabljen imunitet dodatno unistiti!

Dakle, to opet nema veze sa medicinom!
A tvoja "struka" - CUTI! I nije nasla za shodno, da ustane u odbranu Djokovica! Zar nisu oni odgovorni za ljudsko zdravlje, ali se opet nisu oglasili da zastite coveka i narede vlastima da se ne ponasaju represivno i da ne maltretiraju coveka bez potrebe! Cak neki od njih ovo i podrzavaju!

Dakle, ovde se uopste ne radi o nauci, vec o GOLOJ SILI! A to sam vec odavno govorio i sada ponovo na to ukazujem..

Tačno je da vakcina ne daje trajni podjednak imunitet. Već on traje nekoliko meseci. To je i rekla struka.

Tacno tako, evo i sam si priznao da sam u pravu! Dakle, sve ono sto sam gore napisao su cinjenice!

Zato nema potrebe protiv mene da pises, vec i sam trebas da dignes glas protiv te "nestrucnosti", jer time ces odbraniti i cast lekarske profesije! Ja nisam nikad pisao protiv struke, ja svo vreme branim cast postenih lekara!

Što se njegove priče o spajku tiče, čuo sam, hteo sam samo tebe čuti da potvrdiš jer ako je ovako zabrinut za spajk protein i izneo ovakve tvrdnje, čudi me kako to ne tvrdi za virus koji ima hiljadama puta više tog spajk proteina?

Ko kaze da nije zabrinut? Pa virus i vakcina izgleda da uzrokuju iste probleme. Ako pogledas nezeljene reakcije vakcine, sve su to posledice koje i sam virus uzrokuje...

Ja ne mogu da tvrdim da je on u pravu, jer niti sam to detaljno analizirao, niti sam virusolog, ali je ono to izjavio.. Pa sad, valjda zna o cemu prica..

Treći razlog je lične prirode... Nesposobni lekari su mi majku oterali u smrt pre, sada će 15.02. biti deset godina.

Ko nije osetio na svojoj kozi, taj ce samo aplaudirati. Ali ima i dobrih doktora posvecenih, odgovornih koji spasavaju zivote. Uvek ima i dobrih i losih u svakoj profesiji, ali ovi sada su generalno svi upropastili profesiju, kao i poverenje ljudi u nju!

Ako i prenebegnem lični razlog, ova dva prethodno navedena su sasvim dovoljna da na medicinu gledam kao na potencijalnu sotonsku rabotu.

Pa, cesto ako se odlazi u krajnost, onda medicina to i jeste, sotonska rabota.. Uvek se moze otici u krajnost..

Nego, eno prica se da smo na kraju pandemije, ne znam koliko je to uopste izvesno (mnogo puta su prognozirali kraj pa su nas prevarili). Medjutim mozda ovaj put i stanu, ali sa svojom agendom nece stati. Upotrebice druge mehanizme da nastave, kao sto su to cinili i prethodnih godina.. Da li ce to biti neki novi virus, prica o globalnom zagrevanju ili nesto trece ostaje da se vidi..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Ko kaze da nije zabrinut? Pa virus i vakcina izgleda da uzrokuju iste probleme. Ako pogledas nezeljene reakcije vakcine, sve su to posledice koje i sam virus uzrokuje...

Ja ne mogu da tvrdim da je on u pravu, jer niti sam to detaljno analizirao, niti sam virusolog, ali je ono to izjavio.. Pa sad, valjda zna o cemu prica..

Čudna je ta njegova jedostranost gde samo govori o vakcini i spike iz vakcine(ako je on uzrok..to još nije okazano..pretpostavka je još uvek) ali onda bi ako je upravu, od virusa taj problem bio 1000 puta veći. E sada, pošto vakcina pomaže upravo da neko ne dobije tiži oblik kovida, samim tim sprečava i veliku količinu spajk proteina koji bi bio štetan(ako je štetan kako on kaže..još se to istražuje..)Dakle, on očigledno ne shata da njegova teza je protivna zdravoj logici i nauci čak i kada se stvari o spajk proteinu postave onako kako on misli da treba. To je problem u njegovom izlaganju o spajku, o kome on negativno priča samo ako je iz vakcine...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Čudna je ta njegova jedostranost gde samo govori o vakcini i spike iz vakcine(ako je on uzrok..to još nije okazano..pretpostavka je još uvek) ali onda bi ako je upravu, od virusa taj problem bio 1000 puta veći. E sada, pošto vakcina pomaže upravo da neko ne dobije tiži oblik kovida, samim tim sprečava i veliku količinu spajk proteina koji bi bio štetan(ako je štetan kako on kaže..još se to istražuje..)

Od virusa sigurno jeste veci problem nego od vakcine, ali ne vidim sta je on to pogresno izjavio? Vakcina imitira virus, i daje instrukcije celiji da proizvodi spike protein kao i sam virus!

Dakle, on očigledno ne shata da njegova teza je protivna zdravoj logici i nauci čak i kada se stvari o spajk proteinu postave onako kako on misli da treba. To je problem u njegovom izlaganju o spajku, o kome on negativno priča samo ako je iz vakcine...

Ti jednom nobelovcu kazes da je njegova teza protivna logici. Ne vec je tvoja teza protivna samoj sebi. Spajk je podjednako los i ako je iz vakcine i ako je od virusa. On nije rekao da to nije tako!..

Naravno pod uslovom da spajk zaista jeste toksican! Ja to nisam istrazio..
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Od virusa sigurno jeste veci problem nego od vakcine, ali ne vidim sta je on to pogresno izjavio? Vakcina imitira virus, i daje instrukcije celiji da proizvodi spike protein kao i sam virus!

Ok, imitira virus samo u delu proizvodnje spike proteina. No, znamo da u virusu ima mnogo više tog spike proteina pa ako bi on tvdio da je spike protein opasan onda je opasniji od virusa. Ne vidim da on uopšte igde(ne samo u ovom videu) govori o opasnosti virusa. Kao i većina njih. Dakle, ako je tako "zabrinut" zbog spika iz vakcine koga ima 1000 i više puta manje kako onda nije zabrinut da se ljudi ne zaraze virusom? Znači nedosledan. Nigde on ne pokazuje takvu zabrinutost i takav strah od virusa..ako ima molim te navedi mi gde priča da je virus opasan i da se trebaju preduzeti mere da se neko ne zarazi virusom. Molim te navedi mi gde on upozorava na virus kao opasnost.

Takođe studije su pokazale da spike protein iz vakcine je čak bezopasniji od onog od virusa jer se teže vezuje za ACE2 receptore ćelija(tako je i dizajniran da se teže veže jer vezivanjem za razne ćelije posebno za endotelne može izazvati zapaljenske reakcije i oštećivanje istih, pa ovaj spike iz vakcne je u tom smislu bezopasniji za te ćelije).

Takođe, virus sam ima i druge proteine, oko 20-tak otrovnih proteina a iz vakcine imamo samo bezbedniji spike protein.

Zato je Luc Montagner zaista nedosledan onome što govori.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
. Ne vidim da on uopšte igde(ne samo u ovom videu) govori o opasnosti virusa. Kao i većina njih

Strasno Jovane, znaci samo pokusavas da nadjes neku zamerku, a nista realno.. Ja isto nisam promovisao opasnost virusa, pa to ne znaci da nije opasan.

Dakle, ako je tako "zabrinut" zbog spika iz vakcine koga ima 1000 i više puta manje kako onda nije zabrinut da se ljudi ne zaraze virusom? Znači nedosledan

Itekako je dosledan, ako sam ja protiv vakcine pricacu protiv nje, i to ce mi biti glavna tema, a ne opasnost virusa, ma koliko da je on opasan, vakcinu primiti nije dobro i nije korisno i benefiti su zanemarljivi i nikakvi, cak su i posledice vece! Dakle ako zagovaram taj stav, necu pricati nista drugo!
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Strasno Jovane, znaci samo pokusavas da nadjes neku zamerku, a nista realno.. Ja isto nisam promovisao opasnost virusa, pa to ne znaci da nije opasan.

Mire, radi se o doslednosti. Ako je neko prestravljen zbog male količine nečega iz vakcine, a toga ima 1000 puta više u samom virusu plus još 20 puta više drugih otrovnih proteina onda on nije dosledan. Dakle, samo doslednost. Ako je on izašao na skup da podrži borbu protiv "spajka" o čemu im je on pričao naskupu? O virusu ili vakcini?

On govori o vakcini. Ali to je problem. Umesto da priča o virusu koji ima drastično više spajk proteina i kako se odbraniti od virusa on maši poentu i priča o sredstvu koje ima ulogu upravo da spreči teže oboljenje tog virusa.
 
Natrag
Top