Šta je novo?

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
855
Da si uzeo original "sa jezika koji uzimamo" video bi da nije bukvalan prevod, baš naprotiv
Ne deluje kao pleonazam, već prilagođavanje padežima i srpskom jeziku, za razne tipove kamera i upozorenja.
By the way, ne razumem tvoj predlog. Šta treba da kaže tačno?

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.067
Srpski Pongo Paket 06.01.2019-FULL
(podrzani i ostali skinovi uz moguce nedostatke)

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Paket podrazumeva tri stavke:
Paket - AlfanumTTS_Danica_v1.1.1

-AlfanumTTS_1.1.1_crk.apk,
-Lang_Serbian_Latin_Danica-Universal_v04.01.2020-MOD - namenjen Danici, da bi slova na mapi bila ispisana cirilicom zbog pravilnog izgovora č,ć,š,ž,đ,
-Voice_Danica_Srpski-TTS-Universal_v2.1-MOD - sa bankom i restoranom - full kompatibilan sa Wiman,
-Voice_Danica_Srpski-TTS-Universal_v2.1-MOD1- bez banke i restorana - full kompatibilan sa Wiman.
Paket - Danica - Standardni non TTS glas
-Voice_Danica_Srpski_v1.0 - standardni non-TTS glas Danica (isto sto i Lana), nije potrebna instalacia TTS-a
-ui_nextgen/audio/DA-SC - posebno svi audio fajlovi (podrzana sva moguca upozorenja, znaci i sve varijante kamere)
ux - ux dodatak sa svim audio fajlovi (podrzana sva moguca upozorenja, saobracajni znaci i sve moguce varijante kamere)
Paket - VocalizerTTS_Lana_v3.4.3
-VocalizerVoices_3.4.3_crk.apk + copy/paste data + recnik
-Lang_Serbian_Latin_Lana-Universal_v04.01.2020-MOD - namenjen Lani, slova na mapi latinica,
-Voice_Lana-TTS-Universal_v2.5-MOD - sa bankom i restoranom - full kompatibilan sa Wiman,
-Voice_Lana-TTS-Universal_v2.5-MOD1 - bez banke i restorana - full kompatibilan sa Wiman,
Napomena za Lanu:
Sada kada imamo pravi Srpski TTS Danicu, ne vidim svrhu da se radi na Lani ali ni da se ceo trud i rad baci u vodu.
Novi Lang i Voice za Lanu je samo dopuna da bi lana i dalje mogla da prati dopune Pongo Skina.

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
5
Ažurirani srpski Lang & Voice TTS, za skinove:
  • Osnovni
  • Pongo
  • Arimi & Vamibg
  • Vicewandel
Izmene u config_transforms.lua

P.S. Za TTS Voice koristiti originalni AlfaNum TTS SER sa Play Store i platite ljudima licencu!

Ima jedna greška u dictionary.voice u Voice_Serbian_TTS_v2.200104.zip.
U liniji 903 stoji "Vreme: < 1 min"=Vređe: manje od minuta
Mislim da bi trebalo da piše "Vreme: < 1 min"=Vreme: manje od minuta

• Sviđa mi se
Reactions: WOB
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
5
Hvala @dacha75 i ja sam to primetio... Ali nema veze, taj red ionako ne služi ničemu (ne radi posao)

OK.
Takođe fali jedno slovo u Dictionary.lang u Lang_Serbian.zip. To je poruka pri pokretanju iGO-a sa aktivnom rutom.
A planned route is in the memory on the map! Do you want to delete the route?\nIf you do not press any button, the window will close after 8 seconds, and the route will not be deleted.="Planirana ruta se nalazi u meMoriji. Da li želite da je obrišete?\nAko ne pritisnete bilo koji taster, prozor će se zatvoriti za 8 sekundi, a ruta će ostati u memoriji."

Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
45
Može li pomoć oko instalacije vocalizer tts voice Lana. U kojem postu se može videti uputstvo. Resetovao sam tablet pa hoću opet da instaliram vocalizer tts. Hvala

Послато са SM-N920C помоћу Тапатока

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.067
Preuzeti/otpakpvati/kopirati na internu memoriju (memoriju uređaja)/instalirati/ podesiti kao default TTS na uređaju.

Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
45
Preuzeti/otpakpvati/kopirati na internu memoriju (memoriju uređaja)/instalirati/ podesiti kao default TTS na uređaju.
Preuzeo sam, otpakovao, kopirao na internu memoriju, instalirao. Kada udjem u Vocalizer Voices i izaberem Lanu i pokušam da skinem ne uspevam.

Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
45
Ništa ne dobijam. Instalirao sam AlfanumTTS.
U redu je to ali mi se navigacija restartuje kada je ruta aktivna u programu. Recimo iz favorita izaberem odredište i uključim simulaciju rute. Onda kada izadjem iz navigacije pa je ponovo uključim čim mi se program učita posle par sekundi se ugasi. Onda moram da udjem u Igo Nextgen folder pa u save pa u profili pa u 01 pa u users pa 00. Onda izbrišem history.sav pa mi posle toga radi navigacija do idućeg restartovanja.