Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
E Pero hvala ti - tu sam grešio!!! Umesto da prekopiram ja sam raspakovao taj zip fajl :-D

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Gift, bez nekih skinova, samo sa osnovnim ux-evima, Lana 0.8...par puta se desavalo na racvanju da pogresno kaze "drzite levo" umesto "desno". Da li se nekome to desavalo-desava?
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Da dopunim...ponovo sam isao istim putem...Prvo kaze ispravno - Za 800 metara drzite desnu stranu. Onda gresi - Za 300 metara drzite levu stranu. Pa ispred racvanja - Drzite levu stranu.
Na mapi je sve u redu, pravilno vodi udesno. Znaci samo glasovno navodjenje gresi.
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Meni se događa na Nextgen jan26 2017,pongo skin,lana 0.8.
Na mapi u desno,a ona izgovara "drzite levo".
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Da, Nevena sa Pongo skinom dobro navodi a Lana i 0.7 i 0.8 gresi. Lana nam pravi probleme. :D
 
Učlanjen(a)
23.06.2010
Poruka
119
U IGO Primo 2.4 za Android pojavljuju se iste greske"drzite levu ili desnu stranu".
 
Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
Da, Nevena sa Pongo skinom dobro navodi a Lana i 0.7 i 0.8 gresi. Lana nam pravi probleme. :D

Ni jedan TTS ne može da pravi probleme pa tako ne može ni Lana. Ipak treba malo poznavati kako radi, bilo koji, TTS.

A da se uveriš veoma je lako. Izbaci Pongo skin pa onda napiši šta to greši Lana ;) A usput, Pongo skin je ima dosta greški. I jedna od mnogih je i taj što se skin "meša" u info.ini fajl.

U jednom mejlu sam pročitao, da je neki naš radio prevod Pongo skina i da tamo gde je slika suženja puta sa desne strane prevod teksta je sa leve. I ima još brkanja levih i desnih strana.

Izvini se Lani ;)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top