Srpski TTS - AlfaNum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Aplikaciju nisam testirao.
Verzija 1.2.0 posle odredenog vremena nekih ~15-30min navodjenja prekida da cita to jest nista ne izgovara.
Kada se AlfaNum pokrene ne izgovara ni test primer Poklon od BD znaci bukvalno nista ne cita ne izgovara.
Reset uredjaja i sve normalno radi. Da napomenem sa verzijom 1.1.1 tih problema nije bilo, to jest kada nju vratim sve savrseno radi.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
@pera.simic
folder AlfanumTTS od verzije 1.1.1 , obrisati pre instalacije. Pa javi da li ima problema.
Vreme je zamrznito za aplikaciju. Ona ima "time bomb", ako zeza ponovo, probacu jos nesto.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
folder AlfanumTTS od verzije 1.1.1 , obrisati pre instalacije.
Naravno to se podrazumeva:
Obrisati prvo clear cache & clear data aplikacije, a zatim deinstalirati aplikaciju, obrisati folder AlfaNumTTS sa interne memorije jer u njemu ostaju podaci po deinstalaciji apk, novu aplikaciju kopirati na internu memoriju, instalirati, pokrenuti (dati sve potrebne dozvole) podesiti.
Vise puta probano i desava se isti problem da jednostavno zacuti posle izvesnog vremena, to sam primetio kada se vozi na duze relacije, a onda sam probao i u simulaciji rute i javlja se isti problem.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
BRISEM 1.2.0 verziju iz OP, jer prestaje da radi nakon nekog vremena. To su informacije koje sam dobio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top