Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Jovan Prezviter je napisao(la):
Virus se širi, i to je njegova specifičnosti, da probija sve moguće barijere. Znači, ne samo vakcine, već i Covid propusnice i maske i karantin, koliko god je moguće. Jednostavno je tako. Voleli mi ili ne.

Izrael ukida covid potvrde? ‘Nisu utemeljene ni u medicini ni u epidemiologiji, siju paniku‘​


Izraelski ministar financija, iznimno utjecajni Avigdor Lieberman, rekao je da bi Izrael trebao ukinuti sustav zelenih propusnica, tj. covid potvrda. Zelene propusnice u Izraelu su ekvivalent kontroverznih covid propusnica.

Lieberman je, kako javlja Jerusalem Post, o zelenim propusnicama progovorio nekoliko sati nakon što su on, premijer Naftali Bennet i ministar zdravstva Nitzan Horowitz na sastanku dogovorili distribuciju više od 25 milijuna besplatnih kućnih antigenskih testova na koronavirus.

Nema ni medicinske ni epidemiološke logike za postojanje zelenih propusnica, s tim se slažu mnogi stručnjaci. Ono čega ima, ima izravne štete gospodarstvu i dnevnom funkcioniranju, a zelene propusnice usto značajno doprinose širenju panike među ljudima. Radim sa svim strankama na eliminaciji zelenih propusnica i očuvanju normalne životne rutine svih nas”, napisao je Lieberman na Twitteru.
-----------------
Je li te sada imalo sramota, kada se vidi da si zastupao sve ono što je suprotno medicini i epidemiologiji, ono što je donosilo izravnu štetu gospodarstvu i ono što je širilo paniku među ljudima?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
radi se o doslednosti. Ako je neko prestravljen zbog male količine nečega iz vakcine, a toga ima 1000 puta više u samom virusu plus još 20 puta više drugih otrovnih proteina onda on nije dosledan. Dakle, samo doslednost

Ne mozes da tvrdis da on nije dosledan! Kad bi on bio nedosledan, tada bi tvrdio da je vakcina opasnija od virusa, sto on nigde nije izjavio! Nadji mi da je to rekao?

Dakle izmisljas!

Ako je on izašao na skup da podrži borbu protiv "spajka" o čemu im je on pričao naskupu? O virusu ili vakcini?

On je pricao protiv vakcine, nije govorio o opasnosti samog virusa! Prema tome ne nozes mu nabaciti da je nedosledan, jer virus nije bila njegova tema! A on nigde na drugom mestu nije izjavio da je vakcina opasnija od virusa! Cak je pricao i opasnosti virusa!

Sta tu nije jasno? Nego izvrces i kleveces coveka, nabacujes mu kako on nipodastava opasnost virusa.. Kazi mi gde je on izjavio da virus nije opasan ili da je vakcina opasnija od samog virusa?

Znaci to si izmislio!

On govori o vakcini. Ali to je problem. Umesto da priča o virusu koji ima drastično više spajk proteina i kako se odbraniti od virusa on maši poentu i priča o sredstvu koje ima ulogu upravo da spreči teže oboljenje tog virusa.

Kad bi on govorio to sto ti zelis to bi bila ovakva prica - "Narode, vakcina je opasna jer sadrzi SPAJK, a virus je jos opasniji JER SADRZI VISE SPAJKA" - sto bi posluzilo tvojoj promociji vakcine!

Dakle, ti zelis da on kaze ono sto ti zelis da cujes! Ne radi se ovde o tvojoj objektivnosti! Takav narativ sigurno ne bi nikog odgovorio od vakcine, vec bi cak podstakao na vakcinaciju, jer ljudi bi mislili - "primicu malo otrova da prezivim, umesto da me covid ubije vecom dozom otrova". A to je ono sto ti zelis da cujes!

Dakle, on je objektivan, a ti si neobjektivan! Jer ti zelis reci "da mala kolicina otrova ne steti"!

Isto je i kad pricamo o veri, onda i tu mislis da mala kolicina otrova nije stetna!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Izrael ukida covid potvrde? ‘Nisu utemeljene ni u medicini ni u epidemiologiji, siju paniku‘

Sve ukidaju, eto virus vise nije opasan, mere ce se do maja ukinuti sirom sveta.. Ako nazoves ambulantu u Srbiji i zatrazis da se vakcinises, odbice te!

U engleskoj takodje odbijaju ljude koji zele da se vakcinisu, a Dzonson je ukinuo sve mere ukljucujuci i maske, to stupa na snagu u cetvrtak!

Postavlja se pitanje, kako je sve odjednom preko noci nestalo?

Da nije zbog tuzbe pred medjunarodnim sudom, ili je nesto drugo u pitanju???

Kako god, to sto su nam radili im se ne sme nikada zaboraviti, i zlocinci moraju biti procesuirani!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Sve ukidaju, eto virus vise nije opasan, mere ce se do maja ukinuti sirom sveta.. Ako nazoves covid ambulantu u Srbiji i zatrazis da se vakcinises, odbice te!

U engleskoj takodje odbijaju ljude koji zele da se vakcinisu, a Dzonson je ukinuo sve mere ukljucujuci i maske, to stupa na snagu u cetvrtak!

Postavlja se pitanje, kako je sve odjednom preko noci nestalo?

Mene interesira, i zato sam i priupitao Jovana, je li ga sramota, sada kada se vidi da je zastupao sve ono što je suprotno medicini i epidemiologiji, ono što je donosilo izravnu štetu gospodarstvu i ono što je širilo paniku među ljudima? Jer baš ovo ustvrdiše Židovske političke i medicinske vlasti za histeriju cijepljenja i svega ostalog vezanog uz to.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mene interesira, i zato sam i priupitao Jovana, je li ga sramota, sada kada se vidi da je zastupao sve ono što je suprotno medicini i epidemiologiji, ono što je donosilo izravnu štetu gospodarstvu i ono što je širilo paniku među ljudima? Jer baš ovo ustvrdiše Židovske političke i medicinske vlasti za histeriju cijepljenja i svega ostalog vezanog uz to.

Dokazalo se ono sto sam ja na pocetku i govorio, a to je - "da vakcina jos nikada nije spasila covecanstvo"!

Virus tj. svaka bolest je kroz istoriju uvek postepeno slabila i nestajala sama od sebe, zbog higijene i drugih faktora.. Nikada vakcina nije uticala na to da bolest nestane! Sve vakcine su se u proslosti uvek davale na samom kraju pandemije, kada je bolest vec izgubila svoju pocetnu snagu, pa se stvarao utisak kako "vakcina deluje"! Ne, nikada vakcina nije delovala i nije spasila covecanstvo! A to se moze lako proveriti.. Ta cinjenica je sasvim dovoljna da obesmisli postojanje bocki, ali se to njima nikako ne svidja..

Kad smo govorili da vakcina nije potrebna, da ce bolest nestati prirodnim putem, da je ljudski imunitet dovoljan za odbranu, da ce covecanstvo pobediti bez ikakve terapije, niko nije verovao! Pokazalo se ipak da vakcine "nisu pobedile bolest", sto smo mi unapred znali da se nece ni desiti, jer nikada do sad vakcina i nije spasila covecanstvo!

Na kraju, ako je i ovaj "virus oslabio" prirodnim putem i presao u endemski, kao sto se desava, a mi smo tvrdili da ce se to desiti, dok su oni to unapred znali (medicina to zna) - pricaj sa bilo kojim doktorom i ovo ce ti potvrditi.., cemu onda sve mere i ono sto su nam radili prethodnih 2-3 godine?

Postoje dva moguca odgovora na ovo pitanje: ili je u pitanju sprovodjenje njihove agende, ili je u pitanju zarada!

Na kraju, ipak je nerealno da virus tek tako - "preko noci nestane"! Oni vec proglasavaju pobedu, a veca je stopa zarazenih sada nego prethodnih meseci.. Zar ne bi bilo korisnije da bas sada "promovisu vakcinu" i dodatno zarade, pre nego sto virus konacno nestane??? To su inace i radili svih proteklih godina, stvarali su privid da vakcina deluje, i tako zaradjivali! Zasto dakle to i sad ne urade? Mislim da su oni ipak jednostavno odlucili "da sve zaustave"! Verovatno su se uplasili.. Jer ne treba zaboraviti da su optuzeni pred medjunarodnim sudom pravde i da se vodi postupak protiv Bill Gates-a, SZO i ostale ekipe..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ne mozes da tvrdis da on nije dosledan! Kad bi on bio nedosledan, tada bi tvrdio da je vakcina opasnija od virusa, sto on nigde nije izjavio! Nadji mi da je to rekao?

Dakle izmisljas!

Itekako je nedosledan. Virus nigde ne spominje ni u tragovima. A hiljadama puta je opasniji u pogledu spike proteina na kome bazira svoju pretpostavku...

On je pricao protiv vakcine, nije govorio o opasnosti samog virusa!

To je problem. Maskira pričom o opasnosti vakcine stvarnu opasnost od virusa. Tako ne radi jedan nobelovac...

Dakle, on je objektivan, a ti si neobjektivan!

Za tebe da. Ali sa aspekta nauke, čistog naučnog aparata malo je drugačije. Ja iznosim činjenično o virusu i vakcini na osnovu njegove teze o spajk proteinu u vakcini koji je navodno opasan. Sve je čisto sa moje strane, a sada svako neka misli šta želi.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Itekako je nedosledan. Virus nigde ne spominje ni u tragovima.

Izmisljas, milion puta je u svojim drugim intervjuima govorio o opasnosti samog virusa.. Neobjektivan si, kraj price..

Sve je čisto sa moje strane, a sada svako neka misli šta želi.

Ni ovo ti nije cisto, niti bilo sta sto si ti u prethodne 2 godine ovde tvrdio. Sve je nenaucno i pogresno sa aspekta medicine.. Tek sada je to vidljivo. Eno gore je i Slap to pokazao citirajuci izvore gde se vidi neefektivnost tvoje vakcine, tako da je i tvoja teza - "covecanstvo su spasile vakcine" jednom za svagda oborena! I sve ostalo..

Ti i kad odgovaras, samo na 10% odgovoris a zanemaris 90% ostalog recenog.. Tu se vidi da ti nemas argumenata..
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Izmisljas, milion puta je u svojim drugim intervjuima govorio o opasnosti samog virusa.. Neobjektivan si, kraj price..

Voleo bih da vidim te komentare. Slobodno ih navedi.

Nego uzmi samo srazmeru. Ako je virus 1000 puta opasniji od vakcne..srazmera prava bi bila da Luc ima 1000 predavanja o virusu a 1 o vakcini. Dakle, vidiš li sada suštinu?

i Slap to pokazao citirajuci izvore gde se vidi neefektivnost tvoje vakcine, tako da je i tvoja teza - "covecanstvo su spasile vakcine" jednom za svagda oborena! I sve ostalo..

Neefikasnost vakcine? Jesi li čitao moj odgovor njemu na te tvrdnje? Malo to prostudiraj.

Ti i kad odgovaras, samo na 10% odgovoris a zanemaris 90% ostalog recenog..

Samo na ono što nije ponavljanje, skretanje sa glavnoga, samo srž i suština...ostalo samo rasplinjuje temu da se puno priča i oponira a zapravo ne kaže ništa.

Na najvažnije uvek odgovoram.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Voleo bih da vidim te komentare. Slobodno ih navedi.

Evo nekih njegovih izjava:

Da li je po vašem mišljenju neka od vakcina najbolji način za odbranu od kovida?

Prof. Luk Montanjer:
Ne, to je jedno od rešenja, ali nije i jedino. Imate terapije, lekove koji ne koštaju mnogo. Poput azitromicina, hidroksihlorokin, raznog bilja koje deluje protiv malarije itd. Mi uopšte nismo razoružani! Moramo se potruditi i otkriti sa čime imamo posla...

Okružen sam saradnicima koji učestvuju u istraživanju. Sve ovo što sam vam rekao objavićemo i u naučnim časopisima. Možda ćemo i terapijski da pomognemo, što je sada glavni problem.


Šta mislite o leku profesora Raulta?


- To je važan tretman. Spasava živote. Ali, hlorokin treba dati na početku infekcije, a ne na kraju. Na kraju nema efekta, jer u telu više nema virusa. Svi lekari moraju da budu u situaciji da mogu da ga prepišu. Ovaj lek se daje odavno, veoma je poznat, zna se za njegove neželjene efekte koji nisu značajni, i generalno se dobro podnosi.

Hoće li uskoro i vakcina?

- Biće dobro ako je bude bilo. Ali, mora da bude dobro testirana. Zasad je nemamo. Možda će je pronaći, ali ima mnogo prepreka koje do tada treba da se pređu.

Mislite li da bi, na kraju, sve ovo mogla da bude i nečija zavera?

- Ne verujem u teorije zavere. Samo gledam činjenice.


Dakle, Luk Montanje - nije protiv vakcine, vec je podrzava, ne umanjuje opasnost virusa, i radio je na tome i sada radi da se ljudima "terapijski pomogne", a sve ono sto ti pises protiv njega, je samo tvoje izvrtanje!

Dakle, vidiš li sada suštinu?

Ne! Jedino sto ja ovde primecujem je tvoj zluradi pokusaj da ocrnis coveka kao teoreticara zavere, da ga predstavis kao antivaksera, nekoga ko porice opasnost od virusa, dok se covek istovremeno zalaze za vakcinu, ali ne za ovu koja sada ubija umesto da pomaze ljudima!

Kakav bi uopste to virusolog bio, kada bi negirao postojanje virusa ili kada bi govorio protiv vakcine? Time bi samo naudio svojoj profesiji!

Dakle, to nisu njegove tvrdnje! On ne podcenjuje opasnost virusa, niti govori protiv vakcinacije!

Razlozi zbog kojih je protiv ove "specificne vakcine", je taj sto nezeljeni efekti uopste nisu zanemarljivi a benefit kod primanja te vakcine ne postoji! Dakle, veci je rizik primiti ovu vakcinu nego rizikovati samu bolest! Pogotovo sto postoje i drugi uspesni alternativni nacini lecenja! A on je to sve dobro dokumentovao u svojim radovima!

Neefikasnost vakcine? Jesi li čitao moj odgovor njemu na te tvrdnje? Malo to prostudiraj.

Nemam ja sta da studiram, vakcina je totalno neefikasna! To sam i ja dobro video na dostupnim primerima, moji bliznji koji su vakcinisani, svi su redom oboleli (nasuprot onima koji nisu), i uvek su imali teze simptome nego nevakcinisani a neki su i u teskom stanju zavrsili po bolnicama jedva prezivevsi! Ostali vakcinisani su umrli..

Dakle, vakcina ne da pomaze u "ublazavanju simptoma", vec upravo suprotno, ona omogucava osobi da se lakse zarazi i da razvije teze simptome!

A to pokazuju i podaci, u ciju analizu necu da ulazim, zbog tvoje sklonosti da sve izvrnes..

Samo na ono što nije ponavljanje, skretanje sa glavnoga, samo srž i suština

Ne, vec odgovaras samo na ono na sta mozes odgovoriti, ili sto ti odgovara da izvrnes, a ono sto ne mozes to ignorises! A to dokazuje i tvoje prepucavanje sa Slapom oko istog i ponavljanje do besvesti! Da li je to svesno ili ne, u to ne ulazim..
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top