Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
koji bi bio rezultat kad bi se umesala Contrast mapa sa Igo?
Kao što sam i očekivao, Contrast mapa iz 2012 (Serbia_83_Contrast_2012.07_120910.fbl) i iGO Primo ima ispravno označena skretanja. Iz Bulevara MOŽE levo u Kneza Miloša, iz Kneza Miloša NE MOŽE levo u Nemanjinu.
Pošto sam pogrešio, ispraviću se. Contrast ISPRAVNO dozvoljava desno iz Beogradske u Bulevar. Prvo sam mislio da ne može desno iz Beogradske. Međutim, na Google Street View lepo se vidi saobraćajni znak. Iz Bulevara ne može levo u Beogradsku...

Nego, da mi ovde ostanemo na "terenu" navigacije Sygic. Iako, nije loše porediti i navigacije...
 

Prilozi

  • Iz Bulevara Kralja Aleksandra moze levo u Kneza Milosa.jpg
    Iz Bulevara Kralja Aleksandra moze levo u Kneza Milosa.jpg
    172,8 KB · Pregleda: 50
  • Iz Kneza Milosa ne moze levo u Nemanjinu.jpg
    Iz Kneza Milosa ne moze levo u Nemanjinu.jpg
    179,3 KB · Pregleda: 45
  • Iz Beogradske desno u Bulevar.jpg
    Iz Beogradske desno u Bulevar.jpg
    162,5 KB · Pregleda: 40
  • Iz Bulevara levo u Beogradsku.jpg
    Iz Bulevara levo u Beogradsku.jpg
    163,4 KB · Pregleda: 40
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
da jos vise zakomplikujemo, Here 2014.q2 i TT 2014.06 sve za Igo, polaze ispit ispravno kao i Contrast.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Hvala vam na utrosenom vremenu i posvecenosti koji su bili potrebni za izvlacenje ovih dobrih zakljucaka. Da vam uzvratim korisnim informacijama napisacu svoje zapazanje koje sam i objavio na drugom forumu.

  • Kada se Sygic sudari sa nedostatkom u mapi, svejedno TA ili NQ, dakle ako naleti na problem da u mapi ne postoji trazeni broj on onda STRASNO POGRESNO vodi na najblizi (EDIT: najblizi po broju a ne po udaljenosti) koji nalazi pa makar on bio i udaljen, u drugom bloku ili sa druge strane autoputa.
    - Probajte adresu bul. Zorana Djindjica 67 i videcete da ce vas odvesti u blok 30 umesto u blok 29.
  • Cak i kad mapa zna gde je broj i posle pretrage Sygic pokaze PRAVU TACKU na mapi, to ne znaci da ce vas aplikacija odvesti na to izabrano mesto! Vodice vas opet negde "gde se njoj svidi" iako, ponavljam, mapa zna gde je broj. NEDOPUSTIVA GRESKA Sygicovih programera!
    - primer za ovo je adresa Gandijeva 134 na NBG ...umesto u blok 63 aplikacija vas svojom greskom a ne greskom u mapama, vodi u blok 70.

EDIT: hteo bih da vas zamolim za odobrenje da vase zakljucke navodim drugde a bez navodjenja izvora zbog pravila foruma - mogu li?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
sad malo ja da pitam nesto novo...jel zna neko jel moze da se ubaci glas Homera Simpsona posto se on placa :)
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Google Maps navigacija vec "ukljucila" Pupinov most u saobracaj. Mozda nisu najbolje, zbog ulicnih brojeva, ali su sigurno najazurnije. Samo jos da moze "Maps to Sygic"
 

Prilozi

  • Pupinov most.jpg
    Pupinov most.jpg
    40,5 KB · Pregleda: 40
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ashampoosnap2014121819h1.jpg
 
Natrag
Top