Sta se desava.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Znas kako,ja nemam vremena da citam svih tvojih "hiljadu i nesto"postova,a i ne zelim,a i zasto bih?Pricam tj. pisem o onima u kojima pominjes moje postove.
Da li zato sto verujem u Boga nemam zdrave rezone?Iz toga proizilazi da i o ostalim vernicima imas isto misljenje,pa svaka cast!
Za moj ukus imas nesto cudan smisao za humor,ili, si jako mlad,pa te drma pubertet,e onda ti je oprosteno.
Taman posla da se u svemu slazemo!Ti si ateista-bar tako tvrdis,a ja pravoslavka i tu pocinju sva moja i tvoja neslaganja.
Zar ti mislis da ja oko sebe imam samo pravoslavce?
E,moraces ti u zivotu da "trpis" i hriscane,svidelo ti se,ili,ne,mnogo nas je.
A za ono ciji su rezoni prehladjeni,sada vise nema dileme.
---------
Sta se desava?Evo Milose,pogledaj sta se desava,oterase sve hriscane sa foruma,i ja mislim da nema smisla ostajati.
Hej, bre, kakve ti zaključke izvlačiš!? Otkuda ti to da mi podmećeš ono što ja ne mislim niti sam negdje rekao. Znaša li kao se to zove? Ja neću da vjerujem da si ti takva. Zdravi rezoni nemaju veze sa time da li neko vjeruje ili ne vjeruje. Prema tome, valjda ti je jasno da teiste ne smatram ni malo manje umnim i pametnim od ateista. Ništa od toga nema veze sa vjerovanjem ili nevjerovanjem.
Sad očekujem da kažeš izvini, pogrešno sam te razumjela:)
O mom humoru i tvom ukusu, nećemo. Znaš da se o ukusima ne raspravlja. A, tako ti Boga, reci mi kako si zaključila da ja mislim da ti oko sebe imaš samo pravoslavce. Ja, koliko vidim, ti imaš samo bujnu maštu, za ostalo nemam pojma.


Samo da se nadovezem na Vesnin post,evo na ovom forumu ste imali mnogo istinskih Hriscana Pravoslavaca koji su sa vama komunicirali na fin nacin bez vredjanja ili kao sto kazete klevetanja i sa argumentima.Pa sta ste uradili sa njima oterali ste ih jer niste imali odgovore za njihove postove, e sad ja koristim vasu metodologiju pisanja pa vam opet smetam.Meni urednik Jurivaka navodi vredjanje a nije vredjanje kada mi kazu da popijem lekove i kada su izjavili da nas je Staljin ubijao a nije dovoljno.To nije vredjanje za milione Pravoslavaca koje je ubio Staljin sramota!
Kota, kota, nemoj da dezinformišeš članstvo. Hajde, junače, navedi koji su to pravoslavci otjerani sa ovog Foruma? Eto i ti si jedan od tih velikih pravoslavaca, pa eto te živog i zdravog. A iskreno, želim da i ostaneš živ i zdrav i aktivan na ovom Forumu, kao i svi drugi koji poštuju Pravilnik Foruma i pišu u skladu sa njim. Naravno da ima banovanih članova, ali to nema nikakve veze sa pravoslavcima ili nepravoslavcima, vjernicima uopšte ili nevjernicima, nego se banuju svi oni koji ne poštuju Pravilnik Foruma i elementarne etičke norme u komunikaciji na ovakvom mediju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
164
Mnogi pravoslavci su oterani sa foruma, zbog ateista i ekumanista koji su stalno prozivali i dalje prozivaju i ne mare.... Na ovoj temi se MNOGO prozivaju pravoslavci i stvarno nema vise svrhe ni ostajati. Vessna svaka cast za post koji ste napisali.... A od pojedinaca nisam ocekivao nesto sto su napisali, a verujem da ce se prepoznati.....
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Mnogi pravoslavci su oterani sa foruma, zbog ateista i ekumanista koji su stalno prozivali i dalje prozivaju i ne mare.... Na ovoj temi se MNOGO prozivaju pravoslavci i stvarno nema vise svrhe ni ostajati. Vessna svaka cast za post koji ste napisali.... A od pojedinaca nisam ocekivao nesto sto su napisali, a verujem da ce se prepoznati.....
Ne trabunjajte, ljudi! Kada tvrdiš da su mnogi pravoslavci otjerani, navedi ko je to otjeran! Ja vodim ovaj PD i otkako ga vodim, znam samo za jedan slučaj da je jedna osoba "veliki pravoslavac", banovana i to zbog uvredljivih postova. Banovano je, naravno još članova, ali oni vas ne interesuju jer nisu pravoslavci.
Isto tako ima onih i "velikih pravoslavaca" i običnih pravoslavaca i ateista i drugih, koji su sami napustili Forum. Niko nikoga ne tjera na ovom Forumu niti sa ovoga Foruma! Oni koji su otjerani, otjerali su sami sebe!
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
164
kao prvo, ovde niko ne TRABUNJA!
Kao drugo ne znas celu situaciju i zato bi te molio da ne pricas nesto kad ne znas...
kad kazem da su OTERANI znam zasto to kazem....
Rec "oterani" smatram pod tim da su otisli jer su morali....
I vrlo dobro znam ko je oteran i zassto i vrlo dobro znam sta se desava....
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ne trabunjajte, ljudi! Kada tvrdiš da su mnogi pravoslavci otjerani, navedi ko je to otjeran! Ja vodim ovaj PD i otkako ga vodim, znam samo za jedan slučaj da je jedna osoba "veliki pravoslavac", banovana i to zbog uvredljivih postova. Banovano je, naravno još članova, ali oni vas ne interesuju jer nisu pravoslavci.
Isto tako ima onih i "velikih pravoslavaca" i običnih pravoslavaca i ateista i drugih, koji su sami napustili Forum. Niko nikoga ne tjera na ovom Forumu niti sa ovoga Foruma! Oni koji su otjerani, otjerali su sami sebe!

:).
:) Jurivaka, (mislim da se sećaš ovoga), ovde se dešava:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=s7Um-R2BjIA"]YouTube - FAMILIJA - Paranoja[/ame]

Dođe jedan "onaj čije se ime ne pominje", unese haos, nemir, nesporazum, ode `ladno, a ostali se prime na udicu, krenu u raspravu, svađu i pretnje a svi u suštini misle isto, svi čitaju iste svete oce, svi posećuju iste svete manastire, svi duboko poštuju Zilote i mrze ekumenizam i ekumeniste. Onda polako jedan po jedan rasteramo sami sebe, naravno, optužujući nekog drugog. Dok se taj jedan nije pojavio poštovali smo se, uvažavali, hvalili (što kaže kota), a sad bi da se, u najmanju ruku, pobijemo.

ZAVADI PA VLADAJ

Niko da pomisli i da se seti da je to delo nečastivoga. Sad on likuje ali to niko ne primećuje.

Nego, šta ćeš, takvi smo mi ljudi...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
164
katastrofa.....
pa Kalimercice koja je ta osoba koja je unela haos?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ja ne znam , ova tema zaista nema smisla, milos mimi je postavio temu tvrdeći (i sad tvrdi) da su mnogi Pravoslavci oterani sa foruma. A kad mu čovek postavi pitanje koji Pravoslavci ? Zašto su oterani i ko ih je oterao , on čovek neće da kaže . Da bi na kraju izjavio citiram : "Kao drugo ne znas celu situaciju i zato bi te molio da ne pricas nesto kad ne znas...
kad kazem da su OTERANI znam zasto to kazem....
Rec "oterani" smatram pod tim da su otisli jer su morali....
I vrlo dobro znam ko je oteran i zassto i vrlo dobro znam sta se desava...."

Pa šta se dešava ? I kako da znamo kad nećeš da kažeš ?
Pošto je tema jalova prešlo se na sasvim druge rasprave (teme) , koje su već uglavnom postavljene. O ekumenizmu , o Svetom duhu , Mojsiju , O navodnom budućem ratu gde ćemo pobediti i na kraju o ovom francuskom špijunu koji i danas radi za njih. Gospodo ovo su sve posebne teme , pa ih možete otvoriti ako nisu otvorene.
A što se tiče ove teme ja ne vidim svrhu njenog postojanja jer onaj ko ju je postavio neće da kaže ništa o njoj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top