Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107

Ime ,,BILL GATES,, daje numerricki zbir 93.

Od 1929 godine kada je od strane Benita Musolinija vracena vlast RRimskom papi, sto je po bibliji isceljenje smrtne rane zveri, do 2022 godine - proci ce 93 godine.

Bill Gates je tako posrednik izmedju ziga zverinog i vakcinacije, i sve to priprema svet za primanje ziga zverinog, vakcina, i nedelja.

A sve ce se okoncati 2022 godine.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Pod dva: Da elita vlada svijetom to je notorna činjenica. Samo idiot može ovo nijekati. Je li američki predsjednik elita ili sirotinja. Je li ruski predsjednik elita ili sirotinja. Je li njemački kancelar elita ili sirotinja. Je su li britanski, francuski, ... premijeri elita ili sirotinja. Je su li kineske vladajuće komunjare elita ili sirotinja. Jesu li bjelosvjetski hohštapleri, bilijarderi koji kupuju i ljude i firme i robu i robove, elita ili sirotinja?????? Vidiš koliko ti je primjedba besmislena, točnije drsko glupa.

Očigledno udaraš u pogrešnom smeru. Nečije bogatstvo i elitizam nama ne treba da smeta. Samo bogatstvo nije zlo samo po sebi. I crkveni velikodiostojnici su "elita" zar ne? Ali da li je to problem? Udar na "elitu" je samo produkt zavisti prema nekome ko ima a ja nemam. Ali tu kršimo zapovest 10: "Ne zaželi". Protivnici elite upravo krše ovu zapovest iz svoje zavisti..a ne iz iskrenih filantropskih ideja. To su "priče za sirotinju", jeftine priče da se profitira na mržnji i zavisti prema bogatima i prilika za jeftinom popularnošću. Ali to od Boga nije.

To je takođe lepak za razne teorije zavere..koje nastaju upravo na "podbunjivanju" sirotinje. Jeftine priče a zlo veliko iz toga proističe.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Tema ne treba da bude potkrepljena Dejvidom Ajkom, okultistom. Vidiš, on ti ne smeta ali zato Bil Gejts ti smeta? Kako to imaš dvostruke standarde?

Ne smeta meni ni Bill Gates kada tvrdi da voda teče s više na nižu nadmorsku visinu. Ti si zaista pretplatnik na glupost.

Ma jesi li siguran? A kako su deca do pre 150 godina uzrastala? Je li im nešto falilio?

Rasla su uz braću i sestre, roditelje, djedove, bake i desetine druge djece iz susjedstva.

P.S. I skoro zaboravih, nisu imali internet i nisu nosili maske tako da izgledaju k'o kakva strašila.

Ovo je mantra koju stalno ponavljaju zagovornici "socijalizacije" dece bez ikakovog argumenta. Kažem, tema je veoma široka za razradu ali ako već tražiš "neprijatelje" jer u svetu najveći ti je onaj koji ti oduzima decu na "prevaspitavanje" od tebe roditelja.

Pretplatnik na glupost. OK, samo ti konzumiraj tu pretplatu. Djecu od roditelja, na "preodgajanje", otimaju upravo oni koji su prije dvadesetak godila krenuli s mantrom (agendom) kako "djeca moraju biti informatički pismena". Dakle opet tvoji bogovi - Gatesi, Sorosi, Zuckerberzi, Bezosi, ... .

Znači, veze sa vezom nema ta tvrdnja o navodinoj socijalzaciji dece tek sa drugom decom. Deca se socijalizuju po uzoru starijih i zrelih a ne po uzororu dece koja su još uvek nesazrela i koja mogu samo pokvariti karakter druge dece.,

Ti zaista imaš teških problema. Jesi li ti kao djete bio nekakav divljak i prijetnja drugoj djeci? Vrlo interesantno, ovim bi se mogla potpuno objasniti ova tvoja sadašnja neprilagođenost i pogubljenost.

Naravno, socijalizacija je nešto što se ostvaruje na mogo načina, a ne samo na jedan, u druženju sa drugom decom koja postaju "vaspitači" i "uzori" drugoj deci.

Socijalizacija sa odraslim i zrelim osobama, roditeljima, je najbitnija. Kao drugo, tu su i braća i sestre, to zaboravljaju "socijalizatori", tu su rodbina i prijatelji i njihova deca. Tako da ta priča o socijalizaciji jedino ako se ide u školu gde će deca biti podvrgnuta "prevaspitavanju" od nesazrelih je potpuno pogrešna.

Pretplatnik na glupost.

Ti se jadan ubi eto da pokažeš kako su vakcine najveća opasnost, kako je tehnologija zlo, a zapravo ne vidiš odakle zapravo vreba pravo zlo. Takvi ste vi teoretičari zavera, svi vi prenaglašavate nebitne stvari, uz to iskrivljavajući i same podatke o tim stvarima, a ovamo propuštate da vidite pravo zlo i pravu potrebu za promenom u sistemu.

Pretplatnik na glupost, zaista. Ne može tehnologija biti zlo. U kontekstu naše diskusije, zlo mogu biti samo ljudi. A sada na trenutak pretpostavimo da si ti u pravu i da su ova cjepiva spas za ljude i čovječanstvo, pitam ja tebe, koliko zao čovjek mora biti da se kao Bill Gates protivi pojeftinjenju cjepiva da budu dostupna i siromašnim narodima. Da te čujem, pretplatniče.

Naravno, da ne ostanem nedorečen. Ne zalažem se na potpuno dislociranje dece od škole,

Kod mene bi rekli - "došlo iz guzice u glavu". ;)

Ti ne vidiš nasilje i zlo u svetu među tinejdžerima i omladinom? Nije im problem stroj već uzori njihovih vršnjaka.

A tko im odabire, reklamira i na koji način dostupnim im čini te uzore??? Opet tvoji bogovi.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Očigledno udaraš u pogrešnom smeru. Nečije bogatstvo i elitizam nama ne treba da smeta. Samo bogatstvo nije zlo samo po sebi.

Promašio si bit, nije tema što kome smeta, nego tko vlada svijetom. A oni koje sam ja nabrojao su vladari svijeta - "drmaju svijetom". Dakle, fra Mario Knezović bijaše u pravu, a ti glupost iznese.

I crkveni velikodiostojnici su "elita" zar ne?

Elita nisu, a još manje vladaju svijetom. Dakle, još jedna glupost.

Udar na "elitu" je samo produkt zavisti prema nekome ko ima a ja nemam. Ali tu kršimo zapovest 10: "Ne zaželi". Protivnici elite upravo krše ovu zapovest iz svoje zavisti..a ne iz iskrenih filantropskih ideja. To su "priče za sirotinju", jeftine priče da se profitira na mržnji i zavisti prema bogatima i prilika za jeftinom popularnošću. Ali to od Boga nije.

Opet si promašio bit, vidi - Ja zaista ne želim ništa što ima Bill Gates. Ne želim milijarde, ne želim ni jednu njegovu tvrtku, ne želi imati Zakladu, ne želim seksualne izlete sa (mladim) suradnicama, ne želim tajnovita druženja s pedofilima kakva je imao Gates s Jeffreyem Epsteinom, ne želim imati svoje klanjatelje kao što si ti njegov, ne želim da mi se raspadne brak kao Gatesov, ne želim ....

Ime ,,BILL GATES,, daje numerricki zbir 93.

Od 1929 godine kada je od strane Benita Musolinija vracena vlast RRimskom papi, sto je po bibliji isceljenje smrtne rane zveri, do 2022 godine - proci ce 93 godine.

Koju je to vlast papa dobio 1929. od Mussolinija?

A sve ce se okoncati 2022 godine.

Kada točno 2022.? Datum?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Rasla su uz braću i sestre, roditelje, djedove, bake i desetine druge djece iz susjedstva.

I nisu išli u obaveznu školu. A opet su bili zdravi i bolji ljudi.

A tko im odabire, reklamira i na koji način dostupnim im čini te uzore??? Opet tvoji bogovi.

Ali su im uzori drugari koje slede. To zaboravljaš. Oni zajedno konzumiraju sve loše strane interneta..i to zaboravljaš. Deca sa roditeljima ne bi imala priliku da u toj meri konzumiraju te loše strane tehnelogije. I opet mašiš poentu, jer umesto zli uticaj iz blizine ti govoriš o tehnologiji kao lošoj.

No, nemoj da zaboraviš da su i pre 20 i pre 30 godina kada smo mi išli u školu nasilja bila česta..tada nije bilo tehnologije. Nasilje počinje u zadnjih 100 godina..pa sve više i više sa porastom broja dece u školama te posvetovljenju istih. Dakle, nasilju nije uzrok tehnologija. To je samo propratna stvar.

Dakle, decu roditeljima kojima i pripadaju a ne drugoj deci, neposvećenoj pre svega, koji su pod stihijama sveta, i koja tako utiču loše na one koji bi želeli biti drugačiji i ići u dobrom smeru.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
I nisu išli u obaveznu školu. A opet su bili zdravi i bolji ljudi.

Nedavno si hvalio protestantizam kako je opismenio ljude.

P.S. Pretplatnik na glupost. Čak i tripu ugrožava.

Ali su im uzori drugari koje slede. To zaboravljaš. Oni zajedno konzumiraju sve loše strane interneta..i to zaboravljaš.

Ako djeca sama ostanu kod kuće još više će se "drogirati internetom".

Deca sa roditeljima ne bi imala priliku da u toj meri konzumiraju te loše strane tehnelogije.

Ti hoćeš reći da bi ljudi umjesto u školu, svoju djecu trebali voditi sa sobom na posao. Pa bismo viđali dvojicu policajaca kako patroliraju gradom i svaki vodi svoje troje djece. ;) Kirurzi bi svoju djecu vodili sa sobom u operacijske dvorane, pa bi im se djeca igrala sa crijevima ljudi kojima su rasporili trbuh. ;) Vatrogasci bi opet svoju djecu vodili na svoj posao, pa bi im se djeca igrala i z.j.b.v.l. tako što bi prolaznike na ulici "napadala šmrkovima vode". ;);)

I opet mašiš poentu, jer umesto zli uticaj iz blizine ti govoriš o tehnologiji kao lošoj.

Zašto lažeš da ja govorim o tehnologiji "kao lošoj"? Citiraj gdje sam ja to ustvrdio.

No, nemoj da zaboraviš da su i pre 20 i pre 30 godina kada smo mi išli u školu nasilja bila česta..tada nije bilo tehnologije. Nasilje počinje u zadnjih 100 godina..pa sve više i više sa porastom broja dece u školama te posvetovljenju istih. Dakle, nasilju nije uzrok tehnologija. To je samo propratna stvar.

I ovdje si u totalnoj koliziji s istinom i sa činjenicama. Naime, točno je da se u "Zapadnom svijetu" sve manje djece rađa i da je sve manje djece u školama. Pretplatnik na besmislice.

Dakle, decu roditeljima kojima i pripadaju a ne drugoj deci, neposvećenoj pre svega, koji su pod stihijama sveta, i koja tako utiču loše na one koji bi želeli biti drugačiji i ići u dobrom smeru.

A kada napune 16 godina, djecu dati Miroljubu Petroviću da ih on "poženi i pouda". ;)

P.S. Ali iskreno, koliko si ti Jovane razreda završio u Miroljubovoj školi? I jesi li ti bio polaznik u njegovoj glavnoj školi ili u večernjoj?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Latvija i Litva su države s najrestriktivnijim mjerama i zabranama kretanja građanima bez Covid potvrde, ali ipak imaju najveći eksponencijalni pandemijski rast u Europi. Također, Slovenija koja tradicionalno ima puno restriktivnije mjere od Hrvatske, a posljednjih mjesec dana i rigorozni režim Covid potvrda, ima veći rast zaraze od Hrvatske

I države s puno većom procijepljenošću od Hrvatske, kao Austrija i Njemačka, ponovno ulaze u znakovito širenje pandemije, baš kao ljetos Španjolska i Portugal koje su bile u crvenoj zoni dva mjeseca, a koje su najprocjepljenije države Europe s preko 80% cijepljenih što možete vidjeti.
--------------------------------
Naravoučenije za Jovana: Ako ti se živi, ne daj da te ubiju Billovim cjepivom. :)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Slabo kapiraš poentu. Poenta je da roditelji mogu imati zaista pravi uticaj na decu. A ti sad ispade protiv onih vrednosti za koje se i sam zalažeš, izgleda prividno. Naravno, na on-line mogu preći i poslovi kojima se bave roditelji. Mnogi mogu. Takođe može se i smanjiti radno vreme na 5-6 sati kao što se radi u Švedskoj i drugim modernim državama. Ima rešenje za sve. Takođe deca da uče zanate, koji su mnogo važniji od formalnog znanja koje stiču u školi. Eto korisnog trošenja vremena, umesto gluvarenja sa "vršnjacima".

Ako želimo dobro svojoj deci. Ako ne, naravno, pusti ćemo ih tamo gde će biti izloženi virusu nasilja, lakomiskenosti, svi mogućih loših uticaja.
 
Natrag
Top