Srpski TTS - AlfaNum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
lua_engine_version="1_1"
i/ili
engine=L"engine_1_1"

Možda?
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Pitanje je samo kako je napisano. Ili prvo, ili drugo. Ako je drugo, AlfaNum ne vidi Voice. Ako je prvo, Vocalizer ne vidi Voice
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Pa stoji engine=L"engine_1_1" ali i jedan i drugi TTS vide voice stim da AlfaNum ne vidi Lanu zato što u ini pise "hr" a Vocalizer vidi oba iako u ini pise "sr"

Ako na primer dodam neki Ruski voice Vocalozer ga vidi ali AlfaNum ne.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ma ko te pita za hr i sr... ISPRAVKA

Ja sam kopirao identičan Voice fajl u da primerka, kojima je samo promenjeno ime voice fajla.

U jednom u ini piše lua_engine_version="1_1"
a u drugom engine=L"engine_1_1"

AlfaNum vidi samo prvi, a Vocalizer samo drugi i automatski su odabrani, kada promenim željeni TTS engine u postavkama telefona

ISPRAVKA: Lana ima tts_langname="hr", Danica tts_langname="sr"
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Ti pričaš za ini a ja sam te razumeo za voice.lua tu mora stoji engine_1_1 da bi pongo radio.
A ovo ću da probam sto si napiso.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Pero, evo probah sa Pongo skinom, nista nisam dirao, iskljucim Israel, izaberem u podesavanjima telefona VocalizerTTS, ukljucim Israel, i vidi samo Lanu. Kada izaberem AlfanumTTS vidi samo Danicu.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Sta ce mi pet? Imam Lanu i Danicu. Ako sam te razumeo, tebi smeta sto kada izaberes Vocalizer u podesavanjima telefona, vidis i Lanu i Danicu.
E sad kada se na uređaju instaliraju oba TTS-a onda dolazi do slefeceg.
AlfaNum vidi samo svoj voice i to je idealno međutim kada se pređe na code factory onda Lana vidi sve Voice i njene i Danicine.
Ja vidim samo Lanu.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Samo info.ini se razlikuje u dva reda, sve ostalo je isto... I radi onako kako si hteo. To sam ja primetio.
Možda neko ko se razume u ovu tematiku može da nam objasni šta, kako i zašto...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top