Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.393
Ne vredi s tobom, ti se pravis lud. Covek nije protiv vakcina

Nije ali jeste. Čekaj Mire, ne može imati duple standarde. Ili je za vakcine(sve) ili nije za vackine. Ne može on da priča kako ovo jesu a ono nisu vackine. I jedne i druge su napravila i plasirala ista zdravstvena organizacija. Znači to su priče za naive...on nije protiv vakcina ali je samo protiv ovih. Ne, on je protiv vakcina, svidelo se to nekome ili ne.

Dovoljno je i jedan jedini covek da umre! Kolika je cena zivota?

Mire, naivno je ovo što pitaš. Pa koja vakcina ili lek nema nus pojavu i od koje vakcine ili leka na milion slulaja se ne može umreti? Sećaš se kako ste Bila Gejtsa optužili za smrt hiljade dece o mmr vakcine protiv poliomelitisa? Ali ni to nije tačno. Vakicne protiv polimelitisa imaju slično na milion slučajeva mogućnost od par smrti, kao nusprokukt.

Uobicajeno je da u bolnicu u Novom Sadu dovoze ljude iz citave vojvodine (iz sela) sa "niskom stopom vakcinisanih" , pa se onda bolnica normalno "napuni nevakcinisanima".

Nema šta da se puni i nepuni, svaka bolnica prima one koji su za hospitalizaciju. I od sveg broja 90% su vakcinaisani koji umru a 5-10% su vakcinisani. To je tako. Ali vi uvek mislete da je neka zavera, jer naprosto ne možete prihvatiti ovu činjenicu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Nije ali jeste. Čekaj Mire, ne može imati duple standarde. Ili je za vakcine(sve) ili nije za vackine

Sta je sa tobom? Ako sam ja protiv vakcine koju su napravili za HIV recimo jer smatram da ubija pacijente, jesam li ja antivakser? Ili ako sam protiv HPV vakcine za koju je utvrdjeno da izaziva sterilitet ili ako sam protiv kubanske vakcine za rak pluca? A sve ostale podrzavam?

Ti stvarno zelis ovde nekom na silu da nalepis negativan epitet "antivaksera" i tako ga diskreditujes! To je zaista podlo!

Evo reci cu ti i ovo, smatram da lekovi za HIV ubijaju pacijente! (imam dokaze za to). Jesam li ja onda generalno protiv svih lekova? Jesam li ja "antifarmaceut", mozes li mi pripisati taj epitet?

Ne mozes, jer je to van svake pameti!

Ne može on da priča kako ovo jesu a ono nisu vackine. I jedne i druge su napravila i plasirala ista zdravstvena organizacija.

Ma ti ces da mu kazes sta on moze a sta ne moze? Ima puno pravo da jedne podrzava a druge proglasi za stetne, jer nisu sve vakcine od istog proizvodjaca!

Pa i ovi tvoji ne priznaju kineske i ruske vakcine! Jesu li onda i oni "antivakseri" posto ne podrzavaju vakcine koje je napravila i plasirala ista ta SZO. Samo svoje vakcine priznaju!

STA PRICAS TI COVECE?


Ne, on je protiv vakcina, svidelo se to nekome ili ne

MA STA MI NAPRICA?

Dobro, onda su englezi, francuzi, nemci i CELA EKIPA EU "ANTIVAKCINASI" jer ne priznaju ruske i kineske vakcine koje je odobrila SZO!

Mire, naivno je ovo što pitaš. Pa koja vakcina ili lek nema nus pojavu i od koje vakcine ili leka na milion slulaja se ne može umreti?

Ajde molim te, ne pravi se ovde naivan! Ova vakcina ima 1000 puta vise nuspojava nego bilo koja ikada napravljena i to sam gore dokazao!

Sa punim pravom ja mogu da budem protiv takve vakcine, a moze to i Luk Montanje!

I nemas prava da nas proglasavas antivakserima!

Evo sada oko mene svi vakcinisani oboljevaju. Drugarica koja se smejala isto kao i ti da citam gluposti po netu, malo pre mi pise da misli da ima kovid, sve simptome ima, cak i modrice na nogama.. ne daj Boze da joj se nesto dogodi, krivicu cu osecati, jer je nisam uspeo ubediti.. Nedelju dana je vec bolesna kaze nikad joj tako nije bilo.. Kolega mi se ne vraca na posao po drugi put ima koronu sad je ozdravio i opet dobio, vakcinisan, druga koleginica isto prelezala kovid vakcinisana i opet ima koronu! A ti se ovde samo sprdas s nama.. Te vakcina stiti od posledica, vakcina sprecava prenos, vakcina sprecava hospitalizaciju, vakcina ovo vakcina ono.. Sve sto su do sad pricali se ispostavilo kao laz!

Vakcina nicemu ne koristi osim sto obara imunitet i uzrokuje nuspojave!

Predlazem svima koji su vakcinisani ako ne moraju da ne idu nigde, da ne izlaze do maja - juna meseca. I to ozbiljno..


svaka bolnica prima one koji su za hospitalizaciju. I od sveg broja 90% su vakcinaisani

Ne pravi se ovde naivan! (i sam si koristio ovaj argumenat da se suprotstavis Slapu, a sad se ludiras). Nijedna drzava nije "svuda podjednako vakcinisana", postoje mesta sa niskom stopom vakcinacije i ona sa visokom stopom! Gradovi su mesta sa najvisom stopom, a sela skoro da nemaju vakcinisanih!

Kada u bolnicu dovedu ljude iz mesta koja vaze za slabo ili nikako vakcinisana podrucja (sela), bolnica se tada "napuni nevakcinisanim ljudima"! Tako u bolnici onda imas 90% nevakcinisanih!

A tada na scenu dolaze tvoji mediji koji generalizuju, pa kazu - "umiru samo nevakcinisani"!

Ma nemoj!

Namestaljka cista, manipulisu statistikom, a to su ucili od najboljeg - BILL GATES-A!

Ali vi uvek mislete da je neka zavera, jer naprosto ne možete prihvatiti ovu činjenicu.

Ma nemoj! A kada si ti iskoristio ono sto sam ja rekao? Ne znam sta je Slap pisao, pa si mu ti udario kontru, tvrdeci da "nije podjednak broj vakcinisanih svuda u drzavi", da zato u jednoj bolnici ne moze uvek biti isti broj vakcinisanih i nevakcinisanih? To si ti pisao, posto si cuo od mene..

Nemoj da se ovde ludiras, ja ovo ne tvrdim jer sam procitao negde kako ti mislis, ja imam podatke koji ovo dokazuju. Ja pricam sa ljudima..

Bolnica u Novom Sadu se zato i zove "pokrajinska bolnica" jer u nju se salju ljudi iz cele autonomne pokrajine!

Dakle, nikako ni pod razno u toj bolnici ne moze biti "uvek podjednak broj vakcinisanih i nevakcinisanih"! A tvoji mediji i statisticari uzmu taj broj sa pretpoatavkom da je u bolnici "uvek podjednak broj vakcinisanih i nevakcinosanih" generalizujuci!

Pa i sami su priznali u svojim novinama, citiram - "IAKO NE MOZEMO BAS GENERALIZOVATI, VECI JE BROJ UMRLIH NEVAKCINISANO.." ---> I sami su rekli sta rade! Dakle "generalizuju" brojke, a to ne smeju da rade, jer to je neobjektivno!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.393
Evo reci cu ti i ovo, smatram da lekovi za HIV ubijaju pacijente! (imam dokaze za to). Jesam li ja onda generalno protiv svih lekova? Jesam li ja "antifarmaceut", mozes li mi pripisati taj epitet?

Ne mozes, jer je to van svake pameti!

Naravno, vi ste generalno protiv većine vakcina. Ne samo protiv COVID19. Naravno, antivakserstvo postoji od kad je vakcina. Generalno, vaša zvezda vodilja je da vakcine narušavaju prirodni imunitet te da su samim tim sve one loše po tom kriterijumu. E sada, mnogi koji kritikuju ove sdašnje vakcine, nominalno se izjašnjavaju kako "nisu antivakseri" tj. nisu protiv vakcina ali to je samo priča za neupućene da bi se priča usmerila samo na ove vakcine i da ne bi bili prokaženi u naordu da su protiv svih vakcina..a zapravo jesu. Najbolji primer je Jovana Stojković. Ona sada priča kako nije antivakser, kako je navodno samo protiv ovih vakcina, a zapravo je 2015-2017 napadala sve vakcine te imala sudski proces koji još uvek nije završen, zbog pojave morbila kod dece nevakcinisane, čiji su roditelji poverovali njenoj priči, pa se pojavila epidemija morbila. Zato su je tužili roditelji te dece i lekari i bila je izvedena na sud časti te kažnjena novčano za svoej antivakcinaško delovanje. E sada, ljudima koji to ne znaju ona i dalej priča kako je samo protiv ovih vakcina a ne protiv svih...da protiv svih. Svako ko je protiv ovih vakcina jeste antivakser, jer zapravo gaji filozofiju prirodnog imuniteta.

Dobro, onda su englezi, francuzi, nemci i CELA EKIPA EU "ANTIVAKCINASI" jer ne priznaju ruske i kineske vakcine koje je odobrila SZO!

Ja sam za sve vakcine...naravno. Ovo je više politika. No, koliko vidim Australija prihvatila i sinofarm i sputnjik v i tako treba.

Kada u bolnicu dovedu ljude iz mesta koja vaze za slabo ili nikako vakcinisana podrucja (sela), bolnica se tada "napuni nevakcinisanim ljudima"! Tako u bolnici onda imas 90% nevakcinisanih!

TZ. Pusti te priče. Umiru 90% nevakcinisani i nigde nije drugačije. U svim bolnicama je tako. Ne u jednoj.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Evo sad i vasi mediji potvrdjuju da busteri nemaju efekta i da izazivaju bolest..

I onda ja pricam gluposti? Zar ne Jovane? Nisi li mi se pre samo 3 dana suprotstavljao u vezi ovog?

--->

NAUČNICI ŠOKIRANI! Sve u šta smo verovali o koroni i vakcinama pada u vodu? Dojče vele objavio najnoviju studiju!​

Čini se da četvrta doza vakcine Bajontek/Fajzer ne pruža ništa veću zaštitu od zaraze omikron sojem virusa, od treće doze, na šta ukazuje jedna preliminarna studija iz Izraela, navodi Dojče vele (DW)​



Izrael je prva zemlja u svetu koja sistematski poziva svoje građane da se vakcinišu četvrtom dozom.

Naučnici su podatke objavili u ponedeljak 17. januara 2022, oko tri nedelje nakon početka kampanje u toj zemlji.

Rezultati, čini se, potvrđuju sumnje koje je još prošle nedelje izrazila Evropska agencija za lekove (EMA), navodi DW.

Marko Kavaleri, koji je u EMA odgovoran za strategiju vakcinacije, rekao je na konferenciji za novinare da ne postoje podaci koji bi podržali široko dejstvo četvrte vakcine.

Bez obzira na to, pojedine zemlje poput Danske, Mađarske ili Čilea, odobrile su vakcinaciju četvrtom vakcinom.

Pritom je i direktor Svetske zdravstvene organizacije (SZO) Tedros Gebrejezus još krajem decembra izjavio da bi paušalno dopunsko vakcinisanje moglo pre da produži pandemiju, nego da je okonča.

Kavaleri iz EMA ne ukazuje samo na nedostatak podataka o efikasnosti više dopunskih vakcinacija, već takođe smatra da bi česte dopunske vakcinacije mogle negativno da deluju na imunološku reakciju protiv kovida 19. To bi moglo da dovede do "zamora (imuniteta) stanovništva“, koje je već dobilo više doza cepiva.

S druge strane, iako ne postoje klinički podaci o nedvosmislenom dejstvu višestrukih vakcinacija, nema ni naučnih dokaza da česte vakcinacije mogu da vode iscrpljivanju imunološkog sistema. Ta teza, naime, nikada nije istraživana.

Kavaleri verovatno strahuje da bi ponovljeno izlaganje antitelima poput onih koja se nalaze u vakcinama, moglo da dovede do anergije T-ćelija, ocenjuje za DW profesorka Sara Fortjun koja na Harvardskoj školi za javno zdravlje radi na katedri za imunologiju i infektivne bolesti.
517582_pandemija_iff.jpg

Freepik
Kakav će imunološki odgovor biti na četvrtu dozu vakcine?

Šta je anargija?

U imunologiji se pod pojmom anergija podrazumeva nedostatak reakcije na antigene isključivanjem imunog odgovora. Anergija T-ćelija sprečava da T-ćelije napadnu sopstveno telo. One nas dakle štite od našeg sopstvenog imunološkog sistema. A T-ćelije, čim uđu u organizam, igraju ključnu ulogu u suzbijanju kovida 19.


Fortjun smatra da je Kavalerijeva zabrinutost naučno opravdana, međutim, njegov strah bi, kaže, pre trebalo shvatiti kao pitanje. Kod vakcina protiv kovida 19 još uvek nije jasno da li se taj fenomen uopšte javlja. I to ne bi trebalo da utiče na političke odluke.

Kada se neko vakciniše, antigen je možda prisutan dve nedelje i onda nestaje, kaže Rajnhard Obst, profesor na Institutu za imunologiju pri univerzitetu Ludvig Maksimilijan u Minhenu. On je inače istraživao anergiju T-ćelija kod miševa.

Zamor T-ćelija kao reakcija na imunološke tretmane, mogao je, kaže, da se prati kod pacijenata obolelih od raka ili HIV-a, ali još nikada kod ljudi kao reakcija na ponovnu vakcinaciju. Pri tom Obst smatra da je, uprkos nedostatku kliničkih podataka, Kavalerijeva zabrinutost opravdana.

„Ideja o vakcinaciji na svaka četiri meseca ili čak češće je nova. To je nešto što do sada nikada nije viđeno kod drugih tipova virusa. A pomisao na (mogući) zamor T-ćelija bi trebalo da bude razlog da se napravi pauza“, kaže Obst.

"Ako bi me neko pitao: ''Hej, da li bi se ti vakcinisao svaka četiri meseca?'' - ili da kažemo svaka dva meseca četiri puta zaredom - rekao bih mu: ''Bolje budi pažljiv i napravi pauzu''“, kaže Obst.

Holden Meker, profesor imunologije sa univerziteta Stenford u Kaliforniji, za DW kaže da ni on nije našao naučne dokaze da više vakcinacija može da iscrpi imunološki sistem.

Ali zato pominje podatke iz Velike Britanije, koji pokazuju da je efikasnije sa drugom dozom vakcine sačekati oko šest meseci.

Druge studije su takođe pokazale da je imunološkom sistemu potrebno vreme da izgradi pamćenje. To sugeriše da takozvano „osvežavajuće“ vakcinisanje u kratkim vremenskim razmacima nije korisno, dodaje Meker.

Ipak, naglašava, „godišnja vakcinacija protiv gripa nam ne škodi, i sve do sada ukazuje na to da je povremena vakcinacija protiv kovida 19 korisna“.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Generalno, vaša zvezda vodilja je da vakcine narušavaju prirodni imunitet te da su samim tim sve one loše po tom kriterijumu

To niko od nas nije tvrdio! Da vakcine narusavaju prirodni imunitet, to tvrde samo "antivakseri"!

Ali eno sada i tvoji mediji potvrdjuju da "busterizacija narusava prirodni imunitet"! To sam ja tvrdio gore, pa si mi se ti iz petinih zila suprotstavljao. Sta ces sad?

Naravno, vi ste generalno protiv većine vakcina. Ne samo protiv COVID19.

Zasto si bezobrazan?

E sada, mnogi koji kritikuju ove sdašnje vakcine, nominalno se izjašnjavaju kako "nisu antivakseri" tj. nisu protiv vakcina ali to je samo priča za neupućene da bi se priča usmerila samo na ove vakcine i da ne bi bili prokaženi u naordu da su protiv svih vakcina..a zapravo jesu.

Opet pitam, zasto si bezobrazan? Zasto izmisljas da je neko "protiv svih vakcina" kada nije?

Najbolji primer je Jovana Stojković. Ona sada priča kako nije antivakser, kako je navodno samo protiv ovih vakcina, a zapravo je 2015-2017 napadala sve vakcine

Zar ces na osnovu jednog pojedinca da generalizujes sve ljude? Pa nije li to podmuklo?

Dakle, opet se bavis podmuklim radnjama. Kao ako je Jovana Stojkovic "protiv svih vakcina" onda smo sigurno i mi prikriveni antivakseri?

Pa ne podrzavamo mi Jovanu zato sto je ona protiv vakcina (to je njen licni stav), vec zato sto je ona za "slobodan izbor", da svako izabere hoce li primiti vakcinu ili ne!

Mi je dakle podrzavamo kao borca za ljudska prava!

A to lepljenje etiketa ti ne prolazi, ne mozes ti ocrniti coveka lepljenjem etiketa da bi omalovazio ono sto on prica. Niti mozes ovako generalizovati da su svi oni koji su protiv specificne vakcine "antivakseri"! To bi znacilo da su i svi koji su protiv odredjenog leka "antifarmaceuti"!

Dakle, ovo sto radis je podmuklo, bolje reci, bolesno, i odgovara narativu tvojih medija, koji su i plasirali tu pricu! Dakle, cista propaganda i bezobrazluk!

Ja sam za sve vakcine...naravno. Ovo je više politika. No, koliko vidim Australija prihvatila i sinofarm i sputnjik v i tako treba.

Dzabe je tebi sto si ti za "sve vakcine", kada kinesku i rusku EU ne priznaje! Dakle, ti ne mozes putovati ako si njima vakcinisan!

A PO TVOJOJ LOGICI JE CELA EVROPA ONDA ANTIVAKSERSKA! JER NE PRIZNAJU SVE VAKCINE!


TZ. Pusti te priče. Umiru 90% nevakcinisani i nigde nije drugačije. U svim bolnicama je tako. Ne u jednoj.

Nisi iskren Jovane, ignorises ovo namerno, pravis se lud. Koristio si isti taj argument da bi pobedio Slapa, a sad to porices! Dakle, ludiras se!

Ja ti nisam kriv sto si ti primio vakcinu, pa sad moras sam sebe da ubedjujes kako je to bilo opravdano kako te nisu slagali.. Mene ti ovde ne ubedjujes, vec samog sebe..
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Virus se širi, i to je njegova specifičnosti, da probija sve moguće barijere. Znači, ne samo vakcine, već i Covid propusnice i maske i karantin, koliko god je moguće. Jednostavno je tako. Voleli mi ili ne.

Izrael ukida covid potvrde? ‘Nisu utemeljene ni u medicini ni u epidemiologiji, siju paniku‘​

----------------------
Što sada imaš reći, kada je očito da si ti zagovornik "mjera koje nisu utemeljene ni u medicini ni u epidemiologiji i mjera koje siju paniku"?

Izvor: https://www.jpost.com/health-and-wellness/coronavirus/article-693836
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Što sada imaš reći, kada je očito da si ti zagovornik "mjera koje nisu utemeljene ni u medicini ni u epidemiologiji i mjera koje siju paniku"?

A sta Jovan ima na ovo reci,
(to pisu sada i njegovi mediji) --->


"Kavaleri iz EMA ne ukazuje samo na nedostatak podataka o efikasnosti više dopunskih vakcinacija, već takođe smatra da bi česte dopunske vakcinacije mogle negativno da deluju na imunološku reakciju protiv kovida 19. To bi moglo da dovede do "zamora (imuniteta) stanovništva“, koje je već dobilo više doza cepiva.."

--->

Znaci svi oni koji su se bustovali po 3-4 puta su ispali "ovce"! A mi smo to svo vreme i govorili da je to nepotrebno i opasno! Dok sada i njihova "struka" priznaje da "nema nikakve koristi od vise doza", ni pre ni posle, pa cak navode da to uzrokuje i stetu imunom sistemu!

Postavlja se pitanje, da li je onda ono sto su radili prethodne 2 godine (nagovarali ljude da primaju bustere) bilo u skladu sa medicinom ili protivno medicini? Ko ce tim ljudima, kojima je sada imunitet narusen brojnim dozama, od kojih su mnogi zato fasovali i kovid i zavrsili na intenzivnoj, sada nadoknaditi stetu???
 
Natrag
Top