Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Isus kaže: "kome je mnogo dato mnogo će se tražiti". Oni sa malo znanja će malo biti kažnjeni ali "religiozni" najviše. Kako kaže Jahve oni su "dim u nozdrvama Jahvea"...
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Isus kaže: "kome je mnogo dato mnogo će se tražiti". Oni sa malo znanja će malo biti kažnjeni ali "religiozni" najviše. Kako kaže Jahve oni su "dim u nozdrvama Jahvea"...

Kako ćeš ti onda tek proći. Sam se predstavljaš religioznim i pametnijim od čitavoga svijeta, a podupireš i promičeš "đavolsko-pederska orgijanja". Auuuuuuuuuuu.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Pa to da sam sebe uzdižem. Ne, nema tu potrebu.

Ali stav ti je đavliji. Jer tražiti pravo da netko može vrijeđati Isusa Krista na ulici, zaista može biti samo od đavla. A ti to tražiš, i ja ću još samo priložiti sliku kao dokaz da ljudi vide kakve ti ulice zagovaraš.
1663587597616.png
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Ponavljaš se.

Ali simptomatično je što vi "religiozni" najviše širite ovakve slike. Što ja to ne širim? Baš se pitam.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394

Smeta ti? Ti bi da se zabrane i cenzuriraju ove slike? Baš čudno, tvoji drugari orgijaju i sami se slikaju, a tebi kao smeta!?!? :mig:

Ali simptomatično je što vi "religiozni" najviše širite ovakve slike. Što ja to ne širim? Baš se pitam.

Što ti ne širiš ove slike, pitaš se!?!?!? Pa sotona uvijek pokušava sakriti svoja (zlo)djela, zato bi i ti sakrio ove slike. :bfghb:Zato ću ih ja širiti i vaša pederska orgijanja s Luciferom razotkrivati.
 
Natrag
Top