Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Ti se se vrlo afirmativno postavio prema

Ok, znači nisam iskazivao "ljubav" niti "simpatije", što si mi spočitao bez razloga pa pošto sada vidiš da nema takvih mojih reči onda si ukazao na "afirmaciju". Ok, hajde da vidimo šta to znači konkeretno? Da li sam se pozivao na zakone država o slobodi okupljanja? Da. Da li to što branim zakon je "afirmacija"?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Ok, znači nisam iskazivao "ljubav" niti "simpatije", što si mi spočitao bez razloga pa pošto sada vidiš da nema takvih mojih reči onda si ukazao na "afirmaciju". Ok, hajde da vidimo šta to znači konkeretno? Da li sam se pozivao na zakone država o slobodi okupljanja? Da. Da li to što branim zakon je "afirmacija"?

Jesi, jesi, iskazivao si i simpatije i podršku ovim pederskim paradama. Sve piše.

P.S. Jesu li oni tebi simpatični i zalažeš li se ti da oni ovakvi (kao na slici) paradiraju ulicama zbog golih guzica? Ili je neki drugi razlog u pitanju da si se za njih založio "i rukama i nogama"?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Jesi, jesi, iskazivao si i simpatije i podršku ovim pederskim paradama. Sve piše.

Nisi objanio šta sam tačno podržavao. Podržavao sam zakon na okupljanje. Kada je demokratija u pitanju tu nema govora. Ona se ispoštovati mora. Ali ti opet imaš taj pelcer balkanskog tradicionalnog uma, da ne možeš složene stvari shvatiti te poistovećuješ moju borbu za poštovanje demokratije i zakona sa borbom za homoseksualizam. Prosto kao kada je u seriji Bolji Život, hrvatski glumac Milan Štrljić, advokat koji je bio zaljubljen u Viki, pa kada je objašnjavao kakav je njen otac-Giša Popaddić(tipičan balkanac) rekao sledeće:"znate vaš otac je sastavljen iz jednog dela, on ne može da razume složene stvari da sam ja jedno kao advokat a drugo kao čovek"..odlično opisan naš balkanski mentalitet. E takav si upravo ti. Brate sastavljen si iz jednog monolitnog dela i ne može u tvoj um prodrti ništa složeno..sve podvodiš pod istovetnost.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Ja govorim o zakonu. Samo takve tekstove možeš naći u mom pisanju. Jesi li ti protiv zakona?

Pod 1. Dj 5,29: Petar i apostoli odvrate: "Treba se većma pokoravati Bogu negoli ljudima!

Pod 2. Protuzakonito je vrijeđati ljude, a najstrašnije i najdedopustivije je ljudima vrijeđati ono što im je najsvetije, a to je Bog. A na prizoru s jedne od fotografija vidi se đavliji potpis - đavo je dvojicu pedera nagovorio da se natežu uz lik Isusa Krista.

Pod 3. Tebi je ovo posve OK, pa OK, možda i tebe đavo 'nagradi' pa ti priušti ovakvu ulogu na jednoj od budućih "peder-parada".
 
Natrag
Top