Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Ja ni jednu ovakvu sliku ne postavih. Ako nađeš takve slikice da sam postavio evo reci.

Ja to ne gledam, niti na slikama a ni na ulici. Ne zanima me. Onaj ko postavlja, on je veoma zainteresovan.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Ja ni jednu ovakvu sliku ne postavih. Ako nađeš takve slikice da sam postavio evo reci.

Ja to ne gledam, niti na slikama a ni na ulici. Ne zanima me. Onaj ko postavlja, on je veoma zainteresovan.

Ja to ne znam, i briga me. A da tebi to paše, stotinu puta si sam svjedočio. Samo bi se luđak zalagao za nešto što mu ne paše i što mu se gadi. Dakle, tebi pederska ulična orgijanja itekako pašu.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Ja to ne znam, i briga me.

Ali zato ti jesi.

A da tebi to paše, stotinu puta si sam svjedočio

Tako što si postavio slike a zatim mene optužio. Pa baš bistro.

Dakle, tebi pederska ulična orgijanja itekako pašu.

Onome ko postavlja slike kod njega postoji ta privlačnost...a onaj ko to ne radi jasno je da on sa time nema ništa.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Nađi sam svoje riječi i pročitaj

Slobodno mi nađi reči gde sam ja pokazivao "ljubav" prema homoseksualcima, čak i "simpatije" kako ti kažeš. Ja znam dobro šta sam pisao,ja nemam potrebu moje reči da nalazim, ako si već izrekao konstataciju, hajde da vidmo iz mojih reči koje sam izrekao ovde, gde ja pokazujem "ljubav" ili "simpatije" za homoseksualce. Šta ćemo?

Oooo..još zabave za tebe,vidim nove slikice. Ne znam da li i u kući stoje ovakve slike ali ono što ja mogu videti jeste dati prosto žudiš za time. Ja ne.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Slobodno mi nađi reči gde sam ja pokazivao "ljubav" prema homoseksualcima, čak i "simpatije" kako ti kažeš. Ja znam dobro šta sam pisao,ja nemam potrebu moje reči da nalazim, ako si već izrekao konstataciju, hajde da vidmo iz mojih reči koje sam izrekao ovde, gde ja pokazujem "ljubav" ili "simpatije" za homoseksualce. Šta ćemo?

Ostajem pri napisanom, jer je sve točno.

Oooo..još zabave za tebe,vidim nove slikice. Ne znam da li i u kući stoje ovakve slike ali ono što ja mogu videti jeste dati prosto žudiš za time. Ja ne.

To ti je stara slika, čak si je i komentirao.
 
Natrag
Top