Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Nije tačno Mire. Sama direktorka, Pilbrajt-a kaže da Fondacija Gejts nema nikakve veze sa patentima. Samo je dao donaciju i ništa više.

Onda sam ja očigledno lud kad sam pronasao patent Billa i Melinde Gates u zavodu za patente. Imaju patent na modifikovan korona virus (modifikovali ga da bi njim lecili druge bolesti)!

Ti opet ne znas sta pises!

Mrzi me i da trazim, mogu postaviti link, ali ti sve nesto sumnjas, nesto ne verujes, sve nesto proveravas, pa dokle vise?

Zar si toliko slep?

Zar ne vidis da napadaju net, cenzurisu i posebno atakuju pojedine forume i sajtove kao sto je ovaj, da uvode "ausvajz" propusnice, da najavljuju da na tome nece stati, i da je sve ovo pocetak?

A i kad ti covek postavi kao ja sada gore, oblasti sa najvise vakcinisanih, 99,9%, koje obaraju rekorde u stopi zarazenih, onda i to tezis da izvrnes.. Tvrdices da ih dovode od nekud.. A kad sam ja to govorio da vi tako namestate brojke, onda se to nije vazilo, ali ovo hoce, jer su tvoje teze ugrozene..

Jovane brate, sve se planski radi, samo slepi to ne vide, a ti izgleda i zelis da budes slep, da verujes vecini..

Vecina je nazalost ovaj put u krivu! Nazalost ta vecina se i vakcinisala, i ona ne primecuje da se nesto cudno desava, misli da je to logicno i da ce se zivot jednom vratiti u normalu - GRESI!

Zivot se nikada vise nece vratiti u normalu i nece biti isti, jer oni planiraju - NOVO NORMLANO! A to i govore, samo ti ne zelis to da cujes, zapusavas usi kao i svi drugi!

Bice sve gore i gore!

I nemoj da se tesis kako ce ovo proci, i kako ce se nesto promeniti na bolje vakcinom ili bilo kojim merama - NECE NIKAD!

Kontrola i ogranicenja ce se sve vise i vise poostravati! Dok ne postignu krajnji cilj! A to je potpuna dominacija nad covekom, nad njegovom voljom, zivotom i imovinom!


P. S. opet sam jedva usao na forum, a i drugi sajtovi su izgleda pod atakom.. Na kraju na net nece ni moci da se kace oni kojima masina ne prepozna identitet! Zato i uvode da te masina prepozna cim dodirnes uredjaj.. Sto je najgore, internet ce razdvojiti na delove (drzave), a vojska ce preuzeti kontrolu nad njim, i sve to u ime zastite od tkz. "hakerskih napada"!

Bas ih briga sto je to providno, sto neki vide agendu, jer obican covek nista ne primecuje - slep je, i zato se ovo zaustaviti ne moze! Mi smo odavno presli granicu bez povratka!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Mire, ako imaš taj izvor ti ga iznesi.

Ja sam ti rekao da je sama direktorka, Pilbrajt Instituta, koji ima patent na taj virus, kaže da Fondacija Gejts nema patent na ptičiji korona virus. Koliko znam ako patent ima Institut, može li ga imati u isto vreme i Fondacija Gejts. Evo ne znam...možda je moguće da se pravo na patent može deliti.

A za ovo ostalo, Mire, niko još ne zna kako i kada će biti kraj. Virus je opasniji nego što smo mislili. Jednostavno, ne znamo kako će sve biti ali kome ćemo pokloniti poverenje ako ne onima kojima je to posao? Nadam se lično da će ovo proći. Kada, ne znam, da će biti lako ne verujem. Moguće da će ovo biti najveći epidemiološki izazov do sada. Uz Božiju pomoć samo da izađemo sa što manje štete. Bog neka nas čuva i verujemo Mu da hoće.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Mire, ako imaš taj izvor ti ga iznesi.
Nemam ja nikakav "izvor", to ti je u zavodu za patente, ako je to lazno onda je sve lazno pa i Tesla i Edison!

I necu da trazim, mislim da tebi nista pomoci nece da postavim..

za ovo ostalo, Mire, niko još ne zna kako i kada će biti kraj. Virus je opasniji nego što smo mislili. Jednostavno, ne znamo kako će sve biti ali kome ćemo pokloniti poverenje ako ne onima kojima je to posao?

Da poklonim poverenje "onima kojima je to posao"? I oni ce da me lece? Ovim si sve rekao, pametan ce shvatiti, jer ako poklonis poverenje nekome "kome je to posao" kukala ti majka.. Takav te prvo otruje pa te onda leci..

Ja cu moje poverenje pokloniti Bogu!

Nadam se lično da će ovo proći. Kada, ne znam, da će biti lako ne verujem. Moguće da će ovo biti najveći epidemiološki izazov do sada. Uz Božiju pomoć samo da izađemo sa što manje štete. Bog neka nas čuva i verujemo Mu da

Da "prodje"? Ti si u nevidjenoj zabludi, nemozes ni zamisliti..

Nece proci! Bice sve gore i gore..

Znas, kao mali citao sam sve i svasta, spise o planovima mocnika, a sve se to cinilo smesnim tada, i neke price o buducnosti. Ali se sada sve to ostvaruje.. Svo vreme ti serviraju pred nos svoje planove, samo ti ne umes da povezes, jer jos nije vreme..

I ako ti ne vidis da se ispunjavaju tekstovi biblije, onda ti ne vidis nista.. Ispunjava se i ono sto je tvoja EGW pisala i razni proroci, da zivot u gradovima nece biti moguc (nije samo ona to govorila).. A ni nju ne slusas..

Umoran sam od price, ko ne vidi nece ni videti..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
I ako ti ne vidis da se ispunjavaju tekstovi biblije, onda ti ne vidis nista..

Na žalost, ne ispunjavaju se.

Bog nema ništa sa ovim što se oko nas događa.

Ni jedno od Biblijskih proročanstava se nije dogodilo onako kako je opisano (doslovno), uostalom kako bi se i moglo dogoditi, kada je "Moje Misli nisu vaše misli, niti su putevi moji, vaši putevi".


Dakle da ponovim. Ne ispunjavaju se Biblijska proročanstva, nego to čine oni koji su rasli (formirali se) u okruženju posednutom Biblijom.

Naravno, postavlja se pitanje, ako je to tako, stoji li onda sotona iza tih "ispunjavalaca" i "istraživača" Biblije...

I odgovor je jasan da jasniji ne može biti.

Stoji.

Citiralac pisama, "istraživač" proroštva, sin pogibli, otac laži, Samael stoji iza njih. On im je duhove ispunio, on ih vodi.

Ali ne ka njegovoj vlasti, jer lukav je on, nego ka još jednom u nizu lažnih "ragnaroka", još jednom u nizu lažnih "armagedona".... čekajući spremno sa svojom "religijom" islamom kao zamenom i odgovorom na razočarenja.

Svet je opet, po ko zna koji put u kandžama ludaka, psihopata, a mi još jednom na testu.



Umoran sam od price, ko ne vidi nece ni videti..


Umoram ili ne, jednostavno moraš govoriti.

Uostalom, sve je na nama. Od nas zavisi, od nas ljudi.

I, ne, nismo nemoćni. Sve dokle god imamo razum (koji je dar Duha Svetog), sve dokle god ne padamo pod, tačnije ne dozvoljavamo sotonskim lažima da nas opsednu (a to su kako medijski narativi, tako i oni, posebno ovi drugi, koji se na Bibliju pozivaju), imamo Boga na svojoj strani.

A kada je Bog sa nama, ko može protiv nas?

Njegova je poslednja, a On svoju poslednju, JOŠ NIJE IZREKAO.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Nece proci! Bice sve gore i gore..
Da nažalost biće sve gore i gore užas , evo kod nas još malo neće se moći u robne centre bez kovid potvrde , a ulazak u bolnice ako nisi cjepljen nema uljza , moraš imat potvrdu o negativnom testu , ljudi dije tu logika cjepljeni šire virus isto ko i necepljeni , ali nji se ne kontroliše , možeš bit zaražen i ideš kud oš , pa ljudi moji koje tu lud .

Evo još jedan zanimljiv video ko hoće nek pogleda ko neće nemora

 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Umoram ili ne, jednostavno moraš govoriti.

Uostalom, sve je na nama. Od nas zavisi, od nas ljudi.
Tako jr moramo govorit , ma tkoće se boriti za tvoju slobodu ako nećeš sam , ljudi borite se borite se za svoju slobodu , ne dozvolimo danas ugnjetavaju , ne dozvolimo da postanemo ovce .
Širimo društvenim mrežama , i forumima , branimo svoju slobodu , evo još jedan video koji je jako koristan , ne dozvolimo da postanemo ovce


 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Znas, kao mali citao sam sve i svasta, spise o planovima mocnika, a sve se to cinilo smesnim tada, i neke price o buducnosti.


Upravo si naveo važan detalj. Svi smo čitali takve stvari..i naš um je prosto nekada "zarobljen" ovim fantazijama. Zato teorije zavere lako mogu da prođu. No, Biblijski pogled je nešto sasvim drugo.

Ispunjava se i ono sto je tvoja EGW pisala i razni proroci, da zivot u gradovima nece biti moguc (nije samo ona to govorila)..

Važan je kontekst. I mnogi i nju pogrešno razumeju..posebno je opasno ako i nju čitaju kroz naočare Hollywood-a i teorija zavere..tu tek može da se izmanipuliše. Zato za razumevanje Elen Vajt po ovom pitanju treba pre svega da se upotrebi Pismo i rezonovanje iz Pisma. I sve mora kroz Pismo.

A Mire, što ne odemo do Pisma? Ono je najvažnije. A Isus u Pismu kaže da ratovi, gladi, bolesti(pomori) nikada neće biti "znak" blizine dolaska pa samim tim ni događaja koji vode ka kraju. To je Holivudski scenario koji nam je protkan u glavama, da neki ratovi, bolesti(pomori), gladi, i sl..mogu da budu povezani sa krajem vremena ili poslednjim događajima.

Isus kaže "to treba da bude...ali nije još kraj".

Samo ako ovo sledimo iz Pisma onda "znamo" zaista da će ovi događaji proći i da oni neće voditi u pravcu kraja niti imaju takvu funkciju. Slušajmo šta Isus kaže, a On kaže da je samo jedan događaj oznaka kraja a svi koji čitamo Pismo znamo šta je Isus rekao. Znači, ovo će doista proći Isus je tako rekao. Slušajmo Njega, jer je On najvažniji u svemu.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Nemam ja nikakav "izvor", to ti je u zavodu za patente, ako je to lazno onda je sve lazno pa i Tesla i Edison!

“Patentirani rad...za virus zaraznog bronhitisa (IBV)..završen je 2015. godine i ne financira ga Fondacija Bill & Melinda Gates.” rekla je Teresa Maughan iz Pirbrajt Instituta za BuzzFeed News.

Pitanej je kako je moguće da može biti ta kompanija vlasnik patenta kada sama Tereza Mahan sa Instituta Pirbrajt koji poseduje atent kaže da fondacija Gejts nema taj patent. Pitanje ko je postavio to što si pričitao..i da li je to zaista pravi izvor.
 
Natrag
Top