Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ja sam posle prve i druge osećao simptome kao da ću dobiti grip ali to je trajalo dan ipo....to je normalno. Znači da vakcina deluje i da se stvaraju antitela. Ne znam kako to taj doktor ne zna?

Njemu ne traje dan dva, njemu traje vec duze vreme, u tome je razlika. Zna on dobro, zna da svaka nova doza narusava imunitet. Kako ti to ne znas?

Ali kao sto rekoh, mene je ubedjivao da primim, samo sad tvrdi bolje da nije primio ni jednu, ne oseca se dobro, nije vise onaj stari. Videces i sam kad primis 3. dozu.

Svaki koji je primio vise doza, taj se navukao, moraces da primas i dalje.. Jer ako ne primis, ti si u vecoj opasnosti da se zarazis covidom nego onaj koji nije primio nijednu. Tebi je zbog toliko doza narusen prirodni imunitet, pa cak i obicna gripa moze sad da te savlada! To nisam ja pricao, nego on!

Evo danas na kafi sa drugim drugarom, on je primio 2. doze, i cim smo se videli, kaze ne oseca se dobro, nesto kao da ce se razboleti.. Reko aha, to je to..

Mora da primi 4 doze, jer ide na brod da radi.. Kaze na 4 meseca su smanjili da primaju novu dozu.

Ja mu lepo kazem da to ne radi i da je opasno, nije me ni slusao, ja tu ne mogu nista, bice mi jako zao ako mu se nesto sto desi! Molim Boga da mu nista ne bude!

Tako i za tebe i za sve ostale, vi nikako da se dozovete pameti! Kad kazem da je ta vakcina opasna, ozbiljno vas upozoravam! I neki ce imati teze posledice neki lakse, zavisi od organizma i od razmaka u dozama..

Jednom godisnje primiti vakcinu ni to nije bezazleno, a vise puta godisnje primati istu dozu, samo zato da bi mogao da putujes, to nije razumno!

Pa ni protiv obicnog gripa se ne vakcinises sa 4 doze godisnje!

Taj koji je to smislio, i tera ljude da se vakcinisu u tako kratkim intervalima, taj nije normalan, ili uopste nije razmisljao o posledicama, ili ga bas briga za ljudsko zdravlje - gleda profit, ili nesto jos gore!

Taj po meni zasluzuje zatvor!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249

SAJT TANJUGA POD NAPADOM! Obaranje stranice od strane hakera sa više internet adresa!​

Sajt Tanjuga je pod hakerskim napadom poslednja četiri sata, zbog organizovanog tehničkog napada sa više internet adresa..​


Nismo li o ovome pricali vec?


Mire, znam i ja mnogo ljudi koji su primili treću pa ništa se ne žale.

Stvar je individualnog karaktera.

Ja cu ti objasniti zasto se neki zale, a drugi se ne zale!

A to cu ti reci sa medicinskog stanovista. Molio bih te da mi se ne suprotstavljas, bar ovoliko moras razumeti!

Imunitet svakog coveka je induvidualan i razlicit, ali generalno, kod starijih ljudi je efekat vakcine nekih 30 do 40%, dok je kod mladih ljudi 50 - 80%. To su podaci za vakcinu protiv obicnog gripa i vakcinu protiv Covid-a! To je njena efikasnost!

Kada mlada osoba primi 1. dozu, ona je vec ostvarila dovoljnu kolicinu antitela da joj nije potrebna ni 2. ni 3. ni 4. doza! Prosto ne treba joj!

Kod starijih osoba uglavnom 1. doza nije dovoljna, pa je potrebna i 2.! To je zato sto stariji ljudi sporije reaguju..

Kada mladu osobu ( u nekim slucajevima i stariju) koja je prethodno dobro odreagovala, bespotrebno pucas busterima, desava se da svakom novom dozom vakcine, teras organizam da se bori protiv fiktivne bolesti (koju joj ti ubrizgavas), a u toj situaciji se organizam istreniran da reaguje na tu bolest, svakim novim ubrizgavanjem, ponasa kao da se bori protiv stvarne bolesti, pa iznuruje organizam do krajnjih granica..

Na taj nacin se vec vakcinisanoj osobi, busterima ugrozava zivot i zdravlje joj slabi, pa se i odbrambena sposobnost smanjuje!

Kod starijih osoba se ovo ne desava, jer ni kod 2. i 3. doze, oni ne razvijaju dovoljno jak imunitet, pa se ne osecaju lose! Kod njih nema promena.

Ipak, svaki organizam je drugaciji, pa zato nema pravila! Moze se desiti da i starija osoba razvije dovoljno jak imunitet, a mlada osoba ne mora da razvije imunitet uopste! Zato se ne moze tvrditi ni da je period trajanja vakcine kod svakog coveka isti, ili da je jednak 6 meseci, niti da svakoj osobi ta vakcina pruza identican imunitet!

Bas zato je u pocetku (dok je jos donekle i vladao razum) bilo receno, da ce se samo starijim "osobama koje nisu dovoljno dobro odreagovale na vakcinu" ponuditi buster!

Testovima se kontrolise da li je osoba dobro odreagovala na vakcinu ili nije, pa ako nije, onda joj se daje buster! Zato su mnogi isli na proveru antitela!

Medjutim, iz nekih nepoznatih razloga tvoji "strucnjaci" odustaju od toga i pocinju da pucaju busterima sve redom bez ikakve razlike - i staro i mlado, stvarajuci haos, nezeljene efekte i smrtne ishode!

Reci mi molim te, kakav je to "strucnjak" i "idiot" doneo takvu odluku? Da puca busterima sve redom bez ikakve razlike, kada se dobro zna da samo oni sa niskim nivoom IGG antitela ili bez njih - smeju primiti 2. dozu (bustera)???

Ovo je sa medicinskog aspekta - ZLOCIN!
Jer ti davanjem bustera onima kojima to ne treba, na taj nacin ugrozavas njihovo zdravlje!

Cak i ako nisi doktor, mozes ovo razumeti, jer nije normalno i prirodno da u tako kratkom vremenskom intervalu od samo par meseci primis 4 doze vakcine!

Ni protiv obicne gripe se ne vakcinises 4 puta godisnje! A kad bi se to radilo, brzo bi svi pomrli!

Zato, veruj mi, pomrecete i vi! Razbolecete se, jer koji god ovo radi svome telu, taj narusava svoje zdravlje!

Odgovorno vam tvrdim, ako nastavite sa ovim busterima - pomrecete! Neki pre, neki kasnije..

I ne mora pritom nista opasno ni biti u vakcini!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Citiram ovde jedan od komentara na vest o proterivanju Novaka Đokovića iz Australije....

"Vladari Sveta su pokazali kako prolaze neposlušni. Sada će se samo povećati procenat robota koji će slepo pratiti uputsva SZO i svojih vlada i primati XY doza vakcina kako bi uopšte mogli da idu na posao ili u prodavnicu, čak se i ne trudeći da vide ono što je očigledno (ako uz 90% vakcinisanih imaš 150.000 zaraženih dnevno), da se ovde ne radi o samoj bolesti (koja fakat postoji), već o nečemu mnogo ozbiljnijem. Novaku svaka čast na borbi za slobodu. Pri tome, uopšte nije bio rizičan za okolinu, jer ima prirodna antitela. Upravo je poenta u tome što su on i Kyrie Irving uradili ono što 99% ljudi neće - nisu se uboli jer je neko to postavio kao preduslov da bi radili svoj posao. Bez obzira što imaju dovoljno novca da mogu da se “drznu” tako, skidam kapu za karakter, stav i zdrav razum. Običnom čoveku je jako teško da na taj način “pogine” za svoju slobodu. A to je većina. Zato nema nikakve šanse da utičemo na bilo šta. Nažalost. Bodi sto puta, nema veze. Siromašni će biti poslušni jer moraju (ako ne žele da “poginu”), a “urbani fensi šmekeri” će sve to podržati jer im je mozak ispran i podešen je samo na materijalno i komforno. Bodi me, čipuj, radi šta hoćeš, samo da radim svoj posao u lepoj kancelariji, lepo se oblačim, jedem po restoranima, idem na zimovanja i letovanja, vozim skupa kola… Njihovi argumenti i vrlo agresivan nastup, bez obzira na brojke koje pokazuju neefikasnost vakcina, su potpuno nastrani, verovatno motivisani činjenicom da su i sami prevareni, pa što onda i drugi da ne budu u istom košu. Ponekad postave pitanje o istorijskoj kulturu vakcinacije, kako se tada niko nije bunio. Pa, te vakcine su ispitivane po 10 godina i NIKADA SE NIJE DESILO DA MORAŠ DA PRIMIŠ PET KOMADA za godinu dana, već je uvek jedna bila dovoljna i imala je pravi EFEKAT!
(pfff, 16. januar 2022 16:15)"
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.392
Razumem ja šta hoćeš reći. No, ako dozbćvoliš, vakcina je tečnost koja pomaže imumom sistemu. Ona se razgrađuje posle dva-tri dana 7 ne više. Proizvodnja antitela traje dve-tri nedelje i posle toga antitela ostaju oko 5 meseci i nakon toga je potrebno tj.dobro organizam osvežiti.

Ali pitao si zašto je potrebno davati bustere. Pa zato jer virus i dalje cirkuliše. Mire, čim prestane cirkulacija virusa koja proizvodi mnogo obolelih pa i umrlih, tada neće biti potrebna vakcina više. Kada si rekao da je nekim stručnjacima palo na pamet da treba davati i treću i četvrtu dozu, pa to je Mire zato što virus nije prestao da cirkuliše. Mislilo se da će virus isčezuti posle par meseci pa u tom slučaju ne treba više vakcina. Ali kada je virus nastavio sa cirkuliše potrebno je bilo nastaviti sa stimulacijom organizma je šta kada nekom nakon 6 meseci padne imunitet? Opet se može zaraziti i to težim oblikom što može biti i fatalno. Zato Mire, dok traje cirkulacija virusa potrebno je organizmu da ponovo stekne imunitet.

Ako virus isčezne ili oslabi drastično(što se može dogoditi sa omikronom, videćemo) tada nema potrebe za stimulabsom i vakcinacijom. Ali dok je virus jak(poput delte) tada je stimulans itekako potreban.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.392
Evo danas, javila mi komšinica, dečko 19 godina na treningu preminuo. Divan momak, dečko iz naše zgrade, divan, kulturan i sportista. Nema veze sa vakcinom i vakcinacijom. Ali dešava se na žalost jer živimo na grešnoj zemlji. Samo Isus i Njegov dolazak rešavaju ovaj problem. Ljudi zaboravljaju da živimo u grehovnom poretku...
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.392
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
potrebno je bilo nastaviti sa stimulacijom organizma je šta kada nekom nakon 6 meseci padne imunitet? Opet se može zaraziti i to težim oblikom što može biti i fatalno

Rekao sam lepo, ne smes davati novu dozu nekom kod koga nije proslo dejstvo prethodne! Prema tome, davanje bustera svima bez razlike, bez prethodne provere nivoa antitela i ostalih parametara, ne da je opasno, vec je zivotno ugrozavajuce!

To tvrdi struka, a ne ja!

Onaj koji se odlucio za davanje bustera svima bez razlike - bez provere antitela, je nista drugo vec ubica!

I to sve pod uslovom da vakcina stvarno deluje i stiti..

Zato Mire, dok traje cirkulacija virusa potrebno je organizmu da ponovo stekne imunitet.

Ne, nije mu potrebna nova doza sve dok stara stiti! A ako mu u tom stanju das novu dozu, ti mu ne pomazes, vec mu odmazes i narusavas imunitet!

Ajde sad odgovori, ako je to sve tako kako pricas (a nije jer nema veze sa medicinom), zasto se od tebe trazi da primis 4 doze u krarkom vremenskom intervalu da bi mogao da putujes?

Evo, moj drug mora do aprila meseca da primi 4 doze, a do sada je primio 2. Pa cemu toliko pucanje busterima, ako "vakcina traje 6 meseci"? A sve doze su "apsolutno iste" - nema razlike izmedju bustera i obicne vakcine!

Onda njemu ne treba vise doza, jer sada je januar, a njemu druga vakcina vazi do juna, ova koju je primio!

To veze sa medicinom nema! Nego se ljudi pucaju busterima, jer vlasti to zahtevaju od njih da bi mogli da putuju!

Eno ti primer Novaka Djokovica, covek je preboleo Covid, imunitet mu traje 6 meseci, a oni mu i pored toga traze da se vakcinise da bi mogao da udje u zemlju i igra!

Pa gde je tu logika? I gde je tu medicina?
Ovo dakle veze sa medicinom nema!!!


Misli li na spike iz vakcine ili od virusa?

Iz vakcine, poslusaj pa vidi sta je rekao..
 
Natrag
Top