SP 2010, 13.06.2010. 16:00 Srbija - Gana 0-1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ljudi uopste se ne ljutim na kuzmanovica.... svakome moze da se desi, vidi se da je bilo slucajno

Pantelic (i zigic) je najveci krivac, propustio je minimum jednu sto-procentnu priliku... lopta mu ide na nogu samo treba da sutne... koj invalid

Ne znam sta se ljutite na Krasica, decko je odradio najbolje sto je mogao kao i uvek!!

Zadnja linija je dobra - Vidic kolarov itd
Sredina - dobri su deki i krasic, milijas tu i tamo
Spic - katastrofa

Glavati ziga se trosi i pravi startove u odbrani (zaradio i zuti karton na nasoj polovini!), a pantelic nikad nije znao da igra za reprezentaciju, vec samo zna u ajaxu & nemackoj

Uopste ne bi vodio zigica i pantelica na SP.... umesto njih Mrdja i kacar.... mrdja da je dobio iste asistencije kao pantelic (koji uvek dobija najvise asistencija a najmanje ih iskoristi) vodili bi 2-0

Hoces da ti kazem zasto Krasic nije nijednom probio po desnoj strani?!
E pa zato sto nije brzi od levog beka Gane, i ne moze, jednostavno ne moze da ga pretrci kao ostale konje. ;)

Mozemo da se pozdravimo sa SP.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Bas me je iznenadio SAD, odlicno igraju, a i imaju golmana vrh!

Mi nemamo napadaca, Lazovic je za 20 minuta odigrao bolje od Pantelica i Zigica za prosle dve utakmice zajedno.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Videcemo :) To da nemamo napadaca, to svi znamo... Sta da se radi :$
 
Član
Učlanjen(a)
15.06.2010
Poruka
1
poz

Katastrofa Antica, covek je toliko samouveren da ce ponovo izvesti Zigica i Pantelica u napad a Milijasa i Stankovica u sredinu.

Rajevac je znao da Antic bazira igru na prodore preko krila koji centriraju Zigicu. Zbog toga je stavio po 2 igraca da cuvaju krila i 2 da cuvaju Zigica i gotova prica.

Iskreno se plasim da Antic ne zna sta radi niti ima taktiku. Ne menja igrace koji vec na nekoliko meceva ne pokazuju nista. Odrekao se Ramba Petkovica tek tako.

Drzati na klupi Tosica, Lazovica i Mrdju moze samo Radomir Antic.

Ljudi ruku na srce; losim igracima ne pomaze taktika, dzaba taktika kada nemaju napadacki motiv.

Stankovic je defanzivni igrac bez ideje i kreativnosti, takav je oduvek bio.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Iskreno se plasim da Antic ne zna sta radi niti ima taktiku. Ne menja igrace koji vec na nekoliko meceva ne pokazuju nista. Odrekao se Ramba Petkovica tek tako.

Drzati na klupi Tosica, Lazovica i Mrdju moze samo Radomir Antic.

Jasno i glasno objašnjeno :-|
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Čekaj, čekaj, otkud sad to,....do sada je Antić predstavljao nekog ko je oživeo naš reprezentativni fudbal, čovek koji je doneo "kult" reprezentaciji, a sad odjednom on je čovek koji nema taktiku i ne zna šta radi, te je samo uzeo pare :???:
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Čekaj, čekaj, otkud sad to,....do sada je Antić predstavljao nekog ko je oživeo naš reprezentativni fudbal, čovek koji je doneo "kult" reprezentaciji, a sad odjednom on je čovek koji nema taktiku i ne zna šta radi, te je samo uzeo pare :???:


Ko je rekao da ga je oziveo?! Plasman na SP su nam doneli Krasic, Jovanovic i Ivanovic. Oni su dali 10 golova a ostali svi zajedno 10! I to ne samo golovima nego i igrom. Medjutim sve to zahvaljujuci slabim trenerima koji su vodili protivnicke ekipe i kiksu Francuske u Austriji. Gde su Krasic i Jovanovic bili protiv Francuske. U Beogradu sa igracem manje smo se branili. Znas kako smo pobedili Austriju u Beogradu iz penala :)
Gde su sad Krasic i Jovanovic kada iole kvalitetan trener procita nasu igru? Naravno ako se udvajaju ostaju bar 2 igraca u sredini slobodna ali to su Milijas i Stankovic tako da je to udvajanje bezopasno za protivnicki tim.
U kvalifikacijama 2006 smo bili mnogo sigurniji. Bez poraza sa samo jednim primljenim golom, ovaj put 2 poraza i 8 primljenih golova. Krajnji rezultat na SP ce biti isti.
Pantelic je za Srbiju odigrao 33 utakmice i postigao 6 golova od toga je 5 u prijateljskim utakmicama i po cemu je mesto Pantelica tako zacementirano?! Zahvaljujuci kojim zaslugama?
Od Stankovica pravimo plejmejkera reprezentacije!?! Da bude u ekipi ono sto je bio Piksi! Koliko ti znanje fudbala treba da shvatis da je Antic budala? Vazno je samo da ga guraju da prestigne Savu Milosevica po broju utakmica u reprezentaciji.
Stojkovic, Zigic, Milijas...mrzi me vise da pisem o nasem fudbalu, gadi mi se, ionako na kraju svi tragovi vode do Miljanica i sledbenika!
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
haha...stvarno mi niste jasni...

ne ulazi mi se u diskusiju jer ce pasti teske reci...

samo mogu da kazem SRAM VAS BILO sto pljujete po Anticu...kao da on igra a ne oni...
prvo morate da shvatite da ne mogu jedni igraci da izvuku cele kvalifikacije,a onda da sede na klupi,pa tek onda ostalo!

pozdrav
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ko je rekao da ga je oziveo?! Plasman na SP su nam doneli Krasic, Jovanovic i Ivanovic. Oni su dali 10 golova a ostali svi zajedno 10! I to ne samo golovima nego i igrom. Medjutim sve to zahvaljujuci slabim trenerima koji su vodili protivnicke ekipe i kiksu Francuske u Austriji. Gde su Krasic i Jovanovic bili protiv Francuske. U Beogradu sa igracem manje smo se branili. Znas kako smo pobedili Austriju u Beogradu iz penala :)
Gde su sad Krasic i Jovanovic kada iole kvalitetan trener procita nasu igru? Naravno ako se udvajaju ostaju bar 2 igraca u sredini slobodna ali to su Milijas i Stankovic tako da je to udvajanje bezopasno za protivnicki tim.
U kvalifikacijama 2006 smo bili mnogo sigurniji. Bez poraza sa samo jednim primljenim golom, ovaj put 2 poraza i 8 primljenih golova. Krajnji rezultat na SP ce biti isti.
Pantelic je za Srbiju odigrao 33 utakmice i postigao 6 golova od toga je 5 u prijateljskim utakmicama i po cemu je mesto Pantelica tako zacementirano?! Zahvaljujuci kojim zaslugama?
Od Stankovica pravimo plejmejkera reprezentacije!?! Da bude u ekipi ono sto je bio Piksi! Koliko ti znanje fudbala treba da shvatis da je Antic budala? Vazno je samo da ga guraju da prestigne Savu Milosevica po broju utakmica u reprezentaciji.
Stojkovic, Zigic, Milijas...mrzi me vise da pisem o nasem fudbalu, gadi mi se, ionako na kraju svi tragovi vode do Miljanica i sledbenika!

Slažem se ja sa svim tim što si izrekao, ali niko ga do sada nije kritikovao...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top