WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Da si uzeo original "sa jezika koji uzimamo" video bi da nije bukvalan prevod, baš naprotiv
Ne deluje kao pleonazam, već prilagođavanje padežima i srpskom jeziku, za razne tipove kamera i upozorenja.
By the way, ne razumem tvoj predlog. Šta treba da kaže tačno?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Srpski Pongo Paket 06.01.2019-FULL
(podrzani i ostali skinovi uz moguce nedostatke)

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Paket podrazumeva tri stavke:
Paket - AlfanumTTS_Danica_v1.1.1

-AlfanumTTS_1.1.1_crk.apk,
-Lang_Serbian_Latin_Danica-Universal_v04.01.2020-MOD - namenjen Danici, da bi slova na mapi bila ispisana cirilicom zbog pravilnog izgovora č,ć,š,ž,đ,
-Voice_Danica_Srpski-TTS-Universal_v2.1-MOD - sa bankom i restoranom - full kompatibilan sa Wiman,
-Voice_Danica_Srpski-TTS-Universal_v2.1-MOD1- bez banke i restorana - full kompatibilan sa Wiman.
Paket - Danica - Standardni non TTS glas
-Voice_Danica_Srpski_v1.0 - standardni non-TTS glas Danica (isto sto i Lana), nije potrebna instalacia TTS-a
-ui_nextgen/audio/DA-SC - posebno svi audio fajlovi (podrzana sva moguca upozorenja, znaci i sve varijante kamere)
ux - ux dodatak sa svim audio fajlovi (podrzana sva moguca upozorenja, saobracajni znaci i sve moguce varijante kamere)
Paket - VocalizerTTS_Lana_v3.4.3
-VocalizerVoices_3.4.3_crk.apk + copy/paste data + recnik
-Lang_Serbian_Latin_Lana-Universal_v04.01.2020-MOD - namenjen Lani, slova na mapi latinica,
-Voice_Lana-TTS-Universal_v2.5-MOD - sa bankom i restoranom - full kompatibilan sa Wiman,
-Voice_Lana-TTS-Universal_v2.5-MOD1 - bez banke i restorana - full kompatibilan sa Wiman,
Napomena za Lanu:
Sada kada imamo pravi Srpski TTS Danicu, ne vidim svrhu da se radi na Lani ali ni da se ceo trud i rad baci u vodu.
Novi Lang i Voice za Lanu je samo dopuna da bi lana i dalje mogla da prati dopune Pongo Skina.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
5
Ažurirani srpski Lang & Voice TTS, za skinove:
  • Osnovni
  • Pongo
  • Arimi & Vamibg
  • Vicewandel
Izmene u config_transforms.lua

P.S. Za TTS Voice koristiti originalni AlfaNum TTS SER sa Play Store i platite ljudima licencu!

Ima jedna greška u dictionary.voice u Voice_Serbian_TTS_v2.200104.zip.
U liniji 903 stoji "Vreme: < 1 min"=Vređe: manje od minuta
Mislim da bi trebalo da piše "Vreme: < 1 min"=Vreme: manje od minuta
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WOB
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
5
Hvala @dacha75 i ja sam to primetio... Ali nema veze, taj red ionako ne služi ničemu (ne radi posao)

OK.
Takođe fali jedno slovo u Dictionary.lang u Lang_Serbian.zip. To je poruka pri pokretanju iGO-a sa aktivnom rutom.
A planned route is in the memory on the map! Do you want to delete the route?\nIf you do not press any button, the window will close after 8 seconds, and the route will not be deleted.="Planirana ruta se nalazi u meMoriji. Da li želite da je obrišete?\nAko ne pritisnete bilo koji taster, prozor će se zatvoriti za 8 sekundi, a ruta će ostati u memoriji."
 
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
53
Može li pomoć oko instalacije vocalizer tts voice Lana. U kojem postu se može videti uputstvo. Resetovao sam tablet pa hoću opet da instaliram vocalizer tts. Hvala

Послато са SM-N920C помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Preuzeti/otpakpvati/kopirati na internu memoriju (memoriju uređaja)/instalirati/ podesiti kao default TTS na uređaju.
 
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
53
Preuzeti/otpakpvati/kopirati na internu memoriju (memoriju uređaja)/instalirati/ podesiti kao default TTS na uređaju.
Preuzeo sam, otpakovao, kopirao na internu memoriju, instalirao. Kada udjem u Vocalizer Voices i izaberem Lanu i pokušam da skinem ne uspevam.

Послато са SM-N920C помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
53
Ništa ne dobijam. Instalirao sam AlfanumTTS.
U redu je to ali mi se navigacija restartuje kada je ruta aktivna u programu. Recimo iz favorita izaberem odredište i uključim simulaciju rute. Onda kada izadjem iz navigacije pa je ponovo uključim čim mi se program učita posle par sekundi se ugasi. Onda moram da udjem u Igo Nextgen folder pa u save pa u profili pa u 01 pa u users pa 00. Onda izbrišem history.sav pa mi posle toga radi navigacija do idućeg restartovanja.

Послато са SM-N920C помоћу Тапатока
 
Natrag
Top